INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ovo bi moglo u blokadu?
tko je jamio…

loris,
mađari poludjeli?
Za boga miloga kome trebaju novci, tko dobiva trošarine i kome to najviše odgovara?
Kome pogoduje kad cijene rastu, a ima uredno 23%, mislim na ostalu robu.
Tjah
Pozdrav

hehe nemojte kolegu kondora slušat jer ja sam totalni špekulant bez ikakvog poznavanja fundamentalnih činjenica o dionici. vodi me isključivo nagon za zaradom i večinoim povlačim krive poteze 🙂
mogu se kladiti oko ine d aće se ispostaviti isto

@loris

gledaj tržište, možda još stgneš izići po 3180

svi vi računate na preuzimanje a što ako do preuzimanja uopće ne dođe ili ne na način kako ste zamislili, mol nije u nikakvoj zakonskoj obvezi i po isteku ponude se može povući kao da te ponude nikada noje ni bilo, ćak nema obvezu ni kupiti dionice koje su upisane na ponudi, a o mirovincima ne treba puno govoriti, njihove procjene su se dokazale zadnjih godina
[bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ako ikome, osim meni, naravno, ovo znači, izašao sa svojim troznamenkastim brojem van na 3200.

hvala svima na savjetima i preporukama, ali guza gaće žvače

[smiley]

Odustali naši od 50% ?

Možda Mađari neće ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


loris,
mađari poludjeli?
Za boga miloga kome trebaju novci, tko dobiva trošarine i kome to najviše odgovara?
Kome pogoduje kad cijene rastu, a ima uredno 23%, mislim na ostalu robu.
Tjah
Pozdrav

Znamo mi svi to, ali lakše mi je kada krivim Mađare .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Da ne bi bilo zabune oko ovog datuma (14.1), jučer sam zvao SKDD i rekli su mi da se molu može prodati samo ako su dionice kupljene do 11.1. (onaj tko kupi 11.1, dionice će mu biti vidljive u SKDD 14.1 iza 12:30h, ali to je nebitno). Dakle, onaj tko kupi dionice 12.1, ne može više prodati molu.

Da li ovo znači da mol može kupovati na burzi već 12.1., nemam pojma. Još samo 4 dana postoji kolika tolika sigurnost sa tih 2800. Nakon toga sve je moguće.

Ako mol počne kupovati tek 17.1. (ako se uopće odluči na kupnju preko burze), možda u procijepu (od 12.1-14.1) nastane panika i cijena padne i bude dobra prilika za kupnju. Možda je onda do 11.1 dobro prodati i kupovati od 12.1.-14.1. Ovo su samo špekulacije. Mogućih scenarija ima puno.

Vjerojatno će cijena ovisiti o tome hoće li mol predati partiju ili ne. Ako se mol odluči boriti, cijena ide gore.


Evo još jednom moj post od prije tjedan dana.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

evo ako kome nesto znaci,prodao malo jadroplova,pa dokupio po 3164,17 7 kom.malo al, covjeka veseli

svakoga dana u svakom pogledu...

Odlična taktika, šta upadne ispod 3.200 izvrsno, a kad se skupi solidan nalog na asku od 3.200, poklope ga.


evo ako kome nesto znaci,prodao malo jadroplova,pa dokupio po 3164,17 7 kom.malo al, covjeka veseli

bravo, danas se kupuje

Ajmo još malo gore pa da stisnem više tipkicu prodaj…

Što su danas naši fondovi željeli reči ?

Samo smo im se mi mali nakrcali ispod 3200 !

Hvala im [kiss]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pustili su nas malo da se razigramo…vjerojatno je bio neki sastanak….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Kupio i prodao, zaradio dobar burek po dionici, ali , baš pratim transakcije i izgleda kao da su se dvojica udružili protiv jednoga pa ovaj od očaja tuće 3210-3240 i baš me zanima da li će pred kraj proći ovih 700kom na 3250

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close