INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dragičeviću i treći mandat….sad smo na konju!!!

– nisam sigurna.
– ipak se svi s tim ne slažu.
– pročitaj članak ponovno.
Pozdrav !

Koliko ja mogu iz ovog iščitati(ako čitamo isti članak),Dragičević će ostat direktor INE sve dok Mesić bude na vlasti…..ovakvih svinjarija ima samo u Hrvatskoj!!!

ZAGREB dioničarka Ine Ivana7 predlaže Nadzornom odboru Ine da smijeni sa dužnosti predsjednika Uprave hrvatske naftne kompanije Tomislava Dragičevića.
– od kad je na čelu Ine 2000.godine nije ulagao u rafineruje koje su u katastrofalnom stanju i nisu u stanju proizvesti kvalitetno gorivo, te isto moramo uvoziti.
– zbog velikog pada dionice, i smanjenja kapitala dioničara.
– zbog smanjene dobiti društva.
– zbog prevelike zaduženosti Ine.

– s mojim prijedlogom se slažu i kolege Mađarski dioničari koji posjeduju 25% dionica.
Pozdrav !
ivana007
[smiley11]

ps
evo, slažem se i ja, od sljedećeg tjedna novi dioničar Ine[smiley11]

hate red

Slave :
korisnik od: 05.06.2007.
lokacija:
broj poruka: 68

Koliko ja mogu iz ovog iščitati(ako čitamo isti članak),Dragičević će ostat direktor INE sve dok Mesić bude na vlasti…..ovakvih svinjarija ima samo u Hrvatskoj!!!

Onda moramo promjeniti Mesića.

Nije kriv Dragičević već onaj tko ga drži na tom mjestu,
osim toga da i meni kao malom dioničaru donosi indirektnu korist(čitaj izvanrednu dividendu) kao što to omogučava vEČINSKOM DIONIČARU (VELIKI BRAT), a kroz niveliranje cijene goriva kao i plina, kako bi se održao tzv. socijalni mir (sve već davno viđeno) možda bih ga i moja malenkost podržala ,ovako , za mene je drug Dragičević nšta drugo nego politički APARATČIK na krivom mjestu u ova turbulentna vremena, j….li ga Šuker, Sanader sa Rumenigeom(Čitaj Polanćec) pride.

Kao da je INA 100% čisto državna prčija, kao da se poslije 11/2006g. ništa nije dogodilo s vlasničkom strukturom kroz IPO,ako je koji k….. je država prodavala svoj dio kroz IPO , zato da nas navlači za uši,Na djelu j za naš novac. Apsurd do apsurda. Na djelu je tržišni apsolutizam (Sanader, Polanćec,Šuker)

Problem nije u Dragičeviću, nego negdje drugo.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Koliko ja mogu iz ovog iščitati(ako čitamo isti članak),Dragičević će ostat direktor INE sve dok Mesić bude na vlasti…..ovakvih svinjarija ima samo u Hrvatskoj!!!

to vam je samo signal da prodate ovu dionicu….nema smisla vise….

DOKUP!

Jutros sam na radiu čuo nekakovi naslov u neznam kojim novinama da je MOL zainteresiran za čitavu INU.
Dali netko zna u kojim je to novinama???
HVALA!!!

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2007,9,13,lukoil_omv,89912.jl

Ruski Lukoil zainteresiran za PKN, OMV i MOL
Piše: NT/Hina
A ne spominju INU, ha,ha,ha????

http://www.vecernji.hr/home/manager/2914303/index.do
Pozdrav

Kada ode glavni iz INE, dobit za dvije godine ……………………..X 4 – 5!
I to je to!
Samo treba izdržati![smiley13]


http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2007,9,13,lukoil_omv,89912.jl

Ruski Lukoil zainteresiran za PKN, OMV i MOL
Piše: NT/Hina
A ne spominju INU, ha,ha,ha????


U tom slučaju MOL tek tada ne bi bio zainteresiran za cijelu INU.
Ovdje bi moglo biti hostile takeovera.

If something is too good to be true...it probably is.

New Report

Close