INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/ingra-usvojena-odluka-o-produljenju-dospijeca-obveznica-za-5-godina,85582.html

očekivano, to sam jučer i napisao. sad su se trejderi iskrcali, novih poslova nema, pa će dionica opet nazad… idući tjedan na 20 kn [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Jel Vam udario vijetar u leđa…ili samo jure kitice…?
[lol]

p.s. svatko čini greške, samo ih budala ponavlja…pogledati 2 god unazad…..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


znam da mnogi sad kalkuliraju da li kupiti odmah ili još čekati.
nema žurbe kolege, bit će vam jeftino i po 30 kupovati. ne bi imao tko dizati da svi danas kupe [bye]
a kupovat ćete vi još dionice iz mog margina s aska kako sam vam najavio prije 2 tjedna kad shvatite kolosalne razmjere ovog rasta.
nakon današnjeg dana je postalo nezamislivo da netko proda po 20 ili manje, sve smjernice ukazuju na USPON ingre [thumbsup] [lol]

Pazite nazive???kolosalne razmjere

Pa neznam baš da su dobili Alžir, valjda bih i TEHNIKA skočila,jer postoji ugovor o suradnji..ili ja glup? [proud]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Stvar je u tome da ovim svaki novi posao INgri nosi zaradu te nema nikakve opasnosti od stečaja, ovo je fantastična vijest i tržište će reagirati barem do 30 kn.

Zar ne znate da osim "šišanja u padu", postoji i "šišanje u rastu". Kada izađe polugodišnje FI Ingre, svima savjetujem da najprije pogledaju broj dioničara tada i usporede ga sa brojem dioničara iz FI za prošlu 2009 godinu. Nakon toga sve će Vam biti jasno. Moguća je pojava novog dioničara u top 10. [rolleyes]

bas me zanima kraj trgovinskog dana i zadnjih pola sata sto se vani tice kolega fiuman100 vidjet cemo kroz 10tak minuta kamo okrecu…. [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Dionica Ingre mora u što kraćem roku doći na cijenu gdje će je moći kupovati fondovi. Zaboravite priče o dugovima, sporom oporavku, i slična naklapanja. Većini ovo što sam gore izjavio činit će se kao "utopija", onda ih prepuštam da promatraju moć BK.
Tako je danas na sastanku odlučio "brutalni kapital" i tako će biti. U zdravlje! [thumbsup]



http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/ingra-usvojena-odluka-o-produljenju-dospijeca-obveznica-za-5-godina,85582.html

očekivano, to sam jučer i napisao. sad su se trejderi iskrcali, novih poslova nema, pa će dionica opet nazad… idući tjedan na 20 kn [thumbsup]
[/quote]

Ako su ovo trejderi i pritom se iskrcali tvoji pojmovi dioničara su očito oko prosjeka ili 300 dionica ingre, a s takvim trejderi mogu i sam na kraj.
zanimljiva je i tvoja pojava ovdje koja nema interesa jer na bidu nisi, bar ne s većim nalogom, znam pouzdano, a pre jefitn si sa onih ,5 milijuna na 28, koja je tvoja prića ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


MEGIDO1, 16.07.2010. u 14:44
Imate li vi kakav pozitivan napis o nekoj dionici u NAŠOJ ZEMLJI? Koliko vidim uglavnom sve propada-po vama.

Ne sve, al nešto hoće… Ingra je jedan od ozbiljnih kandidata.

Zaigurno neće propasti T-HT, PODR, KOEI, DLKV, ATGR, ADRS, FRNK… zatim više-manje sve banke osim NAVA i sličnih bančica koje su dosta ugrožene, no njih će neko dokapitalzovat ili pripojit, uglavnom ima previše ovih koje neće da propanu za nabrajat.

Propadaju uglavnom građevinari od kojih je INGR najizgledniji kandidat s berze, IGH će se verovatno izvuć, za THNK se ne bojim, Konstruktor nije na berzi, a on je koliko znam takođe pred bankrotom.
[/quote]
Pogrešili ste zanat kolega. Trebali ste mlatiti pare u menadžerstvu a ne ovde gubiti vreme.

neće uvijek biti ovako.

fiuman*
objava posla ti je u ponedjeljak…pa baš me interesira kaj buš onda rekao..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ok fiuman sav sam se naježio.

da sam želio već bi davno ingru u pozitivnu blokadu napucao, ali čekam tvoje vjernike ispod blokade.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris da li mozes stavit sve naloge na prodaji, ja vidim samo prvih 20. Hvala

New Report

Close