IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo konjice na IGH, 78 po 7.000 na kupnji!! [thumbsup]

nema predaje!!!!!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8f2e61ba-5dc5-477b-bf7e-de3a1d2fc7eb

neznam ako ste primjeili ovo na businessu

Činjenica je da je jučer kupnje i prodaje bio 1:20, a sada je 1:2. Razlika i trend su očiti. Ako nekome smeta rast žao mi je, ali i mi koji smo unutra smo strpljivo čekali.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

može k/p?

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


matrix90: ” doodd: ” ovo je stvarno nevjerovatno da vodeći ljudi tvrtke pozivaju na kupnju , onda znači da smo u gabuli. a nebi rekao koliko je kupio preko onog svoh “manekena”iz splita. ” Kolega ne budite jalni, čovjek sugerira kupnju, koja je odličan potez. Preko manekena nije kupovao, a previše konzumiranja Nacionala i sotale štampe škodi zdravlju i psihičkom razvoju čovjeka. ” hahaha hahaha

Ne znam čemu smijeh.[cool]

na ono danije kupovao


na ono danije kupovao

???

doodd:

na ono danije kupovao

???

pardon ,
na to da nije kupova

Malo pokazatelja za IGH:

P/B 3,59
P/E 21,70
P/EBITDA 7,80
P/S 1,76

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pretpostavljam da su ovi godišnji fundamenti.još samo nedostaju za neku sličnu tvrtku,tako da se nadam da će se MATRIX oglasiti.
zanima me da li itko od vas računa p/e kvartalno.znam da se to ne radi ali opet bolje je nego nagađati za cijelu godinu.

igh

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


pretpostavljam da su ovi godišnji fundamenti.

da

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close