IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto platiti proviziju od 0,6 kada ima i manjih


zašto platiti proviziju od 0,6 kada ima i manjih

Tolika je provizija na PBZ INVESTORU ili minimalno 75 kn po transakciji tj. nalogu

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Koja bežanija odavdje. Kad se samo sjetim onih trpanja po 10X većim cjenama. Tad su svi mislili da ide na 30 000. Isto ko što sad svi misle da ide na 500. To su valjda ti isti. Koja je to ludost sve skupa. Ekipa je poptuno izgubila kompas. Prema mojim saznanjima sa firmom je sve OK. Očekuju izazovnu godinu ,ali o bankrotu nema govora. Poslovi idu, ganjaju se novi. Dovoljno su likvidni za tekuće poslovanje, iako nije da su u bezbrižnoj poziciji kao firme s puno casha. sad je cijena čini mi se na cca 5% div yielda što su isplatili prošle godine. Ajde kupnje barem ima pa mi je to neka utjeha. Ja sam danas kupio zadnje i to je to. Mislio sam sačuvati nešto love da uđem kad se promjeni trend, al ko ga jebe. Ako krene dalje prema 1000, gasim monitor na par godina i to je to. Barem se neću više živcirati. Ajd živjeli [bye]

I'LL BE BACK

centar banka
kumulativni godišnji promet
do 1.000.000,00 0,50 min 30 kn
od 1.000.000,01 0,50 min 0 kn

Agram-brokeri
0,3% bez minimalne

isss dobro da nisam uletio na 2800.. tad am mislio da nema boga da ide ispod. Iskreno mi žao ljudi što puše na ovom 🙁 nemožeš prodat sad a opet gledaš dnevno par postotaka dolje…

Šalu na stranu…cijenu ruše ONI veliki koji kao SVE znaju pa su isto tako kupovali kad je dionica bila na 13000 – 14000 kn,a sada kada je frka prodaju u bescjenje jer im ljudi pušu za vratom radi isplate udjela…
To su oni NAŠI šminkeri od managera koji šeču gradom u odjelima i nose torbe sa laptopima (možda su samo torbe) a u džepu nemaju 20 kn…

Današnja brana je na 1500


Ja sam prije dva tjedna vagao hoću ili neću ući po 3000kn.Ruka bila na mišu,nalog bio spreman kad gle ovo….hebote rokne ona 50% dok kažeš keks.Brutalno!!!! [embarass]

Pogled unazad pokazuje da je IGH na dan 06.02. išao po 3000 kn. Danas, niti mjesec dana nakon toga, bez ijedne nove loše vijesti vezane uz IGH, cijena je pala -50% na svega 1550 kn. Zanimljivo. Dalje neću pisati da mi komentar ne bude pobrisan [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mislim da ne trebamo tražiti neke posebne razloge u ovolikom padu IGH. Jednostavno situacija na tržištu kako kapitala, roba ili usluga je toliko loša da logičnog opravdanja za ovolike padove jednostavno nema. Trenutno svim tržištima vladaju strah i neizvjesnost te su to bitni faktori koji utječu na ovu cijenu IGH jer pad od 90 i više % u odnosu na ATH u ovom vremenu jednostavno nema logičnog opravdanja. Pa po ovom bi ispadalo da nijedan posao nije dogovoren da je firma pred bankrotom a nijedno od toga nije istina……znači sve je u glavama. kako sada nepostoje razlozi za ovoliki dramatičan pad tako kroz godinu do godinu i pol neče biti ni jakih razloga za rast.

A budimo realni dali postoji neko na forumu tko misli da IGh za 18 mjeseci neče biti 3k….pa neče joj ni onda dobit ni prihod ni ugovoreni poslovi baš porast za duplo….

izgleda su djedovi podijelili unucima dionice za Božić,a ovi rasprodaju bud zašto

KREDIT
Zagrebačka banka kreditira i Hrvatske ceste s 80 milijuna eura
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Hrvatske ceste i Zagrebačka banka sklopile su Ugovor o dugoročnom kreditu u iznosu od 80 milijuna eura.

Sredstva kredita koristit će se za financiranje izgradnje, rekonstrukcije i održavanja državnih cesta. Ovo je šesti zajednički posao između Hrvatskih cesta i Zagrebačke banke u zadnje tri godine, čime se i u aktualnim uvjetima otežanog financiranja na domaćem i međunarodnom tržištu nastavlja dugogodišnja uspješna poslovna suradnja između Hrvatskih cesta i Zagrebačke banke.

Podsjetimo, prije nekoliko je dana s istim iznosom Zagrebačka banka (ZSE:ZABA-R-A) kreditirala i Hrvatske autoceste (HAC).

stigla konjica…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

stigla je i jučer pa je jutros više nije bilo, već mi je pun k… konjice i sličnih gluposti

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


stigla je i jučer pa je jutros više nije bilo, već mi je pun k… konjice i sličnih gluposti

[lol] [lol] [lol]

više nema vremena dugo jahati,meni ovo više liči na divlje konje bez jahača,nešto slično stampedu zadnji mjesec

New Report

Close