IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, za očekivati je sutra blagi rast, a onda opet dolje.
mislim iskreno da prije studenog 2008 nema se kaj raditi, osim ako još pošteno padne da nadokupi se, a to ne vrijedi samo za ovu dionicu nego i za sve druge.
Btw. je imam IGH i to po srednjoj cijeni 12500,00 🙁

opet padamo, hmm, mislim da još ništa od odbijanaca ovaj tjedan

ja je čekam na 8500 za nadopunu porfelja s dodatnih 20-tak komada



Ja se slazem sa kolegom Rilasom i ako bi neki iskusniji kolega imao volje prokomentirati svoje vidjenje situacija, bila bih jako zahvalna. Unatoc svemu sto i ja vidim da sve nekako tone i stvarno covjek nije pametan kako shvatiti i prihvatiti da ova dionica nema daljnji pad jer danas potonuti ispod 10 tis je strasno.Hvala unaprijed na necijoj dobroj volji da prikaze svoju viziju odvijanja stanja do NG recimo.

Ja nisam više izdržao gledati kako IGH dvevno tone po 1% i jučer sam rekao da izlazim i uspio sam na 10000 kn …. e sad se nadam onome što do jučer nisam a to je da IGH dodatno sklizne kako bi mogao
jeftinije povratiti noje dionice ….Danas je praznik a europa i amerika u ljepom zelenilu pa sam sada malo zamišljen da mi sutra na otvaranju dioice ne odlete ….!!! [sealed]
[/quote]

eto kolega nisi pogriješio, sličnu priču sam i ja napravio, sad treba pogoditi dno

Ma neću više kupovati dokle god ne dođe boom day up …ili dan kada sve podivlja i krene Crobex gore bar za 2% …tko je god bilo šta kupio posljednja dva tjedna već je loš između 10-15%….nema više smisla opirati se ASK-u…. [proud]

na 4300 sve prodajem...

ja sam izašao na 12400 i sada čekam. Činjenica je da je IGH dionica najpogodnija za kupoprodaju (zbog velikih oscilacija u jednom danu) i da me nije strah onog PBZ investitor semafora ja bih se svaki dan igrao s njom


Ma neću više kupovati dokle god ne dođe boom day up …ili dan kada sve podivlja i krene Crobex gore bar za 2% …tko je god bilo šta kupio posljednja dva tjedna već je loš između 10-15%….nema više smisla opirati se ASK-u…. [proud]

Slažem se, ali teško je onda uletiti. Do odbijanca će doći vrlo skoro ali mislim da će kratko trajati, a onda opet u ponor. Nadam se da ovaj put nisam u pravu ali vidjet ćemo.

novac čini čuda, pa tako i igh ima što tražiti i u željeznici koja im nije primarna djelatnost, a samo restruktuiranje i školovanje kadra za izradu cijelog posla je najskuplje u ograničenom vremenu.
Problem kod nas Hrvata je taj sto IGH nije brand već su oni ti koji moraju povući i zagrijati dobro svoje inženjerstvo da bi zaista vidli kolko vrijede na duže razdoblje.

stankeco

cbw, 26.06.2008. u 19:51

nikica

18:25
26.06.08.
A šta čemo čekamo duplo dno ,pa pomalo gore ako ide ide ako ne jeb…..,Imam pitanje zašto IGH nije nigdje objavio da nije dobio posao izgradnje hidroelektrani u Čečeniji,nije u redu da je svaki dan na naslovnicama a kad nešto izgube (zbog svije bahatosti) to nigdje nitko izgleda ni ne smije objaviti……Jure,Jure sram te bilo takav posao si ti mislio dati Institutu u Mostaru koji nema ni jednu elektranu iza sebe….sram te bilo,kranje neozbiljno.

Da li je to provjerena informacija i koji je izvor?

pa evo i ovdje če IGH valjda nešto dobiti imat….ipak je Radićev potpis presudan…..
http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10387


pa evo i ovdje če IGH valjda nešto dobiti imat….ipak je Radićev potpis presudan…..
http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10387

vjerojatno će biti nadzor tamo, inače i IGH je sudjelovao na natječaju za most Čiovo ali je dobio ja mislim drugu nagradu iza ovog RAdićevog riješenja sa ekipom sa faksa

Petar Đukan.
-200 komada u tjedan dana

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ja ga imam i ne mislim s gubitkom prodavati, čemu?!

kad je skupština.dali je poznata dividenda


ja ga imam i ne mislim s gubitkom prodavati, čemu?!

tako sam i ja razmišljao i čekao i čekao i gubio i gubio… Onda sam odlučio raditi što rade veliki, čim se digne prodaj pa kupi kad padne i tako u krug dok god ne izađemo iz ove velike krize koja zapravo nije ni blizu kraja.

New Report

Close