INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Baš javili na vijestima, policija ne može ništa učiniti u slučaju napada na Galinca pa su raspisali nagradu 50.000kn za pomoć… Ajmo detektivi, može se zaraditi i izvan burze! [lol]

Rocky, mogu te prijaviti, lovu djelimo pola pola. Uz naše sudstvo ionako ti se ništa neće dogoditi [lol]
[/quote]
dogovorite se sa Galetom da vam oprosti pa lovu podijelite na 3
dijela

Indg opet zapošljava – Rukovoditelj gradilišta-voditelj projekta (m/ž)

Vaš link




Baš javili na vijestima, policija ne može ništa učiniti u slučaju napada na Galinca pa su raspisali nagradu 50.000kn za pomoć… Ajmo detektivi, može se zaraditi i izvan burze! [lol]

Rocky, mogu te prijaviti, lovu djelimo pola pola. Uz naše sudstvo ionako ti se ništa neće dogoditi [lol]
[/quote]
dogovorite se sa Galetom da vam oprosti pa lovu podijelite na 3
dijela
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


dogovorite se sa Galetom da vam oprosti pa lovu podijelite na 3
dijela

Sigurno bi pristao. Svaka kuna je bitna za javnu ponudu, jel tako? [lol]


Indg opet zapošljava – Rukovoditelj gradilišta-voditelj projekta (m/ž)

Vaš link


Da, Industrogradnja projekti d.o.o. zapošljava. Imam osjećaj da tamo plaće ne kasne.

Evo jednog "lijepog" clanka:
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=78141

Nazalost, slazem se sa vecinom stvari koje su navedene u njemu….

bit ce još ‘lijepih clanaka’ u slijedecih par tjedana. a onda ponuda i rast 80%

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Kutle je uhićen zbog sumnje da je organizirao više napada na javne osobe, među kojima i one na Josipa Galinca….

Vaš link


bit ce još ‘lijepih clanaka’ u slijedecih par tjedana. a onda ponuda i rast 80%

Samo što će između tih članaka i tvog Onda javna ponuda proći koji 3-4 godine 🙂



bit ce još ‘lijepih clanaka’ u slijedecih par tjedana. a onda ponuda i rast 80%

Samo što će između tih članaka i tvog Onda javna ponuda proći koji 3-4 godine 🙂
[/quote]

[thumbsup] [lol]

[thumbsup]
mozda! ali sta me briga ja sam se nakrcao s prosjekom ispod 600 i cekanje do 2 godine mi je ok. to je oko 40%godisnje. ako do tada ne bude ponude e onda ja vadim palicu… [wink]
al bit ce to u ranu jesen…
samo da ne bude crobex tada 1500??
a onda shoppinga…. [cool]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


[thumbsup]
to je oko 40%godisnje. ako do tada ne bude ponude e onda ja vadim palicu… [wink]
[cool]

Znači ti si u dilu s Kutlom?


Evo jednog "lijepog" clanka:
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=78141

Nazalost, slazem se sa vecinom stvari koje su navedene u njemu….

I ja se slazem, a i lijep je zadnji komentar na toj stranici od gospodicne andree, kojoj ovom prilikom kradem autorska prave i citiram ju ovdje [proud] ”””Što reći na Galinčevo obmanjivanje dioničara i onih koji su to postali nakon njegove "ponude za preuzimanje" Industrogradnje?! Ljudi nisu prodali svoje dionice po boljoj cijeni upravo zbog njegove ponude u kojoj je cijena (navedena)1.119,00 kn ,a sada niti ponude niti plaća,niti dividende,a nove ljude su prevarom navukli da kupe dionice po 950- 1000 kn,nadajući se barem minimalnoj zaradi na razlici cijene i cijene u preuzimanju.Tako bi svaka budala da spriječi neprijateljsko preuzimanje mogla objaviti ponudu i pokvareno varati ljude,a zakon o roku ponude ne kaže ništa.Nema roka u kojem oni moraju podnijeti ponudu i uvjeriti Hanfu da na računu imaju novac za preuzimanje.Oni toga novca nikada nisu imali,nigdje nisu osigurali kreditiranje toga preuzimanja,znači,svjesno obmanjivanje ljudi ,naivnih i lakovjernih.Galinac je jedan običan lukavac debele kože koji nema trunke poslovnog poštenja i časti,a o etici da i ne pričamo.Jedino nam preostaje sud,ma kako spor bio,ipak ga treba tužiti za obmanjivanje.Ljudi su još dokapitalizirali Industrogradnju po 1000,00kn po dionici,a sada je 540 kn!Lopovska posla ””’



[thumbsup]
to je oko 40%godisnje. ako do tada ne bude ponude e onda ja vadim palicu… [wink]
[cool]

Znači ti si u dilu s Kutlom?
[/quote]

[lol]
Isplati se imati INDG dionice ako zbog ničeg drugog onda samo zbog ove teme.




[thumbsup]
to je oko 40%godisnje. ako do tada ne bude ponude e onda ja vadim palicu… [wink]
[cool]

Znači ti si u dilu s Kutlom?
[/quote]

[lol]
Isplati se imati INDG dionice ako zbog ničeg drugog onda samo zbog ove teme.
[/quote]

Bahahahaha koji Kralj, najbolji i najtocniji odgovor ikad [thumbsup] Bravo Rocky

New Report

Close