IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



zašto meni jedinica,pa nisam ja danas prodavao

Al’ ćeš možda sutra. [rolleyes]
[/quote]

e sutra možda,jer sutra je novi dan,a to meni puno znači,novo je novo [thumbsup]

IGH je bankrotirao……to je jedino logično objašnjenje……!

na 4300 sve prodajem...


IGH je bankrotirao……to je jedino logično objašnjenje……!

Zagrepcanka???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

au, biće IGH za 1 plaću dvadesetak komada… tko se ikada tome nadao… ako ne bankrotira, biće u doglednih 5 godina zarade za novi stan

Hell is Empty and all the Devils are Here

IGH nije niti će bankrotirati, zašto toliko pada treba razloge tražiti u nekoliko prijašnjih događaja, kao što je Đukan, te poprilična likvidnost gdje se ljudi nabrže namiruju.
Ne treba zaboraviti na playmakere, oni su tu da vam zakucaju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vaše donacije šaljite na:

IGH

Banka: ZAGREBAČKA BANKA d.d. Zagreb

Žiro račun: 2360000-1101243767

Devizni: IBAN: HR7723600001101243767 (2100085026)
ZAGREBAČKA BANKA d.d.
SWIFT: ZABAHR2X

I ne zaboravite, svaka kuna pomaže,

Bog vas poživio,

Vaš Jure Radić

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mislim da ovi pad cijene nije uvjetovan nečim konkretnim ali eto uvukao se strah a kao što reče VALANTINE tu su i oni koji su zaduženi da sve izgleda gore nego šta je.Ovi pljucači kao direktor1
su smiješni jer ako te dionica ne zanima ne vidim razlog zašto bi bio na ovoj temi.

bit će bolje................

Obojica neograničeno koriste službena vozila na koje nemaju pravo, na posao gotovo da i ne dolaze, a kad dođu ništa ne rade te se hvale jakim vezama u Vladi i HDZ-u

Hell is Empty and all the Devils are Here


au, biće IGH za 1 plaću dvadesetak komada… tko se ikada tome nadao… ako ne bankrotira, biće u doglednih 5 godina zarade za novi stan

Ja sam danas krenio kupovati, ovo je fakat nisko. Imam još dosta keša u rezervi i kupovat ću bilo u padu bilo u rastu jer bit će baš tako – uložiš 150 K, a za par godina skoro da imaš za stan


Obojica neograničeno koriste službena vozila na koje nemaju pravo, na posao gotovo da i ne dolaze, a kad dođu ništa ne rade te se hvale jakim vezama u Vladi i HDZ-u

To su dečki iz HAC-a, kakve veze to ima sada s IGH?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Iskreno čudim se svima vama koji tu pisete,drukate i slicno.Čudite se "ko pura dreku" padu cijena dionica.Nađite mi građevinsku tvrtku koja nije pala najmanje 80% u ovoj krizi.I svaka ima razlog pada,a to je da nema vise keša.Blago onome ko ga sada ima pa da samo dokupljuje,jer će se kad tad to vratiti barem blizu nekadašnjem stanju.A .ebeni fondovi su jedni od najvećih krivaca za sve ovo.


au, biće IGH za 1 plaću dvadesetak komada… tko se ikada tome nadao… ako ne bankrotira, biće u doglednih 5 godina zarade za novi stan

Neznam kolika ti je plaća ali mislim da ipak malo pretjerujete.
Pozdrav a ja već po sitno nadokupljujem.
Vi kupujte kad sve propadne a i kažu da će smak svijeta do kraja mjeseca. [lol]

Pa di je dno

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Pa di je dno

ja mislim da smo tu ili blizu bar, pa dokupil danas..

KAKO do zaposlenja u Hrvatskim autocestama? Ako je vjerovati našim izvorima, dva su osnovna načina. Preko veze ili putem "plave kuverte". Cijena? Prava sitnica: od tisuću do deset tisuća eura, ovisno o željenom položaju.

jel to ona ekipa sto je u igh
mozda i njima dolazi uskok pa nece vise biti ovakvih smicalica

Postanite Eu-robovi

New Report

Close