IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rekvijem, kažeš bit će zanimljivo… to znam i ja… but up or down, who knows !? [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

pa dobro kakve veze ima ako je 50km od mosta? kao da se ne zna da će cijene zemljišta na cijelom Pelješcu porasti, pa tako i ona bliža i dalja od trase, nakon izgradnje, ko tu koga zavarava ne znam ali povlaštene informacije su povlaštene informacije i o tome je riječ. što nisu kupili zemljište na Jabuci nego baš na Pelješcu? ajde ljudi molim Vas, od 91′ nas ovako lažu, muljaju i otimaju. sad kad je zagustilo poklonit će RH zemljište, ma katastrofa.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

IGH ha ha ha [bye]

NEDA PAJDO ISPOD 3000 [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Branit će cijenu izgleda na razinamo oko 3000

sijem žito raste grahorica


opet ću kupovati igh ispod 2000 kako sada stvari stoje…….. [sealed]

da da mozda ali ne mozda kad udmo u eu po 2000 eura


http://www.seebiz.eu/hr/politika/radic-zemljiste-igh-je-50km-od-peljeskog-mosta!,51759.html

"Zemljište je 50km udaljeno od Pelješkog mosta i s njime nema nikakve veze!", tvrdi Radić, dodajući da je očito takva konstrukcija smišljena da bi se naštetilo IGH.[/b

Eto, i što sad reći. U jučerašnjem dnevniku, koji gleda cijela nacija, IGH i Konstruktor su proglašeni doslovce mafijašima prvog reda. Jutros dok sam išao na posao, na Hrvatskom radiu drugi program, voditelj kada je čitao istu ovu vijest na kraju je dodao komentar "možeš misliti što smo iznenađeni".
Iako nemam dionice IGH, osobno neću biti zadovoljan ako se od strane IGH samo zvrši na ovom priopćenju. Treba sada lijepo sjesti i napisati jednu tužbu prvo protiv ovog Jovanovića, onda HRT-a, pa Šprajca…


Zemljište je 50 km od mosta, ali točno na trasi spojne ceste od mosta prema autoputu Doli – Dubrovnik – to je u Dnevniku priznao njihov partner iz Profectusa! Jure je izjavio da će možda saditi masline, ha, ha … Možeš mislit! Bolje da otvori farmu svinja i onda suši pršute na buri na Masleničkom mostu…

brane ga da bi se mogli iskrcati iznad 3000kn ,opet lopovska posla.


brane ga da bi se mogli iskrcati iznad 3000kn ,opet lopovska posla.

nikad ne valja…kada ga brane i kada ne brane

pa ovo je za ne povjerovati…


brane ga da bi se mogli iskrcati iznad 3000kn ,opet lopovska posla.

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Pelješki vjetar reže dionice IGH
24.7.2009 9:32:23

ZAGREB – Odluka o rebalansu, kako god rezovi izgledali nepripremljeno, trebala bi donijeti smirenje jer više neće biti – neizvjesnosti.
Neće uspjet obraniti pad ide danas i sljedeći tjedan IGH ide na cjenu koja mu odgovara balon je morao pući.

dušu dalo ovo jutro za trejdere s bikovskim mudima i parama [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



brane ga da bi se mogli iskrcati iznad 3000kn ,opet lopovska posla.

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Pelješki vjetar reže dionice IGH
24.7.2009 9:32:23

ZAGREB – Odluka o rebalansu, kako god rezovi izgledali nepripremljeno, trebala bi donijeti smirenje jer više neće biti – neizvjesnosti.
Neće uspjet obraniti pad ide danas i sljedeći tjedan IGH ide na cjenu koja mu odgovara balon je morao pući.
[/quote]
Pogledajte malo bolje poslove koje ima IGH, a Pelješki most uopće nije ukalkuliran za ovu godinu, što ste mislili da će past na 1500, bolje kupujte dok je još ovako povoljan jer nakon izvještaja leti puno, puno gore

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close