INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

otklonjena je omča stečaja koja je visila nad ingrom i na temelju čega je dionica potonula koliko je potonula….pa mislim da nema trenutacno razloga za brigu no vidjet cemo u ponedjeljak…:-)

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Sramotno je koliko je ova dionica pala na osnovi ogovaranja ogromne količine
negativnih drukera koja se je ovdje naselila i učinila ogromnu štetu vlasnicima
ove dionice.
Najvjerovatnije se radi o nekoliko osoba koje imaju po dva tri ili više nickova
te sistematski djeluju sipajući gorčinu i pesimizam danonočno
na ovoj dionici.
Ovo je bio veliki potez INGRE
Odgoda od 5 godina je stvarno velik perjod dovoljan za prolazak krize…
Apeliram na prave vlasnike ove dionice da se nedaju uplašiti nekolicine
bez obraza i morala kao i hrpice sitnih daytradera koji su glasni kao da imaju INGRE
desetine tisuča dionica a zapravo imaju možda za sladoled…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


otklonjena je omča stečaja koja je visila nad ingrom i na temelju čega je dionica potonula koliko je potonula….pa mislim da nema trenutacno razloga za brigu no vidjet cemo u ponedjeljak…:-)

ništa tu nije otklonjeno, prolongirana je otplata samo 200 milja kuna, a ingra duguje oko 800 milja kuna!!! omča stečaja i dalje visi Ingri na vratu [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


neznam ja kolege ali toliko loše pratim da nisam znao da je 22 sjednica…a na tj sjednici će se objaviti neke stvari…
ameri su dole..ovaj job u pon je mali dio kolača, jako mali…ali opet je nešto..

neznam ovo bi moglo potonuti jao jako…jer bojim se da će pratiti usa…ali i crobex

iozgleda da si i ti došao pameti, bolje ikad nego nikad kao luzer barbastari [lol]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

@fiuman100
vidjet cemo vrijeme ce pokazati….btw kad ostatak taj dolazi na naplatu za koliko godina?
koliko vrijedi arena zgrada uprave mi je u blizini stana frende ako hoces da ti ju slikam…. [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



neznam ja kolege ali toliko loše pratim da nisam znao da je 22 sjednica…a na tj sjednici će se objaviti neke stvari…
ameri su dole..ovaj job u pon je mali dio kolača, jako mali…ali opet je nešto..

neznam ovo bi moglo potonuti jao jako…jer bojim se da će pratiti usa…ali i crobex

iozgleda da si i ti došao pameti, bolje ikad nego nikad kao luzer barbastari [lol]
[/quote]
Tko je duže od dvije godine u dionicama, taj se zasigurno sjeća kolege Matrixa. Kada je Ingra bila na nekih 40.000,00 kuna počeo je boldanim slovima obasipati cijeli forum i pjevati hvalospjeve.
Bilo kako bilo, ali Ingra se malo po malo tada popela na iznad 60.000,00 kuna.
Meni je sve to tada izgledalo kao naučna fantastika, ali bez obzira na to, dionica je rasla.
Nekima će i sada na ovoj cijeni izgledati rast Ingre kao naučna fantastika, ali "kapital" je opet tako odlučio, bez obzira na naša osobna stajališta. Mi smo ovdje i tako samo mali posmatrači, koji jedino mogu zaraditi ako se "šlepaju" uz "brutalni kapital".
Kolega Matrix je tada imao poznatu uzrečicu, a glasila je: ULAŽITE U ZNANJE, ULAŽITE U INGRU !
Tada mu nisam vjerovao, ali ovaj puta na ovoj cijeni, već se pomalo vraća dio ulaganja u znanje, to jest ulaganje u Ingru. Što idemo dalje povrat će biti veći, a Vi kak hoćete! Svako po svome nahođenju! [rolleyes]




neznam ja kolege ali toliko loše pratim da nisam znao da je 22 sjednica…a na tj sjednici će se objaviti neke stvari…
ameri su dole..ovaj job u pon je mali dio kolača, jako mali…ali opet je nešto..

neznam ovo bi moglo potonuti jao jako…jer bojim se da će pratiti usa…ali i crobex

iozgleda da si i ti došao pameti, bolje ikad nego nikad kao luzer barbastari [lol]
[/quote]
Tko je duže od dvije godine u dionicama, taj se zasigurno sjeća kolege Matrixa. Kada je Ingra bila na nekih 40.000,00 kuna počeo je boldanim slovima obasipati cijeli forum i pjevati hvalospjeve.
Bilo kako bilo, ali Ingra se malo po malo tada popela na iznad 60.000,00 kuna.
Meni je sve to tada izgledalo kao naučna fantastika, ali bez obzira na to, dionica je rasla.
Nekima će i sada na ovoj cijeni izgledati rast Ingre kao naučna fantastika, ali "kapital" je opet tako odlučio, bez obzira na naša osobna stajališta. Mi smo ovdje i tako samo mali posmatrači, koji jedino mogu zaraditi ako se "šlepaju" uz "brutalni kapital".
Kolega Matrix je tada imao poznatu uzrečicu, a glasila je: ULAŽITE U ZNANJE, ULAŽITE U INGRU !
Tada mu nisam vjerovao, ali ovaj puta na ovoj cijeni, već se pomalo vraća dio ulaganja u znanje, to jest ulaganje u Ingru. Što idemo dalje povrat će biti veći, a Vi kak hoćete! Svako po svome nahođenju! [rolleyes]
[/quote]

Još sam uvijek tu kolega, bez brige nisam ju nikada niti napustio, ali svaki put kada pogledam tko sve piše o njoj i kakve stvari,naprosto; čovjek izgubi interes.

Što se tiče Ingre, mislim da bi mogao preuzeti izjavu g. Mamića : Pun sam je ko brod.
Da li sam ju prodavao i po kojim cijenama, moja stvar, no zapitajte se jednu stvar: mislite li da će ekipa iz oif-ova pustiti da ovakakv Zrenjanin propadne? [thumbsup]

Nema tu velike fiozofije, samo akumulacija jezera, ništa specijalno nikakav Azitomicin.
Srdačan pozdrav


Slijedeči tjedan mi se čini da ide objava posla!!
Kolega pobjeda nemoj te se ljutiti ali ja več tjedan dana o tome pišem tako da vi niste prvi i jedini s ovako korisnim info!!

Dragi moj kolega TIGRUS mi se čini da ste mi se vi nešto obračali tipa vi ste još zeleni, ovo ono…
ingra + blokada!! i šta mi sad imate za reči??? Izvrtite mojih zadnjih 2-3 posta pa recite dali sam bio u pravu!??????? [lol] [lol] [lol]
Strpljen spašen

nadam se da ste prodali tik prije blokade.

u suprotnom cete se na jos skuplji nacin uvjeriti da moja tvrdnja da ste jos "zeleni" nije uopce benigna…

uzivajte u lijepoj nedjelji… vec u pondedjeljak bi mogle poteci suze…

Do glavne skupštine očekujem ingru na oko 35-38kn, a u tjednu nakon skupštine preko 50!
Ajmo vidjeti dali mi to možemo, ja mislim da možemo…

To če malo ovisiti čak i o novinarima na koji način će prenositi objave o poslovima!
Što kaže jedan od kolega na forumu, hoče li u pozadini objave biti munje i gromovi ili ruže i karanfili kao recimo kad se objavljuje nešto vezano za ht! [shocked]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Samo 8800 dionica do cijene od 37 Kuna.

Ako maknemo nalog od 15.500 kom po 28 samo 8800 dionica do 37, a onda je blizu i 150, pogotovo na 40 kuna po dionici.

Za ponedjeljak sam postavio malu obranu na 24,20 čisto za trejdere, a ako neide idemo tući 15.500 kom na 28.
Dobroj je nedjeljom pogledati stanje aska i bida, tada vidite kupce i prodavatelje, a sutra u 9.30 sati pojaviti će se i razlika ili trejderi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Trejdere je vec u petak pregazio "vlakic", sutra ce ih pregaziti "teretnjak"! [cool]



Slijedeči tjedan mi se čini da ide objava posla!!
Kolega pobjeda nemoj te se ljutiti ali ja več tjedan dana o tome pišem tako da vi niste prvi i jedini s ovako korisnim info!!

Dragi moj kolega TIGRUS mi se čini da ste mi se vi nešto obračali tipa vi ste još zeleni, ovo ono…
ingra + blokada!! i šta mi sad imate za reči??? Izvrtite mojih zadnjih 2-3 posta pa recite dali sam bio u pravu!??????? [lol] [lol] [lol]
Strpljen spašen

nadam se da ste prodali tik prije blokade.

u suprotnom cete se na jos skuplji nacin uvjeriti da moja tvrdnja da ste jos "zeleni" nije uopce benigna…

uzivajte u lijepoj nedjelji… vec u pondedjeljak bi mogle poteci suze…

[/quote]
Ja se isto iskreno nadam da ste V uvaženi kolega u petak prodali jer ce te sutra odmah pri otvaranju
igubiti svoje potencijalne novce, jer teško je trejdanjem i pesimizmom uhvatiti brzzzi vlakić!
Ako vas baš interesira meni je target 200kn i ispod toga nedam ingru… [thumbsup]
Čujemo se sutra!
Strpljen- spašen

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close