IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega ajde iznesi svoje mišljenje

mnogo puta sam rekao da ocekivam igh na 3000 kroz 3 mjesec.
To sam govorijo onda kad je bijo i na 1700 kn.
Ako upali jos koji natjecaj ocekivam ga na 4,000 kn.
Ovaj rast cijene ce ubrzati i izvjesce koje stize za koji dan.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


mnogo puta sam rekao da ocekivam igh na 3000 kroz 3 mjesec.
To sam govorijo onda kad je bijo i na 1700 kn.
Ako upali jos koji natjecaj ocekivam ga na 4,000 kn.
Ovaj rast cijene ce ubrzati i izvjesce koje stize za koji dan.

a di si ti bijo isajo u skolu?

[rolleyes]

"Day after yesterday"

mogu Vam reć da mi pašu ova iskrcavanja vELIKIH.
Čim dulje to bolje. Danas kad sve tone mi +6, puna šaka brade.

Evo opet je Anricom bio upravu kad je rekao da danas letimo [thumbsup]

2600 kupnja, a mi budale kad kupovali po 1600…samo da podsjetim brauna da je to 1000 kn po dionici.

***obrisano***

Ja sam znao da sam rano izašao ali nisam mogao odoliti 25 000 kuna, priznajem pogrješio sam.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


mnogo puta sam rekao da ocekivam igh na 3000 kroz 3 mjesec.
To sam govorijo onda kad je bijo i na 1700 kn.
Ako upali jos koji natjecaj ocekivam ga na 4,000 kn.
Ovaj rast cijene ce ubrzati i izvjesce koje stize za koji dan.

Neznam kakvo će biti izvješće ali ako je tako dobro kako Radić najavljuje moguće je da ga ovih dana i uračunavaju u cijenu dionice.Govorim čisto iz opreza da se ne iznenadite ako izvješće bude dobro a cijena ne odreagira.Ovaj rast je bio super i moram priznati mene je iznenadio i izletio sam prerano.Žao mi je naravno ali kako kažu ameri..taking profit early is never get you broke.Biti će i dalje dobrih prilika nesumljivo ali ovakav rast kakav se je tu dogodio u kratkom vremenskom periodu bojim se da će biti teško tako skoro nanjušiti.
Sretno i želim vam i dalje nesputani rast [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

sutra?

Anricom sta ti kazes za sutra???

danas je nastao relly zbog Amera,a pogledaj šta je sa njima sada.

Mogao bih se djelomicno slozit sa tobom jer je igh od pocetka bio u plusu i to poprilicnom.

igh se vrtio oko 2400 da bi napravio skok na 2600 tko je tu napravio trejd svaka mu čast.Dugoročno držanje ove dionice je definitivno "dobitak".Ovaj rast je neodrživ ,stanje u državi alarmantno.Strah me je kad počne padati a kupaca nigdje više neće biti,scenarij već viđen .Kako brzo rastemo po 100kn dnevno tako smo brzo i padali 100kn dnevno.Sve se brzo zaboravilo ,tko da ste sljepi da ne vidite da umjetno dižu Igh kao šta su ga i rušili na silu.Pojavljuju se kojekavi veliki nalozi na kupnji po nekih 200komada i povuku se čim se nagomila kupnja a tako če vas i plašiti kad tržište bude padalo.

Želim vam sve najbolje u trgovanju i najveću zaradu.OPREZ

Gledaj ja sam jos izasao na 2300 jer nisam vjerovao da ce ici jos gore a s ozirom na ulaz izmedju 1500-1600 nisam nezadovoljan ali kako je krenulo ne bi se cudio da krene i do 3000,makar to meni nije logicno.

Ima li netko da je ubo po 14xx pa držao sve do danas? Ako ima, moj duboki naklon

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close