IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerojatno nisi ni svjestan koliko zapravo možeš biti u pravu ovom zezancijom

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://enr.construction.com/people/awards/2013/0603-Kosovo-Motorway-Named-Best-RoadsHighways-Project.asp

Vaš link …

Mislim da si IGH ovime otvara vrata za šljake u inozemstvu,sada više nisu samo lokalci[emo_palacg]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


pa de ti nama objasni tko je taj tko će dokapitalizirati po 400 kuna kada na burzi ima na tisuće komada po 200

Evo ja ti dam lovu a ti mi skupi 5000 komada po 200. Može?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

XceeD,

savršeno objašnjenje s Vaše strane, pametnom dosta.

alias,

Što se tiče skrbničkih računa-pojašnjenje, možda da naučite nešto.
Iza skr. računa PBZa može stajati fiz. ili pravna osoba, odnosno iza tih računa može stajati i bilo koja banka npr.iza skr.računa PBZ-a , stoji Zaba ili bilo koja druga banka.Vidim da niste dobro informirani i Vaši savjeti o ulaganjima u dionice mi se paraju smiješnim

Osim toga mora se i koperante uvjeriti kako je ovo firma “svjetskog kalibra” i kako trebaju biti jako sretni što će dobiti po 200 kuna, jer eto to je realna tržišna cijena. Što bi oni htjeli po 100 kada im se na burzi nudi po 200.
Možda i pristanu, bitna je moć uvjeravanja, a ovaj glavni kad ovako raširi ruke kao na slici izgleda kao da ih želi izgrliti ili u najmanju ruku dočekati raširenih ruku![emo_vrtimise]

@ cocalo

Nemojte se zamarati skrbničkim računima. To je vaš najmanji problem. Zašto bi se zagrebačka banka skrivala iza skrbničkog računa u PBZ banci? hahaha. Koje vi nebuloze pričate. I da se skriva to se ne zna. Ali potpuno mi nije jasno zašto bi zagrebačka banka kupila dionice igh-a preko PBZ-a. To, moram priznati, ne znam. To su neke teorije zavjere koje vjerovatno jedino vi možete odgonetnuti.

Ovakvih tražbina očekujem iz dana u dan sve više i više kako se bude približavao krajnji rok za prijavu. Najgore je što ljudi imaju sve crno na bijelo, a kamate i do visine trećine same glavnice. Pošto su dugo čekali red je i da ih se nagradi! Sve su to naši budući potencijalni “udarači po bidu”! Dobro nam pridošli![emo_ooooo]

Kad se već skidaju dokumenti s FINA.hr, nije ih zgorega i pročitati…
Po prijedlogu nagodbe se svi ovakvi vjerovnici odriču kamata u cijelosti.


Ovakvih tražbina očekujem iz dana u dan sve više i više kako se bude približavao krajnji rok za prijavu. Najgore je što ljudi imaju sve crno na bijelo, a kamate i do visine trećine same glavnice. Pošto su dugo čekali red je i da ih se nagradi! Sve su to naši budući potencijalni "udarači po bidu"! Dobro nam pridošli![emo_ooooo]


Osim toga mora se i koperante uvjeriti kako je ovo firma "svjetskog kalibra" i kako trebaju biti jako sretni što će dobiti po 200 kuna

Obračunat će ih vjerojatno po 400 kn koliko je nominala, a to što će kooperanti prodavati po trenutnoj cijeni koja bude na burzi da dođu do keša, dakle moguće i po 100-200 kuna, to je druga priča

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close