INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne znam, ali ako dobro vidim INGRA je u zelenom, a Crobex – 1,69. Više mi smrdi ostatak Crobexa! [yawn]

ingra je u zelenom zbog malog navlakača koji nakon svakog pada skine malo s prodaje da digne cijenu i zavara ostale, ali prosječna cijena od 23,18 kn jasno govori da je na sceni i dalje iskrcaj [bye]
a to što nema žestokog istresanja danas je taj što je kupnja slaba pa se ne želi izazvati panika, čim kupnja ojača ide novi UDAR po kupnji [thumbsup]
[/quote]
Kolega, pa to i čekamo cijeli dan, ali nikako da nas poklopi! [rolleyes]

Filija …

Jel se spremate za poletijeti…???? [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


fiuman100 jel ti pratis trgovinu ili se igras okolo…daj me nemoj zezat 6k komada jutros je bilo na 23.03 i poklopilo ga cca 500 komada…..pitam se sto netko nije sve stresao nije neka cifra ali ono….u biti istresli ste vecinu malih drukovima ne samo vi nego vas ekipa ..ostali su fanatici koji ju vuku vec ohoho i openhaim jel njega mozda zelite nagovoriti na prodaje ,mene ste nagovorili na kupnju samo jos razmisljam sutra ili prekosutra dali da udjem….jos sam out……. [cool]

kolega što kasnije uđete, manji će biti gubici

kanabis nema potrebe kolega da brinete moje brige…dovoljno sam dugo na TK da sam rezimiram neke stvari ipak hvala na brizi lijepo od vas….. [wink]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Hvala svima na prijedlozima. Riješio sam. Malo danas, malo sutra, malo prekosutra a onda malo više. U Petak neće biti puno prodaje.

neće uvijek biti ovako.

Dođoh, vidjeh, prođoh……. [rolleyes]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....




Ne znam, ali ako dobro vidim INGRA je u zelenom, a Crobex – 1,69. Više mi smrdi ostatak Crobexa! [yawn]

ingra je u zelenom zbog malog navlakača koji nakon svakog pada skine malo s prodaje da digne cijenu i zavara ostale, ali prosječna cijena od 23,18 kn jasno govori da je na sceni i dalje iskrcaj [bye]
a to što nema žestokog istresanja danas je taj što je kupnja slaba pa se ne želi izazvati panika, čim kupnja ojača ide novi UDAR po kupnji [thumbsup]
[/quote]
Kolega, pa to i čekamo cijeli dan, ali nikako da nas poklopi! [rolleyes]
[/quote]

ako si bio pred kraj danas iznad 23 kn, vjerojatno si kupio! nadam se da te danas zahvatilo jer nema smisla da sutra kupiš po 21-22 kn kad ti je super po 23 [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...





Ne znam, ali ako dobro vidim INGRA je u zelenom, a Crobex – 1,69. Više mi smrdi ostatak Crobexa! [yawn]

ingra je u zelenom zbog malog navlakača koji nakon svakog pada skine malo s prodaje da digne cijenu i zavara ostale, ali prosječna cijena od 23,18 kn jasno govori da je na sceni i dalje iskrcaj [bye]
a to što nema žestokog istresanja danas je taj što je kupnja slaba pa se ne želi izazvati panika, čim kupnja ojača ide novi UDAR po kupnji [thumbsup]
[/quote]
Kolega, pa to i čekamo cijeli dan, ali nikako da nas poklopi! [rolleyes]
[/quote]

ako si bio pred kraj danas iznad 23 kn, vjerojatno si kupio! nadam se da te danas zahvatilo jer nema smisla da sutra kupiš po 21-22 kn kad ti je super po 23 [thumbsup]
[/quote]
Danas ste nas razočarali, sutra morate biti odvažniji. Samo hrabro po bidu, ima nas sve više! Oporba postaje sve jača, a Vi mi nešto "blijedite"! [thumbsup] [kiss]

40% ukupnog prometa INgre sam samo ja napravio danas. Od toga samo 60% kupnje na asku, a ostalu kupnju sam morao lupati po bidu, te na kraju se pojavio junak, ali me nije uspio cijelog polopiti na 23,06.

Sutra vas opet čekam, sve izloženo na 23 do 23,10 ću pokupiti, ali nemojte kao danas biti puni priče pa vas nema u prodaji, rješite se Ingre već jednom. Nemojte čekati prodaju na 22, ja vam nudim 23 sutra.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

aj nabaci neki screen shot (sakrij sto ti smeta ) svojih kupnji danas

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

( Vjeko, ne mogu odgovarati na upite privatnih poruka ?? )


@Loto

na tvoje pitanje za Ingru, može i jedno i drugo !


@caccone

želiš da izmjenimo sličice o Ingri ? Imam i Traktora Toma ?
——————————————————————————————————————————

Nisu problem ova silna proročanstva raznih mladih TA mudraca s ovog foruma, problem je što je N. Vidošević otvorio licencu ( GK u Afganistanu ) za sve poslove, a u pratnji nije bila Ingra, nego Dalekovod, izvor Poslovni dnevnik od danas, str. 2.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


( Vjeko, ne mogu odgovarati na upite privatnih poruka ?? )


@Loto

na tvoje pitanje za Ingru, može i jedno i drugo !


@caccone

želiš da izmjenimo sličice o Ingri ? Imam i Traktora Toma ?
——————————————————————————————————————————

Nisu problem ova silna proročanstva raznih mladih TA mudraca s ovog foruma, problem je što je N. Vidošević otvorio licencu ( GK u Afganistanu ) za sve poslove, a u pratnji nije bila Ingra, nego Dalekovod, izvor Poslovni dnevnik od danas, str. 2.


loris ti si jedini lik na TK koji prica o dionici koju istresa crno…onda nazivas ove ostale djecicom ….:/

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close