INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


onda to ti je kao kad dobiješ dva asa i odeš all-in…a ovaj drugi dobije boju [smiley2]

[smiley2] majstore [smiley2]

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Shavćam ja da vi uvijek dobivate, ali znam da Marinko Paić nikada ne gubi. Poker mu možda i ne ide, ali kad se primi stečaja nikada ne gubi. A ako on ne gubi, ostaju vlasnici koji su izgubili sve, radilo se o Texasu Holdenu ili Velkomu.

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Bez brige xerex, koliko god bi ti to volio, neće INDG u stečaj. Nemoj brkati stečaj i dokapitalizaciju. To ti ne znaći isto.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Ma sve to budu Francuzi kupili…..isto ko i Cestu iz Varaždina i sve po Makedoniji…..nešto se kuha sigurno u tome smjeru…!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nemožete vi pljuckat po INDG koliko mi možemo kupovati i dokapitalizirati.[smiley1]

Sramota je ovog foruma da dopušta pljuckanje po firmama likovima koji se registriraju isti dan (samuel).
Gdje su sad ovdje pravila foruma???

Ili pravila ne vrijede samo za neke???

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Čovjek piše po pravilima ne znajući da je Industrogradnja polazeći od svoje tržišne cijene od nekih 100 kuna do sada nadigrala sva pravila, pa za kaj ne bi tako i nastavila.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Bez brige xerex, koliko god bi ti to volio, neće INDG u stečaj. Nemoj brkati stečaj i dokapitalizaciju. To ti ne znaći isto.

Bez uvrede stari ali ja mislim da Galinec ima iste karte kao i Wild Bill Hickok? [smiley2]

@zimzi

ne znam zakaj indg ne bi nastavila igrati protiv pravila ali ne znam ni zakaj bi?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Čovjek piše po pravilima ne znajući da je Industrogradnja polazeći od svoje tržišne cijene od nekih 100 kuna do sada nadigrala sva pravila, pa za kaj ne bi tako i nastavila.

[smiley2]

a imovina 1 miljardu

normalno, nerevalorizirana …
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Smjer kretanja se nikada ne mijenja dok ne počnu djelovati suprotne jače sile. Samo nemojte sad “Maestro” vezivati za Industrogradnju. Veliki investitori ne nasjedaju na takva podmetanja.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Danas bi se na TOP10 vec moglo vidjeti tko je kupovao odnosno prodavao prošli tjedan kad su bili veliki prometi. A i već je vrijeme da dođe poziv za skupštinu gdje će vjerojatno biti i naveden prijedlog za dokapitalizaciju. Bit će vatreno na ovoj dionici ovo ljeto uz sve što Galinec i “nizozemci” spremaju.

26.06.2007
1. NEGOTIATOR D.O.O. 28.740 22,98 Osnovni račun
2. AGLAIA B.V. 20.000 15,99 Osnovni račun
3. PROPOSITA D.O.O. 9.642 7,71 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 4.400 3,52 Skrb. račun
5. HPB D.D. 2.812 2,25 Skrb. račun
6. HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF 2.230 1,78 Skrb. račun
7. STJEPAN BENČEC 1.171 0,94 Račun portfelja
8. DOZAN JOSIP 1.131 0,90 Osnovni račun
9. BABIĆ ANA 1.091 0,87 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ 1.011 0,81 Osnovni račun
Ukupno: 57,75

27.06.2007
1. …
2. …
3. …
4. …
5. …
6. …
7. CENTAR BANKA D.D. (+1750) 1.750 1,40 Skrb. račun
8. FILIPOVIĆ MARIJAN (+1381) 1.381 1,10 Osnovni račun

9. STJEPAN BENČEC 1.171 0,94 Račun portfelja
10. DOZAN JOSIP 1.131 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 58,57

Zanimljivo… [smiley11]

Da, zanimljivo …

pitam se tko je prodavao ?

Pazi sad ekipe na ovoj dionici: zimzi, filipović, aureus, galinec …

I love the Smell of Profits in the Morning

Zna s ko je prodavao. A zaboravili ste da u grupi 4 asa sviraju njih pet. Peti član ove grupe vjerovatno je i novi šef grupe a zove se: Marinko. Prezime vjerovatno znate i sami. Toliko se puta spominjao.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Zna s ko je prodavao. A zaboravili ste da u grupi 4 asa sviraju njih pet. Peti član ove grupe vjerovatno je i novi šef grupe a zove se: Marinko. Prezime vjerovatno znate i sami. Toliko se puta spominjao.

Ajde crveni crta s ove dionice. Idi promovirati porez na kapitalnu dobit negdje dalje.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close