IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dionica IGH je visoko precijenjena dionica . Sve poslove dobili su namještanjem ali i toga je sve manje. Svi veliki projekti su završeni. Preostaje gradnja stanova koji već sada na tisuće prazni čekaju kupce. No i cijene kvadrata padaju i pored toga kupaca nema.Što nam to govori ? Građevinci a prvenstveno IGH tek stoje pred velikim padom cijene dionica.Stoga je ova sada cijena još jako povoljna za iskrcavanje.Vidjet će te koliko će cijena dionice IGH biti niža za mijesec dana.

Ajde odi si plakat na onu navlakušu od SNBA, evo cijena ti je več na 120 kn, a 4. kupnja na 98 kn pa si ti misli. LEDO da ne govorimo, šta misliš ako ljudi neće kupovati stanove, da će navaliti zato na sladolede i smrznuto Ledovo povrće?? Možeš misliti [lol]
IGH neka padne i na 1000 kn, odlično, svaki mjesec od plaće ću kupiti 3-4 komada i nitko sretniji od mene [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

IGH je došao na skoro P/B=1
Za jednu firmu koja prvenstveno prodaje pamet to je prilično nisko.

Ja samo vidim da ovo ide u donju blokadu.
A kako i nebi [bye]
Pa ljudi moji ovo se trži na 6(slovima)šest nominala.
To je stvarno precijenjeno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

sve 5
u kratkim crtama pljačkam te cijeli život, jer ja sam Bog tvoj i nemaš drugih Bogova osim MENE. Tako se na žalost ponaša vlast, i to svaka.


Ja samo vidim da ovo ide u donju blokadu.
A kako i nebi [bye]
Pa ljudi moji ovo se trži na 6(slovima)šest nominala.
To je stvarno precijenjeno

neiskusnim forumasima….dovoljno je kliknut na slova ententinis i pogledati zadnjih 10 postova navedenog profesionalnog drukera
vidjet cete koja mu je misija na forumu.
ps. imate i ocjenu moderatora kao relavantnu cinjenicu kvalitete [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nominalna vrijednost ERNT je 100 kn..

Nemojte nasjedati na te fore o nominalnim vrijednostima.

JDPL je 360 pa se nitko ne buni…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


IGH je došao na skoro P/B=1
Za jednu firmu koja prvenstveno prodaje pamet to je prilično nisko.

Šta bi se onda reklo za INGR [cry]


Nominalna vrijednost ERNT je 100 kn..

Nemojte nasjedati na te fore o nominalnim vrijednostima.

JDPL je 360 pa se nitko ne buni…

Da, pa bio je i JDPL na 3 nominale ali nikad na 6 kao IGH a sad je JDPL na 120 kuna iliti na trećini nominale,i kažete da se nitko ne buni.
Pa tko će se više buniti kad su svi prodali i izašli van?
Treba ljudima to otvoreno reći.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Nominalna vrijednost ERNT je 100 kn..

Nemojte nasjedati na te fore o nominalnim vrijednostima.

JDPL je 360 pa se nitko ne buni…

Da, pa bio je i JDPL na 3 nominale ali nikad na 6 kao IGH a sad je JDPL na 120 kuna iliti na trećini nominale,i kažete da se nitko ne buni.
Pa tko će se više buniti kad su svi prodali i izašli van?
Treba ljudima to otvoreno reći.

[/quote]
Ok, sto je onda sa ERNT????

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Po njemu pošto je ERNT na 10x nominala, dakle precjenjen je 10 puta… [lol] [lol]

Što nije li bitnija BV od nominale, i čemu uostalom stalno spominjanje iste?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Nominalna vrijednost ERNT je 100 kn..

Nemojte nasjedati na te fore o nominalnim vrijednostima.

JDPL je 360 pa se nitko ne buni…

Da, pa bio je i JDPL na 3 nominale ali nikad na 6 kao IGH a sad je JDPL na 120 kuna iliti na trećini nominale,i kažete da se nitko ne buni.
Pa tko će se više buniti kad su svi prodali i izašli van?
Treba ljudima to otvoreno reći.

[/quote]Ne kažem da još neće padati ali po tebi jeli uopće vrijedi kupiti ijednu dionicu nazse.
Pa tebi ništa nevalja.
Pa da igh dođe na 50 kn a vjerovatno ga očekuješ tamo ti bi opet rekao da je precijenjena.
Pa za 10 god kad bude 20000 otvorit ćeš novi nick i vikati da ga nedaš ispod 50000.
Ma koja je tvoja svrha pisanja na forumu ako ništa nevalja ako će sve propasti itd.
Što jednostavno nemaš što raditi ili ti to odgovara.
Ja ne kažem da neće ići još dole ali prijatelju dragi stvarno si grez i pretjeruješ i to poprilično.
Možeš ti to buno bolje i elegantnije pitanje je samo jeli neznaš drugačije ili što??????????

New Report

Close