INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da vidite kako to majstori rade:

Evo stižeeeeeem sa mixeeeeeerom [smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Idemo šalunzi na 2.950 kuna, rokni 3.000

lizni, liznite, ližimoooooo

Pazi tamoooooo na desnoj straniiiiii na Asku da ne procuriiiiii

Lizni 3.000[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Što se tiče INA-ine proizvodnje ona nije dostatna niti da se pokriju potrebe INAe a kamoli da se nešto zaradi sa strane.

Ako pogledaš FI vidjet ćeš da je sektor Istraživanje i proizvodnja najprofitabilniji i najuspješniji dio Ine.


Pazi tamoooooo na desnoj straniiiiii na Asku da ne procuriiiiii Lizni 3.000[smiley2]

Ma lizat ćemo, ajmo gdje su šalunzi crveni čovječe

lizni 2.958,59, liznite, ližimo

omjer k/p
11.000/3.3600

Što je štopali bi cijenu?

Idemo probiti više tih 2.950 kuna

Sve se ruši, sve nas stiže,
3.000 je sve bliže i bliže.

Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji.
Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

Ja sam siguran za 2.[smiley2]

My God, it's full of stars!!


Drago mi je da imamo suprotna mišljenja , jer kada pročitam tvoja razmišljanja mislim da sam ipak malo pametniji.

A i skromniji si isto.
Dragi moj mudri kolega trenutna cijena nema veze s tim o čemu smo mi sada pričali. To je samo jedan od mogućih scenarija a kad bi se to i dogodilo tržište bi na to reagiralo sa određenim zakašnjenjem.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

Više od pola.

Krupne glasine nastaju od sitnih šaputanja.


Ako pogledaš FI vidjet ćeš da je sektor Istraživanje i proizvodnja najprofitabilniji i najuspješniji dio Ine.

Ne dvojim – normalno da će biti, no pitanje je koliko njihova profitabilnost ruši profitabilnost ostalih djelova INAe. Ipak smo kupili sve djelove u paketu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

potraznja cini svoje. zadnja cjena 2950 kn.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Nema više baš puno paketa od 22 dionice na prodaji. Bilo bi zanimljivo ako netko ima podatak od 44.500 građana koji su kupili paket koliko ih je još ostalo u igri nakon nepuna 4 mjeseca trgovanja.

za sada sve one imatelje IPO 22 dionice na kraju godine čeka bonus od cca. 6.000 kn, a to je dovoljno da se otplati cjelokupna kamata na kredit za one koji su uzimali dionice na kredit [smiley2]

New Report

Close