INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e da smo se prije riješli dragičevića i kaktusa di bi nam kraj bio

mi smo ipak zemlja slučaj



sunseekers

Idi srČi pesak, dosadan si

kolega dizel, kaj ste nervozni? il vi mislite da ovih 500 miljuna pokriva sve one silne izgubljene miljarde?

hoćete nam izračunati ROE? za sve posljednje 3 godine?

[/quote]
ma necu..
Ine ide gore
I daj, idi gradi nasipe po Velikoj, to ti je bolje nego da po cijele dane bezvezariš-

Moras nauciti kako prepoznati dobru priliku, vidis kako ja ucim i dobro ulazem…to ti je umijece, koje dolazi kada puno ulazes u znanje…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Odlično izvješće, opravdava cijenu od 1000 kn – 1200 kn.
Na 1700 kn ovo je još uvijek skupo! [wink]


Odlično izvješće, opravdava cijenu od 1000 kn – 1200 kn.
Na 1700 kn ovo je još uvijek skupo! [wink]

Kupi OPTE-R-A, tamo će te sunce ogrijati.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU




sunseekers

Idi srČi pesak, dosadan si

kolega dizel, kaj ste nervozni? il vi mislite da ovih 500 miljuna pokriva sve one silne izgubljene miljarde?

hoćete nam izračunati ROE? za sve posljednje 3 godine?

[/quote]
ma necu..
Ine ide gore
I daj, idi gradi nasipe po Velikoj, to ti je bolje nego da po cijele dane bezvezariš-

Moras nauciti kako prepoznati dobru priliku, vidis kako ja ucim i dobro ulazem…to ti je umijece, koje dolazi kada puno ulazes u znanje…

[/quote]

Kolega malo sam gledao kako se ukrcavate u razne dionice na vrhu.Kako vi uvijek uspijete kupiti na vrhu? Jel to isto dolazi kad puno ulažeš u znanje?
Evo već ste u minusu sa svim svojim kupovinama koje ste obavili na vrhu, tu mislim na Dalekovod i HT a samo je pitanje sata kad ćete u minus na Ini.

Ja držim fige da bar jedan dan provedete u plusu da ne izgubite volju. [thumbsup]

“A man's got to do what a man's got to do”

Kojeg Dragičevića Mesića misliš?

prepala se uprava šterna u n.o pa mi se čini kako su krenuli da će biti i obilnija dividenda ove godine.

još da nam dovede lukoil umjesto mola.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity





sunseekers

Idi srČi pesak, dosadan si

kolega dizel, kaj ste nervozni? il vi mislite da ovih 500 miljuna pokriva sve one silne izgubljene miljarde?

hoćete nam izračunati ROE? za sve posljednje 3 godine?

[/quote]
ma necu..
Ine ide gore
I daj, idi gradi nasipe po Velikoj, to ti je bolje nego da po cijele dane bezvezariš-

Moras nauciti kako prepoznati dobru priliku, vidis kako ja ucim i dobro ulazem…to ti je umijece, koje dolazi kada puno ulazes u znanje…

[/quote]

Kolega malo sam gledao kako se ukrcavate u razne dionice na vrhu.Kako vi uvijek uspijete kupiti na vrhu? Jel to isto dolazi kad puno ulažeš u znanje?
Evo već ste u minusu sa svim svojim kupovinama koje ste obavili na vrhu, tu mislim na Dalekovod i HT a samo je pitanje sata kad ćete u minus na Ini.

Ja držim fige da bar jedan dan provedete u plusu da ne izgubite volju. [thumbsup]
[/quote]
kolega ..odakle vama da sam ja u dlkv i ht u minusu…jeste li vi normalni…
Izgleda da vam je rakija dobrano pomutila zdravu percepciju…
a da neznate–neznate…

Pa vi ste gori od VIDRE..pa taj je kupovao hdel po 350 i thnk po 2200
Ili ste vi Vidra?
Jedino mozda gori od vas dvoje je onaj ENTENTINIS

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kolega ..odakle vama da sam ja u dlkv i ht u minusu…jeste li vi normalni…
Izgleda da vam je rakija dobrano pomutila zdravu percepciju…
a da neznate–neznate…

Pa vi ste gori od VIDRE..pa taj je kupovao hdel po 350 i thnk po 2200
Ili ste vi Vidra?
Jedino mozda gori od vas dvoje je onaj ENTENTINIS


Pa kad taj kupuje pomoću komplicirane kombinacije raznih analiza iliti brojalicom EN TEN TINI….kupiću Vijadukt fini [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Gdje nestade ona silna kupnja, očito da su neku u pravu da ovo ide ponovno na 1600.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU


Kakav SPEKTAKL OD IZVJESCA
670 milijuna kn dobiti!!!!

SPEKTAKL SPEKTAKL SPEKTAKL

INA INA INA

I ja se ponadala, ali kako sam se nadala dobro sam se i udala.
Evo je ina nazad u svom kanalu.
[cry]




sunseekers

Idi srČi pesak, dosadan si

kolega dizel, kaj ste nervozni? il vi mislite da ovih 500 miljuna pokriva sve one silne izgubljene miljarde?

hoćete nam izračunati ROE? za sve posljednje 3 godine?

[/quote]
ma necu..
Ine ide gore
I daj, idi gradi nasipe po Velikoj, to ti je bolje nego da po cijele dane bezvezariš-

Moras nauciti kako prepoznati dobru priliku, vidis kako ja ucim i dobro ulazem…to ti je umijece, koje dolazi kada puno ulazes u znanje…

[/quote]



trebati će još puno ovakvih kvartala da se poprave stvari koje su se sprčkale posljednje dvije i pol godine…..

Odi pitaj svoju babu što je bilo prije 50 godina i kakav je tada ROE imala INA.
Baš me zanima kakav ti imaš prinos na našem tržištu, ako uopće trguješ, kad ne znaš najosnovnije stvari o trgovanju.
Ne gledaš prošlost, gledaš budućnost!

lp
[/quote]

slažem se kolega! budućnost je to što nas zanima! zajebano je samo kad imaš mrlje iz prošlosti, ponekad puno vremena prođe da one nestanu….a ina ih ima jako puno i mjere se sa puno nulica

ovo nikako ne znači da vrijednost inine dionice neće rasti, za to su prije svega ionako zaduženi opurtinisti poput vas…

i slažem se kad kažete, ja uistinu nisam trgovac, nikad bio niti ću ikad biti. moj core je proizvodnja, ja od ničega proizvedem tržišnu vrijednost.

možda zato i loše prolazim na zse. nije me sram to priznati. loše trgujem, zato jer ne trgujem već investiram.

no to ionako ništa ne mijenja na stvari. ina i dalje ima trnovit put pred sobom, pasalo to vama s vaše trgovačke perspektive ili ne………

pozdrav!

New Report

Close