IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam se nesto opario, hvala kolega na info, mislim da ovo vrijedi puno vise.

Djelim vase misljenje ali s obzirom na iskustva sa drzavom i njenim stavom prema dionicarima , prosjecnom cijenom od 30-50 kn zadnjih godina trgovanja , nazalost moramo bit sretni i s ovim .

Dobro u svemu je da ne moramo platit porez ..eto “sporost institucija” nam se barem tu isplatila 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 27.11.2021. u 16:21

Kolega Fedor19 odredjena je naknada po kojoj ce drzava isplatit dionicare…Neznam dali da se veselim ili tugujem s obzirom da i dalje mislim da bi privatnik bio bolji i za drustvo i za dionicare.

Svi se “boje” takvu tvrtku predat privatniku a danas se svi cijepimo ili nas na to nagovaraju privatnim cijepivima..ali sta je tu je ..ova prica uskoro zavrsava .

106.02 !..neznam kako su nasli ove 2 lipe ali ovih 106 kn je pristojna cijena.

Isplata bi trebala bit do 15.01.22…

Hvala na suradnji i sretno s buducim investicijama.

 

Pozdrav

Kolega Lucijan

ako im moramo po toj cijeni dat damo ali ja nebi ako se ne mora…

Pozdrav

Morate , d.d. ide u likvidaciju i drzava preuzima sve na sebe .

I meni je zao sto je tako ali vise nista ne mozemo.

Ugovor se potpisuje 24.12.21. i negdje do cca 15.01.22. bi novac trebao bit na racunima dionicara.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Otkazana za sutra najavljena Izvanredna skupština na kojoj su trebale bit izglasane zavrsne odluke i potvrđen ugovor o prenosu imovine sa d.d. na ustanovu !

I dalje znaci nista..i dalje se trakavica nastavlja… do neke druge najave..poziva..zakljucka..odluke…itd..itd

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne moze vise ni Vedran…sve je probao..i sazivao sjednice i potpisivao odluke kod javnog biljeznika..i radio revizije..i dalje nista.

Sad ga smjenjuju ili je sam dao ostavku i stize gdja Bubas . Od nje se tek nista ne moze ocekivat..nadam se da gresim.

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/sjednice/2022/sjednica%200906/Odluka%20o%20prijedlogu%20za%20imenovanje%20%C4%8Dlana%20Uprave-direktora%20dru%C5%A1tva%20IMUNOLO%C5%A0KI%20ZAVOD%20d.d.,%20Zagreb.pdf?vel=355264

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Ovdje nista nova?

Ima li šanse da šta dobijemo od ove dionice??

Tesko je tu bit “pametan” :(.

Krajem 21.napisani Ugovor o prijenosu imovine potpisan od strane Uprave Imunološkog  d.d. nije potpisala Vlada i nije ovjeren kod javnog bilježnika .Skupština otkazana..ugovor nevazeci.

Navodno nije bilo napravljeno FI za 21..revizija..itd.

Napravljen FI za 21…Revizija za 21..revalorizirana imovina ( poprilicno povecana vrijednost ) ..”iskrsnuli” neki novi dugovi..naplacuje se i isplacuje kako kome padne na pamet i kako tko donese neko dugovanje ..ocito se lesinari na svemu i svacemu. Bez isplate preuzeli pecate..ime drustva..o sojevima  da i ne govorim 🙁

30.09.22. CERP predložio opoziv Bubaš i imenovanje Pavla Jeličića za predsjednika Uprave..Još nije potvrđeno niti prošlo Vladu.

Očekujem da bi uskoro mogao bit poziv na Izvanrednu g.s. na kojoj ce se to izglasat a u sklopu toga i Ugovor oprijenosu imovine d.d. na ustanovu. U tom ugovoru moze bit od nula kuna po dionici pa do …  Samo neka ga vise potpisu i zavrse ovu trakavicu.

Vise ni novinarima nisu zanimljivi

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Cim stizu izbori evo i ove teme 🙂

Dodirnuli su se i d.d. i drzave i di je izmedju njih zapelo  :(..oko 11 minute razgovora ..

..”sretna okolnost da je imovina veca nego sta su dugovi “…

Na iducoj skupstini , kako kaze Vedran , u 6 ili 7 mjesecu bi se to moglo potvrdit !

Inace da neki datumi budu jasniji..još 2015 je donesena Uredba o prenosu djelatnosti i movine sa d.d. na Ustanovu..evo skoro 10 godina od prenosa imovine ..ništa !

A sta tek da se pokrene pitanje intelektualnog vlasnistva , zastite imena , brenda..?

Od kad Vedran nije u d.d. ni FI za 2022 nije objavljen a kamo li za 2023…

Svaka njemu cast na trudu..izdrzljivosti..volji da to gura do kraja . Neznam koliko bi trebao biti financijski dobitak , ako ga uopce i bude , da sve ove godine nadoknadi i pokrije !

Mozda bude na desetogodisnjicu Uredbe okončana i ova trakavica .

Ravnatelj Imunološkog zavoda: Gradit će se više tvornica – HRT

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close