INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se s kolegom filijom, a kratak odgovor neznalicama i drukerima: "Otpuštanje radnika = rast cijene dionica".


…pa krivo si shvatio prodavanje dionica…a nisi spomenuo ponovno kupovanje…otpuštanje radnika ima svoju svrhu-koju? pa istražuj malo ili čekaj…budući da si prodao tek sada onda i nisi toliko relevantan da pišeš-pogotovo da drukaš na pad-jer bi se opet ukrcao…a o šutnji…bolje ti razmisli tko treba šutjeti-oni koji imaju ili oni koji nemaju ovu podcijenjenu dionicu…to je moje mišljenje a svi neka rade kako im volja… [thumbsup]…

ovo nije podcijenjena dionica nego precijenjena,mislim da je podcijenjena onda bi rasla,zar ne?


Slažem se s kolegom filijom, a kratak odgovor neznalicama i drukerima: "Otpuštanje radnika = rast cijene dionica".

Točno rast jer ovo je defintivno najpodcijenjenija dionica građevinara.

Ingra sutra prikuplja 250 milijuna kuna od obveznica. Uskoro stiže vijest o prodaji arene i o hidroelektranama za koje pregovori trebaju završiti do kraja ovog mjeseca.
Znači pregovori se bliže kraju i sljedećih dana bi trebale uslijediti objave tih vijesti a time bi se i cijena mogla enormno povećati.

Treba se na vrijeme pozicionirati, posebno mislim na one koji su prodali i drukaju.
Pa ljudi smo i nitko vam se zamjera što ste se preplašili i pobjegli, a sad drukate.
Svatko zaslužuje drugu priliku, pa i forumaši koji su nas izdali.
Najgore vijesti su iza nas i sad je vrijeme za povratak u ingru. Sve će vam biti oprošteno.

Kupujte sutra podcijenjenu ingru, također kupujte ingrine superiorne obveznice. [thumbsup]

[TI si veliki entuzijasta
svaka čast]
Ingra sutra prikuplja 250 milijuna kuna od obveznica. Uskoro stiže vijest o prodaji arene i o hidroelektranama za koje pregovori trebaju završiti do kraja ovog mjeseca.
Znači pregovori se bliže kraju i sljedećih dana bi trebale uslijediti objave tih vijesti a time bi se i cijena mogla enormno povećati.

Treba se na vrijeme pozicionirati, posebno mislim na one koji su prodali i drukaju.
Pa ljudi smo i nitko vam se zamjera što ste se preplašili i pobjegli, a sad drukate.
Svatko zaslužuje drugu priliku, pa i forumaši koji su nas izdali.
Najgore vijesti su iza nas i sad je vrijeme za povratak u ingru. Sve će vam biti oprošteno.

Kupujte sutra podcijenjenu ingru, također kupujte ingrine superiorne obveznice. [thumbsup]
[/quote]


imaš volju,a sprema se nova kriza
Ingra sutra prikuplja 250 milijuna kuna od obveznica. Uskoro stiže vijest o prodaji arene i o hidroelektranama za koje pregovori trebaju završiti do kraja ovog mjeseca.
Znači pregovori se bliže kraju i sljedećih dana bi trebale uslijediti objave tih vijesti a time bi se i cijena mogla enormno povećati.

Treba se na vrijeme pozicionirati, posebno mislim na one koji su prodali i drukaju.
Pa ljudi smo i nitko vam se zamjera što ste se preplašili i pobjegli, a sad drukate.
Svatko zaslužuje drugu priliku, pa i forumaši koji su nas izdali.
Najgore vijesti su iza nas i sad je vrijeme za povratak u ingru. Sve će vam biti oprošteno.

Kupujte sutra podcijenjenu ingru, također kupujte ingrine superiorne obveznice. [thumbsup]


Izgleda da ovo ide još dolje… Europa i SAD se moraju malo ohladiti nakon godine dana rasta.
Sad je najvažnije uhvatiti niske pozicije za novi val ako ga uskoro bude.
Ovaj je bio ćorak i radije ću kupiti za koju kunu skuplje nego završiti kao utopljenik i gubitnik, ali svaka čast hrabrima koji ingru i dalje drže. Na vama je veliki teret, ali ste važan stup stabilnosti.
Sretno i još jednom molim da netko postavi malo veći nalog na kupnju jer ako vjeruje u rast nema što izgubiti..iskrcao sam se gotovo do kraja, ali mi je muka od ovim malih naloga po 100 i manje [pray]

stabilan dionicar nema sto [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ingra sutra prikuplja 250 milijuna kuna od obveznica. Uskoro stiže vijest o prodaji arene i o hidroelektranama za koje pregovori trebaju završiti do kraja ovog mjeseca.
Znači pregovori se bliže kraju i sljedećih dana bi trebale uslijediti objave tih vijesti a time bi se i cijena mogla enormno povećati.

Treba se na vrijeme pozicionirati, posebno mislim na one koji su prodali i drukaju.
Pa ljudi smo i nitko vam se zamjera što ste se preplašili i pobjegli, a sad drukate.
Svatko zaslužuje drugu priliku, pa i forumaši koji su nas izdali.
Najgore vijesti su iza nas i sad je vrijeme za povratak u ingru. Sve će vam biti oprošteno.

Kupujte sutra podcijenjenu ingru, također kupujte ingrine superiorne obveznice. [thumbsup]


ovo je post kad je ponovo kupio [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobro ste to zapazili kolega inverteru.
Siguran sam da bi se takvih usporedbi moglo naći i kod vas, ali ne želim nikome kopati po prošlosti.
Nije to moj stil. Da me takvo što zanima radio bi u obavještajnom podzemlju, ne bi bio neimar[wink]
Sada je najvažnije da se oni koji su pobjegli iz ingre vrate.
Što nas je više ovdje u ingri, to će nam biti svima bolje.
Ja im nudim amnestiju jer ih najbolje razumijem s obzirom da sam i ja jedan od preobraćenika.
Vratite se u ingru i priredit ćemo vam lijep doček, sve ćemo zaboraviti i nećemo vam izvlačiti postove iz prošlosti kao gospodin inverter! [smiley] [thumbsup]


Dobro ste to zapazili kolega inverteru.
Siguran sam da bi se takvih usporedbi moglo naći i kod vas, ali ne želim nikome kopati po prošlosti.
Nije to moj stil. Da me takvo što zanima radio bi u obavještajnom podzemlju, ne bi bio neimar[wink]
Sada je najvažnije da se oni koji su pobjegli iz ingre vrate.
Što nas je više ovdje u ingri, to će nam biti svima bolje.
Ja im nudim amnestiju jer ih najbolje razumijem s obzirom da sam i ja jedan od preobraćenika.
Vratite se u ingru i priredit ćemo vam lijep doček, sve ćemo zaboraviti i nećemo vam izvlačiti postove iz prošlosti kao gospodin inverter! [smiley] [thumbsup]

jebo te led šta svega ovdi ima!



Ingra sutra prikuplja 250 milijuna kuna od obveznica. Uskoro stiže vijest o prodaji arene i o hidroelektranama za koje pregovori trebaju završiti do kraja ovog mjeseca.
Znači pregovori se bliže kraju i sljedećih dana bi trebale uslijediti objave tih vijesti a time bi se i cijena mogla enormno povećati.

Treba se na vrijeme pozicionirati, posebno mislim na one koji su prodali i drukaju.
Pa ljudi smo i nitko vam se zamjera što ste se preplašili i pobjegli, a sad drukate.
Svatko zaslužuje drugu priliku, pa i forumaši koji su nas izdali.
Najgore vijesti su iza nas i sad je vrijeme za povratak u ingru. Sve će vam biti oprošteno.

Kupujte sutra podcijenjenu ingru, također kupujte ingrine superiorne obveznice. [thumbsup]


ovo je post kad je ponovo kupio [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Jesul to ovi sto mene prozivaju za druk,…

Ja kada sam imo ingru sutio sam*prijavio ulazak na temi) i pratio stvari, kada sam iziso samo sam konstatiro zasto, nikada nisam nista osim Htja hvalio i volim kriticki razmisljati.\

Pojmovi podcjenjen i precjenjen su gluposti koje ocrtavaju trtenutnu poziciju moderoga igraca na ovom forumu jer postoje jedino trenutne cijene koje u potpunosti ocrtavaju pravo stanje stvari u vremenskom intervalu od 10sec….

DA vi stvarno mislite da je ingra podcjenjena u trenutku bi je postavili na pravu razinu i obratno, ingra je najnepodcjenjeniji i najjeftiniji gradjevinar u nas kojemu je buducnost jaaaako neizvjesna!

Pa kako god vi ovo protumacili baustelci moji dragi…….. [rolleyes]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Ima ko kakvu prognozu kuda će cijena Ingre sutra?
Osobno sam stava da bi mogla krenut dolje…(vjerovatno ću u dokup)

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/arena-zagreb-ingra-zbog-smijesno-male-ponude-odustala-od-prodaje,67123.html


Ima ko kakvu prognozu kuda će cijena Ingre sutra?
Osobno sam stava da bi mogla krenut dolje…(vjerovatno ću u dokup)

Ne može ispod 39 kn tu je linija koja je izdržala čak i priče o stečaju iz kolovoza. Tu liniju može slomiti samo neka jaka negativna vijest. Pošto će Ingra u ponejeljak izdati novu tranšu kom. zapisa sve priče o stečaju padaju u vodu.
Ako kupujete oko 40 kn možete biti sigurni da ste kupili na dnu, a cijena će rasti s prvim pozitivnim vijestima.
Gornja linija trokuta predstavlja jednogodišnji otpor i moje mišljenje je ta tu liniju trenutačno može slomiti jedino neki ozbiljniji posao.
Ovo su sada cijene bez rizika, a kakva će biti zarada ove godine na INGR ovisi samo o poslovima koje Oppenhiem dogovori.


http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/arena-zagreb-ingra-zbog-smijesno-male-ponude-odustala-od-prodaje,67123.html

A,šta si ti prespavao petak
jel bi to mozda trebalo sutra utjecat
na cijenu dionice?

New Report

Close