INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja prodao, kad navale ove vladine dionice, pašće to na 2200bye

Evo tolko o našim navijačima koji žele da padne ina pa da se može jeftino nadokupit!
[bye][bye][bye]


Ja prodao, kad navale ove vladine dionice, pašće to na 2200bye

Evo tolko o našim navijačima koji žele da padne ina pa da se može jeftino nadokupit!
[bye][bye][bye]

haha znaci ti si biser koji prodaje po 2570 a nudi ti se 2600

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Pardon krivo sam kopiral nisam ja nego kolega par stranica prije[smiley]

TRANSAKCIJE – INA-R-ABroj Vrijeme Cijena Količina Ukupno
1554 12:08:02 2.600,00 15 39.000,00
1494 12:01:48 2.605,00 16 41.680,00
1484 12:01:06 2.600,00 4 10.400,00
1473 11:59:37 2.600,00 6 15.600,00
1472 11:59:37 2.600,00 10 26.000,00
1399 11:49:35 2.600,00 9 23.400,00

Evo par posljednjih transakcija, di se vidi koja je fer cijena za INU danas[huh]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Di su sad oni što su prodavali prije dva dana slabo se javljaju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Još uvijek ne znam, dali imate več svi upisane dopunske dionice na SDA računu. Ja jih još nemam, pa me zanima, kako je sa vama?

Tek sljedi pravi rast na fundamentalnim dionicama tipa INA, ADRIS, MLINAR,ŽITNJAK,SLATINSKA BANKA.


Di su sad oni što su prodavali prije dva dana slabo se javljaju.

sada kupuju![tongue]

dan je pametniji od noći


Još uvijek ne znam, dali imate več svi upisane dopunske dionice na SDA računu. Ja jih još nemam, pa me zanima, kako je sa vama?

Moje su stigle u Utorak[smiley]

you think your special you do, i can see it in your eyes


Još uvijek ne znam, dali imate več svi upisane dopunske dionice na SDA računu. Ja jih još nemam, pa me zanima, kako je sa vama?

Ja imam tri paketa i na sva tri sam u ponedjeljak dobio bonus dionice i već ih registrovao kod brokera.
Nazovi SDA vjerovatno je greška, ako ih nisi registrovao kod brokera morale su ti biti dodane.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

meni i sinu stigle jučer ženi i kćerki još nisu, ovo je čisti muški šovinizam [smiley]

dan je pametniji od noći

Nazovi SDA vjerovatno je greška, ako ih nisi registrovao kod brokera morale su ti biti dodane[/i]
Obveza SDA je bila da do petka tj.sutra pošalju svim vlasnicima ininih dionica,a koji su na to stekli pravo obavijest o novoprenesenim vrijednosnim papirima…moje stigle danas…a onima kojima nisu dobit će sutra…[proud]

New Report

Close