IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” Pazite ovo [color=blue]IGH Zagreb raspisuje natječaj za prijem u radni odnos 50 diplomiranih inženjera građevinarstva[/color] ” Ideš. Bit će posla i para kao u priči. Ovoliko radnih mjesta samo na osnovnu plaću pojede 20ak milijuna godišnje.

Očito je da ulažu u rukovodeće pozicije.
Odličan potez.

Kolega matrix90 već sam ja to stavio na str. 683

14.04.2008.


budd: ” matrix90: ” Pazite ovo [color=blue]IGH Zagreb raspisuje natječaj za prijem u radni odnos 50 diplomiranih inženjera građevinarstva[/color] ” Ideš. Bit će posla i para kao u priči. Ovoliko radnih mjesta samo na osnovnu plaću pojede 20ak milijuna godišnje. ” Očito je da ulažu u rukovodeće pozicije. Odličan potez.

Ispravak. Ne ulažu u rukovodeće, nego traže šljakere koji će provoditi sate i sate pred monitorima i one koji će biti voljni ići u inozemstvo!

Što mu to dođe kad se bollinger tako suzi.

meandar

U konkretnom slučaju oslikava stanje letargije na tržištu.
Kaže da će se slijedeća zaključna cijena vjerojatno naći unutar te dvije linije.

Općenito, B. linije mjere odstupanje zaključne cijene od srednje dnevne, uz odstupanje u + i – smjeru (standardna devijacija, 95%), tako da ih imamo dvije; gornju i donju.


Što mu to dođe kad se bollinger tako suzi.

Ne bi vjerovao, ali dođe mu da padne.

I love the Smell of Profits in the Morning


” Ispravak. Ne ulažu u rukovodeće, nego traže šljakere koji će provoditi sate i sate pred monitorima i one koji će biti voljni ići u inozemstvo!

Ne kužim? Jel’ to loše?

I love the Smell of Profits in the Morning

meandar:

Što mu to dođe kad se bollinger tako suzi.”

Ne bi vjerovao, ali dođe mu da padne.


nije da sam veliki strucnjak, ali ako smijem primijetiti, ovo sto ste napisali ne drzi vodu za dogadjanja u proslosti… E, sad, ili se nekoliko puta zaredom dogodio neocekivani dogadjaj (a to je pretpostavljam jako mala vjerojatnost), ili ovo sto ste napisali ne stoji

Nisi nikakav stručnjak.
Dakle, na osnovi B.L. ne može se predviđati daljnji trend. Na bikovskom tržištu kakvo je bilo u prošlosti nakon perioda letargije obično je slijedio rast. Ostalo zaključi sam.

Legenda:
bikovsko tržište = ko nabije dobije[smiley]

Ne znam za kretanje cijene, ali IGH bi trebao jedini od građevinara biti u dobroj poziciji.
Ako je nafta na 120 USD, i ovdje je banana, u Rusiji je fešta.


pavel: ” ” Ispravak. Ne ulažu u rukovodeće, nego traže šljakere koji će provoditi sate i sate pred monitorima i one koji će biti voljni ići u inozemstvo! ” Ne kužim? Jel’ to loše?

To je dobro! S obzirom na ugovorene poslove i obaveze koje ih čekaju, odlučili su ulagati u kadrove, na vrijeme, ako već nije kasno.

Pa što se to događa s ovom dionicom, kada će napokon prema gore?

Sad kupujte i utorak prodajte, stari štos.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.541 7,28 Skrb. račun
3. ĐUKAN PETAR 3.963 2,50 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.667 2,31 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.564 1,62 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 2.539 1,60 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 2.502 1,58 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.128 1,34 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.084 1,31 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.049 1,29 Skrb. račun
Ukupno: 33,50

Moglo bi tu doc i do preuzimanja[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close