INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne dođe li do proboja 44 kn u sljedeća 2 dana, ja ću u čevrtak prodati svu Ingru i preći u nešto drugo. Nema gore za dionicu kad stoji i ni makac…

Evo jedna preporuka -> ATPL-R-A. Slicno: velik promet uz ipak nesto bolju promjenu dnevne cijene.
Prodajete u cetvrtak, a zasto nebi moglo i danas? Zar ocekujete da ce cijena u cetvrtak biti bolja?

Optimist - loše informirani pesimist


Izgleda da ovo ide još dolje…Sretno i još jednom molim da netko postavi malo veći nalog na kupnju jer ako vjeruje u rast nema što izgubiti..iskrcao sam se gotovo do kraja, ali mi je muka od ovim malih naloga po 100 i manje [pray]

Eto, pa imate danas velike naloge negdje oko 42 pa samo dajte…pitanje hoce li i sutra isti biti ondje?
A po fotki koju ste prilijepili uz svoj nick moglo bi se zakljuciti da ste mozda ovdje ionako zalutali.
[cry] [bye]

Optimist - loše informirani pesimist


…. ali svaka čast hrabrima koji ingru i dalje drže. Na vama je veliki teret, ali ste važan stup stabilnosti. …

Nisu hrabri. Kupovali su na 200+. Oni sigurno neće prodavati, jer prodaja sada im je ekvivalentna stecaju Ingre.


Izgleda da ovo ide još dolje… Europa i SAD se moraju malo ohladiti nakon godine dana rasta.
Sad je najvažnije uhvatiti niske pozicije za novi val ako ga uskoro bude.
Ovaj je bio ćorak i radije ću kupiti za koju kunu skuplje nego završiti kao utopljenik i gubitnik, ali svaka čast hrabrima koji ingru i dalje drže. Na vama je veliki teret, ali ste važan stup stabilnosti.
Sretno i još jednom molim da netko postavi malo veći nalog na kupnju jer ako vjeruje u rast nema što izgubiti..iskrcao sam se gotovo do kraja, ali mi je muka od ovim malih naloga po 100 i manje [pray]

sjetit ces se i jako jako zaplakat [cry],jos stignes zadnji vagon je svojojm cetvrtinom u prolazu kroz stanicu



…. ali svaka čast hrabrima koji ingru i dalje drže. Na vama je veliki teret, ali ste važan stup stabilnosti. …

Nisu hrabri. Kupovali su na 200+. Oni sigurno neće prodavati, jer prodaja sada im je ekvivalentna stecaju Ingre.
[/quote]

ko ceka taj se naceka al i doceka kao sto je i s nekim nama bliskim dionicama

lijepo pred kraj,,pa ti budi pametan sta raditi!!!Ja svoje nedam jos koju god a samo cu nadokupljivati,,bas me zanima ko ce se na kraju smijati!!!

Evo na kraju dođosmo i do 43,10 s preko 800000 prometa, u zadnjim sekundama. Danas nije palo ispod 42. Ipak je ingra većini jako interesantna i uvijek utrživa. Kad bi rasla 5 kn mjesečno do kraja godine bi bila 100 kn. Meni dosta!!!


Evo na kraju dođosmo i do 43,10 s preko 800000 prometa, u zadnjim sekundama. Danas nije palo ispod 42. Ipak je ingra većini jako interesantna i uvijek utrživa. Kad bi rasla 5 kn mjesečno do kraja godine bi bila 100 kn. Meni dosta!!!

…eee da mi je sad vidit one koji prodaše tisućice čak i ispod 42.5…a tek sutra…ka na 100 prodajem tek polovicu a ostalo za 3-4 god kad ingra kao Evropski lider bude na vrhu vrhova cca 500 kn…sjetite se vremena ne tako davnih…strpljivi su profitirali samo tako…u milijunima kn…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


lijepo pred kraj,,pa ti budi pametan sta raditi!!!Ja svoje nedam jos koju god a samo cu nadokupljivati,,bas me zanima ko ce se na kraju smijati!!!

Samo tako, ovdje treba pokazati škrtost na ASKU, ali danas je bilo iznimnih prilika za dokup !
Očekivano je, a svi smo vidjeli u zadnjih 10 minuta koliko su kupci napeti kao puške kad je riječ
o Ingrici …

PS: Podebljao portfelj sa 42,31 a nadam se da će i sutra biti onih koji je se žele riješiti zbog toga se se malo crvene futuresi preko bare … [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Već par dana ista priča, namjerno rušenje cijene sa par većih naloga na prodaji, koji se "gle začudo" uvijek maknu prije nego ih netko pokupi, onda se stvori par manjih naloga od cca 100-300 dionica ispod tog većeg jer se ljudi uplaše. Mogu ih razumijet ali samo ako su kupovali po 38, 39 kn pa zarade nešto, ali nisu svi oni mogli kupiti jeftino.
Ja dokupljujem, i dokupljujem…. meni se ovo prelagano zarađen novac.

Ako ovo nije kupovni signal onda ništa nije. Pogotovo ako zbrojimo promete proteklih dana.

Slične muke brinu i protagoniste gradnje zagrebačke Arene: investitor Ingra je prije dva mjeseca odlučila prodati svoj 100-postotni udio u tvrtki Lanište na međunarodnom natječaju. Neslužbeno, na natječaj su se javila četiri inozemna fonda, a pregovori s njima mogli bi potrajati do kraja siječnja. Tako se i Ingra, dok je u godini krize muči likvidnost, želi izvući iz Arene u koju je dijelom uložila vlastiti novac, a dijelom iz kredita. Lani se često žalila da joj grad Zagreb i Vlada kasne s plaćanjem rate koja godišnje iznosi ukupno 55 milijuna kuna.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Novosti/velebne-arene-rupe-bez-dna.aspx

who dares, wins

INGRA najpodcjenjeniji građevinar.


. Neslužbeno, na natječaj su se javila četiri inozemna fonda, a pregovori s njima mogli bi potrajati do kraja siječnja.

Bilo bi zanimljivo da Ingra proda Arenu i Oppenhiem dođe Radiću i pita: pederu treba li ti novaca za Crnu Goru.
Ne vjerujem da će itko to kupiti, ali mi maštu golica kako će naši špekulanti iskoristiti tu mogućnost.


Slične muke brinu i protagoniste gradnje zagrebačke Arene: investitor Ingra je prije dva mjeseca odlučila prodati svoj 100-postotni udio u tvrtki Lanište na međunarodnom natječaju. Neslužbeno, na natječaj su se javila četiri inozemna fonda, a pregovori s njima mogli bi potrajati do kraja siječnja. Tako se i Ingra, dok je u godini krize muči likvidnost, želi izvući iz Arene u koju je dijelom uložila vlastiti novac, a dijelom iz kredita. Lani se često žalila da joj grad Zagreb i Vlada kasne s plaćanjem rate koja godišnje iznosi ukupno 55 milijuna kuna.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Novosti/velebne-arene-rupe-bez-dna.aspx

Zanimljiv članak….
Ali jedna druga stvar je još zanimljivija….ne mogu vjerovati da postoje imbecili koji daju ocjenu 1% čovjeku što je samo dao link vezan uz ovu dionicu. Pa zar doista postoje likovi koji misle da svojim kvazi-drukanjem mogu utjecati na cijenu likvidnih dionica? Svašta…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close