IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još i kakove izdaci za plaćanje osoba koje čuvaju prazne stanove odustajanje od krupnih projekata autocesta i mostova neminovno dovodi do velikih gubitaka koji se vješto prikrivaju. No poslije smjene vlasti sve laži izaći će na vidjelo i odraziti se na pad cjene dionice IGH.

Nisi shvatio. Ovo gore je bilo ironično napisano. žderu im kamate profit polako ali sigurno. Ima tu puno zakulisnih igara i iskreno se nadam da IGH neće postati "empty shell" – ali nije isključeno.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!





Nekretnine: Investitori u banani, prodaju kvadrat po 1200 eura

ZAGREB – Mnogi su se obogatili, ali neki su u ozbiljnim problemima, osobito ako su u investiciju ušli na kredit.

kakve to veze ima s igh?
[/quote]

Nikakve. Ali dobro im napreduje posao na TBJ. [cool]
[/quote]
Još i kakove izdaci za plaćanje osoba koje čuvaju prazne stanove odustajanje od krupnih projekata autocesta i mostova neminovno dovodi do velikih gubitaka koji se vješto prikrivaju. No poslije smjene vlasti sve laži izaći će na vidjelo i odraziti se na pad cjene dionice IGH.
[/quote]

Samo se ti opusti ide još jedan most na Savi kod Gradiške. Ni je puno cca 70 M€. Kad je bal nek je maskembal. Pola plaća Dodik, a za pola će mo potražiti u proračunu Hac-a. Nešto su valjda zaradili na naplatnima kućicama.

who dares, wins


a za pola će mo potražiti u proračunu Hac-a. Nešto su valjda zaradili na naplatnima kućicama.

HAC je inače poznat kao "uredan" platiša, uredna firma i generator velikog profita!!!!

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

burki, 10.08.2009. u 13:59
viribus
HAC je inače poznat kao "uredan" platiša, uredna firma i generator velikog profita!!!!

kak mi je super kad se neko tak brine za dionicu koju nema

Mcinha, 10.08.2009. u 14:30
viribus

HAC je inače poznat kao "uredan" platiša, uredna firma i generator velikog profita!!!!

Mcinha, 10.08.2009. u 14:30
kak mi je super kad se neko tak brine za dionicu koju nema

Nešto se na ovoj temi mnogi brinu za škart dionicu IGH [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



a za pola će mo potražiti u proračunu Hac-a. Nešto su valjda zaradili na naplatnima kućicama.

HAC je inače poznat kao "uredan" platiša, uredna firma i generator velikog profita!!!!
[/quote]
Istina kolega ali je jako bitno koji si u redu za isplatu.

who dares, wins

http://www.poslovni.hr/123767.aspx

A šta mislite tko će dobit posao
Jeste li pažljivo slušali Juru nekidan

zna li netko je li donesena kakva odluka o dividendi……


http://www.poslovni.hr/123767.aspx

A šta mislite tko će dobit posao
Jeste li pažljivo slušali Juru nekidan

Ja mislim da posao dobiva…….jedna od članica NATO-a
[bye]

marcello

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=338fb32d-8e10-4796-ab20-b81b8f4a5e8e

Evo još posla u skoro vrijeme a zemljište o čemu sam pisao ima da nikne cjeli grad

vidim danima nitko nepiše o IGH šta se dešava jel ima netko nekakve informacije kad kreću radovi u Crnoj Gori mislim da je IGH i VDKTda su doživjeli najveće padove ovih dana

da, padove na prometima od 200 tisuća kuna. koja prozirna igra. serbus

Vidim danas još nema trgovine s IGH, a sat i po od otvaranja…
Kad će izać iz blokade, danas ili… [lol] [lol]
Nisam bio na ZSE u začecima pa me zanima pamti li tko ovaku nelikvidnost općenito?

Nema niti jedne transakcije———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-,——————————————-,——————————-,————————————————————————————————————————-?

Jesu li ovo prvi znaci da prolazi ljetna fjaka? [cool]

New Report

Close