IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati…
Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar?

[smiley1]

Hvala kolega glasnogovorniče. Također.
Onima koji su se iskrcali, sretno, a onima koji drže, čestitam.
Pa šta nećemo gledati danas vijesti?
Bilo kako bilo, danas smo zamalo prešišali THT po prometu[smiley1]
Opet moram ponoviti, ovo je tek prvi dan pravog rasta, slijedi nam zaplet i vrhunac radnje..itd, ali otom potom.

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati… Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar? [smiley1]

Iveka sam zadnji put vidio kako na temi Dalekovod komentira da planira sve uložiti samo u jednu dionicu, a onda na temi Abacus kako ne može trgovati, jer im je sustav nedostupan. Nadam se da nije prodao sav IGH, pa da se više nije mogao vratiti zbog Abacusa. [smiley1]

Von Braun:

davids: ” Dobro je bilo danas čestitam kolegama i svim dioničarima,hvala i na pohvalama,treba još nešto dodati… Sutra pratite vijesti pa ćemo zajedno komentirati. Ivek imaš kakav komentar? [smiley1] ” Hvala kolega glasnogovorniče. Također. Onima koji su se iskrcali, sretno, a onima koji drže, čestitam. Pa šta nećemo gledati danas vijesti? Bilo kako bilo, danas smo zamalo prešišali THT po prometu[smiley1] Opet moram ponoviti, ovo je tek prvi dan pravog rasta, slijedi nam zaplet i vrhunac radnje..itd, ali otom potom. Vaš link

Još će ispasti da ih navlačiš, polako treba i malo maštu uključiti kolega
[smiley2][smiley2]


Kolega Von Braun stvarno zvuči, kao da navlači, ali naglašavam, samo zvuči. Možda je stvarno jedna od rijetkih dobrih duša preostalih na ovom svijetu.
Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest.
Do tada, u nadi u daljnji pozitivan trend iste, čestitam i samom sebi na kupnji.[smiley2]


Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest. [smiley2]

Ja sam Von Braunu već zahvalio na tome što nisam prodao svoj IGH za vrijeme HT korekcije, a sada ću zahvaliti još i Glasnogovorniku, Iveku i Matrixu. Njihovi tekstovi su mi puno pomogli da ne prodam sa velikim gubitkom i time neslavno završim kao mnogi ulagači početnici. Hvala dečki! [smiley2]

Mr,

Ja sam Von Braunu već zahvalio na tome što nisam prodao svoj IGH za vrijeme HT korekcije, a sada ću zahvaliti još i Glasnogovorniku, Iveku i Matrixu. Njihovi tekstovi su mi puno pomogli da ne prodam sa velikim gubitkom i time neslavno završim kao mnogi ulagači početnici. Hvala dečki! [smiley2]

“Ja bi se zahvalio kolegi Matrixu i davidsu, koji su mi dali podršku za ovaj film. Zahvalio bi se vjernim
dioničarima na stvaranju ovoga prekrasnog scenarija, koji nam je omogućio da gledamo
ovakav masterpeace. I još bi se htio zahvaliti kolegama na rasvjeti i toncima.”
Prvo se zahvali njima. Oni su logistika, ja sam operativa.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

flavio:

Kolega Von Braun stvarno zvuči, kao da navlači, ali naglašavam, samo zvuči. Možda je stvarno jedna od rijetkih dobrih duša preostalih na ovom svijetu.
Zahvaljujem na dosad pozitivnom pisanju o ovoj dionici, ali bih ipak volio koju konkretnu (novu) vijest.
Do tada, u nadi u daljnji pozitivan trend iste, čestitam i samom sebi na kupnji.[smiley2]

Kolega flavio , nemojte opet lupetati, nego sam vam rekao da pročitate dva tjedna unazad.
Imate vijesti ko salate, ugovorenih i potencijalnih.
IGH je u zadnjih 4 dana trgovanja imao blizu 80. miliona kuna prometa, fascinantno.
Čini mi se da je ipak IGH uzeo šlag od IPO THT-a, a ne Dalekovod.[smiley11]
Opet govorim kolega flavio, kupite ELKu ili SNHO, to su vam perspektivne dionice.


Kolega dragi, smisao ove teme nije moj portfelj, a na EIG-u sam već i do sada u solidnom plusu, hvala na pitanju.
Nisam znao da je tržište tako inertno, pa mu treba 2 tjedna da se pokrene i prepozna vrijednost tvrtke (u ovom slučaju IGH). Svi znamo da dobar dio ljudi sada ulazi jer su “nešto čuli” i jer su im rekli da je ovo “dobra dionica”.
*** obrisano ***

Kolega flaki, takvo vam je tržište. Tko zna gdje će biti cijena kad vijest dođe u tiskovine i na TV?
Bolje je prije kupovati.
Pogledajte DLKV, na kojem je sama vijest o sklapnju ugovora pogurala gore dionicu, a ugovor nije ni
bio sklopljen. Ono što vi forsirate je nemoguće.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Nisam znao da je tržište tako inertno, pa mu treba 2 tjedna da se pokrene i prepozna vrijednost tvrtke (u ovom slučaju IGH).

Kolega flavio pa recite nam što je kod vas bio triger da uđete u ovu dionicu i koji vam je target ?

Ovjde sam pročitao toliko čestitki na ovoj stranici da sam pomislio da sam zalutao na topic o dodjelama oscara. Čestitam i ja na tome [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ovjde sam pročitao toliko čestitki na ovoj stranici da sam pomislio da sam zalutao na topic o dodjelama oscara. Čestitam i ja na tome [smiley1]

U pravu si, zato sam ja čestitao samom sebi.
I označen kao zlikovac.

Zahvale od mene isto svim (davids, von braun, itd.) koji su nas bodrili…

Nisam bio aktivan na forumu ali sam bio dosta dugo u toj dionici i redovno pratio forum;)
Ako je par mjeseci dugo heh… Malo sam nadukupio jos danas jer seljaci iz brokerske nisu mi dali jucer dok im ne sjedne uplata (prije su davali uz potvrdu o uplati a jucer mi nisu dali taman kad sam im uplatio dosta novaca za IGH, nevjerojatno).

Uz daljno iscekivanje pozitivnih pomaka, što mi se čini jako vjerojatno:)


Malo sam nadukupio jos danas jer seljaci iz brokerske nisu mi dali jucer dok im ne sjedne uplata (prije su davali uz potvrdu o uplati a jucer mi nisu dali taman kad sam im uplatio dosta novaca za IGH, nevjerojatno).

Malo OT, ali da li se smije znati o kojoj brokerskoj kuće se radi?

New Report

Close