IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kad je IGH danima padao, zlurado su se ispisivali romani, a sad kad je krenuo odbijanac nema ni jednog posta!

[shocked]
[/quote]

Svi ostali bez riječi koliko je odbijanac dobar, treba malo sačekat dok se nakupi bid

Surround all arround when it hits the ground

Joj, daj s tim dječjim to je tek početak.

Pad od 16.500 na 2.150 kuna je veliki pad od cca. 85%.

Kako netko može napisati da je to tek početak. Ili sam sebe citirati.

Cijena može i dalje padati, ali to nije početak, nego nastavak.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neka, neka. A kaj ce bit kad završi iskrcaj?

kupili svi po ovoj cijeni a ako dođe na 2300 ,onda iskrcavanje i minimalna zarada.


Neka, neka. A kaj ce bit kad završi iskrcaj?

Doći če novi [thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju


koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.



koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]
[/quote]

Hoću, hoću sam da prvo kupim 1500 [cool]

Surround all arround when it hits the ground

[/quote]
Direktor1

Post sa business.hrbroker 18.02.09 11:54
Dionica IGH pada potpuno opravdano.Vlada ne poklanja IGH-u više velike projekte i to se počelo osijećati na cijeni dionice.No to je tak početak pada dionice IGH.

[/quote]

Smiješan si, od svih postova ti baš izvukao toga.
Zanimljivo, rekao bi ti nešto ali [sealed]

bit će bolje................



koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]
[/quote]
ma pusti kompaniju…nebi se cudio de je sve to jedan covjek sa tisucu lica.. [lol]
pa valjda znaju oni i ENTENtintilinic…. samo zaboravili su bracu MAMUSA

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




koji veliki iskrcaji na IGH u zadnjih desetak dana ,pa koje razine očekuju ovi što se iskrcavaju

Pa valjda znaš zašto si prodavao jučer po 2050? Vjerojatno jer očekuješ IGH na 1000 kn [lol]
Ali hvala vam kolega, ja sam jučer od vas kupovao, šteta što više nemate IGH danas za prodati jer sam i dalje na kupnji, ali možda mi nešto prodaju drektor1 i halobing? [thumbsup]
[/quote]

Hoću, hoću sam da prvo kupim 1500 [cool]
[/quote]
stani u red…ali uzmi kirkiriki da ti nebude dosadno dok cekas
strasan znalac…mogo si vec zaradit da si tak pametan…kupit na 2050 i prodat na 2150…ali da…
kad kupis 1 dionicu i prodas….provizija ti uzme cijelu zaradu [lol]
i dalje moj je savjet tebi isti…ulozi u periku….fudbalerke su izasle iz mode 80-tih

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Vidjet ćemo kad se uspanićite za koji dan pa se strmoglavite prema 1000.Pogledaj malo bolje ,preko 1000 prošlo a novi nalozi samo dolaze i dolaze

New Report

Close