INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može netko komentirat današnj promet?

promet je dobar!

Izgleda da se niko ne usudi nista reci u vezi INAe. Meni se danas sistem pracenja smrdao pa ti na zalost ne mogu nista suvislo reci. U zadnjih pola sata sve ide po 2875, neki kupuju neki prodaju, izgleda sve veliki igraci jer su prometi obnivno oko 500 000

pilar

Dobri znanci koji imaju dobre špage izašli su na 3300-3400 i sada ga praše na 2870-2900.Znam igraće koji vrte i preko 10000000 kunića.


Mirko-444: ” Može netko komentirat današnj promet? ” promet je dobar!

Zaboravi si stavit i smile(
[smiley2])

My God, it's full of stars!!

Po ovim nalozima zs sutra svi su izgledi da tonemo sve niže,kakva su vaša mišljenja?

2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun

Eh kad bi se ovaj račun malo podebljao makar malo[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Po ovim nalozima zs sutra svi su izgledi da tonemo sve niže,kakva su vaša mišljenja?

Mozda sutra i potonemo malo, ali nitko ne ulaze preko 20 mil a da ne ide na sigurnao, moja su ocekivanja da INA brzo ide prema 3500kn.

My God, it's full of stars!!

šta mislite…dali se očekuje pad dionice u 12. mjesecu kada penziči i ostali dobiju bonus dionicu te počnu prodavati svoje paketiče?

Mislim da da jer osobno poznajem par koji jedva čekaju taj dan da prodaju a cijena koja bude taj dan mislim da ih neće puno odvratiti jer i tako im je zarada “neočekivana”[smiley11][smiley16]


šta mislite…dali se očekuje pad dionice u 12. mjesecu kada penziči i ostali dobiju bonus dionicu te počnu prodavati svoje paketiče?

Možda lagani pad, ali ne vidim smisla da netko nakon što je čekao godinu dana da dobije jednu dionicu, prodaje svoj paket po cijeni nižoj od one koliko je mogao zaraditi prije 12 mjeseca.
Znači definitivno ne pad veći od 10 posto, ukoliko se možda na trenutke i desi veći pad doći će do brzog smanjenja prometa, a time i vraćanja cijene na ranije razine.

Ako je čekao 12 mjeseci moći će sačekati i još poneki mjesec, a i vrlo vjerovatno preuzimanje od strane Mol-a u prvoj polovini sljedeće godine.


šta mislite…dali se očekuje pad dionice u 12. mjesecu kada penziči i ostali dobiju bonus dionicu te počnu prodavati svoje paketiče?

Pitanje je koliko je takvih “nevinih” paketića preostalo. Nadam se da je većina već kapitalizirala dobit…[smiley6]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Ima netko dobar za jedan K/P ?

hvala

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close