INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2418-08-INDG_Trezor.pdf

Krenuli žestoko nema šta…
34 komada je palo [lol]

sijem žito raste grahorica


Evo jedna loša vijest, odoše stambeni krediti sa 6,3 na 8%.

Vaš link

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Evo jedna loša vijest, odoše stambeni krediti sa 6,3 na 8%.

Vaš link


[/quote]
haha….pošteno [thumbsup]
kako njima tako i nama…iako općenito nije dobro za građevinare

sijem žito raste grahorica

Ma Lime, ja ti to nis ne kuzim, jel to dobro ili lose za gradjevinare…ali roki ga je postao na nekom gradjevinaru, pa rekoh… mozda je zaboravio to tu postat…. [cool]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ma Lime, ja ti to nis ne kuzim, jel to dobro ili lose za gradjevinare…ali roki ga je postao na nekom gradjevinaru, pa rekoh… mozda je zaboravio to tu postat…. [cool]

Znam,znam.Zato i velim da je pošteno..kako njima tako i nama.
Ja nisam mogao jel sam "emocionalno vezan" za INDG haha
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Nisam zaboravio, samo provjeravam da li opozicija spava… [lol]

Nego, jesmo li spremni za skupštinu sutra? Ako bude bar upola toliko zabavno kao onaj hepening 13.11. onda je vrijedilo platiti kartu… [cool]


Nego, jesmo li spremni za skupštinu sutra? Ako bude bar upola toliko zabavno kao onaj hepening 13.11. onda je vrijedilo platiti kartu… [cool]


Nego, jesmo li spremni za skupštinu sutra? Ako bude bar upola toliko zabavno kao onaj hepening 13.11. onda je vrijedilo platiti kartu… [cool]

Šteta za sutra.

Neće biti ni onoga Japanca da druka za interese malih dioničare.

Prema starom običaju da se važne objave na ZSE pojave oko 4 sata na dan sastanka sa investitorima ili na dan skupštine, sutra bi mogli ugledati obavjest o stjecanju većeg broja dionica izvan burze. Naravno, iste bi mogao ekspresno za sat vremena poništiti na skupštini.

Ne vjerujem da je bez razloga sazivao prošlu skupštinu radi ovih nekoliko kupljenih dionica…


Nego, jesmo li spremni za skupštinu sutra? Ako bude bar upola toliko zabavno kao onaj hepening 13.11. onda je vrijedilo platiti kartu… [cool]

Šteta za sutra.

Neće biti ni onoga Japanca da druka za interese malih dioničare.
[/quote]

To ce fazan napravit, pravi je lav – mislim, sudim po pisanju na forumu.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

kakva sad jope skupština? [huh]
pa vi u ovoj Industrogradnji samo sastančite
gori ste od radničkog savjeta [sad]
jel bar jedete prasiće na tim silnim sastancima u Industrogradnji? [undecid]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close