IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Institut IGH d.d. 



Institut IGH d.d.5,603 followers24m • Edited • 


 


[ Wind Farm Selac, Kosovo – Project update and a new contract awarded 


✏️Mechanical completion of the last 27th WTG on WF Selac where we are providing services of Kosovo responsible licensed engineer and supporting consulting engineer during preparation & execution/construction phase;

✏️Successfully passed the technical acceptance of the 3rd construction phase of WF Selac;
✏️After successful handover and acceptance of our conceptual design done by our Design department for Mitrovica – Bajgora road reinstatement (till entrance to WF Selac) , we got awarded with the new contract for Technical Support during road reinstatement works on the named road.


 

Dobra je vijest da su cijene građevinskog materijala počele padati, pa bi se zidarija opet mogla malo intenzivirati.

 

PRESTALI STE GRADITI KUĆU ZBOG EKSPLOZIVNOG RASTA TROŠKA GRADNJE? Imamo i više nego dobre vijesti za vas

trial, 05.11.2021. u 14:13

Još novih poslova. Većih poslova.

 

IZMJENE PROSTORNOG PLANA Trasa brze ceste kroz Župu još nije definirana

Kolega trial, u poplavi u najmanju ruku nebitnih informacija koje dijeliš na ovoj temi, a za koje samo ti znaš zašto ih dijeliš, potkrala ti se jedna naoko sitna pogreška, poduzeće koje spominješ IGH Urbanizam d.o.o. sada se zove Urbanizam Dubrovnik d.o.o. i nema ama baš nikakve veze sa Institutom IGH koji redovito zazivaš. S druge strane, koliko je taj posao “velik” dovoljno govori podatak da je Urbanizam Dubrovnik cijelu 2020. godinu odradio 1,0 mil.kuna prihoda, a što možeš provjeriti na svim poslovnim bazama u RH (očito za takve stvari nemaš vremena, već se samo baviš forwardiranjem).

Počinje izgradnja podvožnjaka u Ulici sv. L. B. Mandića

Osim ovoga ugovora, danas je sa Zamjenikom direktora IGH Regionalnog centra Osijek Ernestom Evićem potpisan i ugovor za uslugu stručnoga nadzora vrijedan 1,2 milijuna kuna

Još malo detalja o ovome u Osijeku.

 

http://www.glas-slavonije.hr/478734/3/Podvoznjak-na-Cepinskoj-gradit-ce-se-bez-kune-iz-gradskog-proracuna

https://www.silkroadbriefing.com/news/2021/04/23/uzbekistan-considering-ppp-model-to-raise-toll-road-finance-instead-of-chinas-bri-model/

Napredne softverske tehnologije

 

“Aplikaciju PlanRadar na ovom projektu koristimo kako bi pratili tijek nesukladnosti od njenog nastanka do rješavanja. Neki od primjera nesuglasnosti na ovome projektu su pogreške pri zavarivanju, montaži, oštećenja na konstrukciji i slično. Aplikacija nam omogućuje da nesukladnosti fotodokumentiramo s točnom lokacijom i vremenom nastanka što osigurava da izvođač predloži korektivne mjere koje se zatim provode, a nakon pregleda izvršenih korektivnih mjera zaključi nesuglasnosti. Najveća prednost softvera je jednostavnost i brzina te mogućnost pretraživanja zahvaljujući bazi podataka“, izjavio je Fran Bošković predstavnik stručnog nadzora IGH”.

 

PlanRadar: Digitalno rješenje na izgradnji Pelješkog mosta

pogledajte koliko duguje svaki zaposlenik IGH kolege moje.. sve je to fino krasno osobno poznajem ljude iz IGH.. i imam dionice.. ali opcenito dug IGH je ogroman..

Svaki zaposlenik duguje 76.900 kuna. A posla daleko više od toga. Tih desetak tisuća eura per capita će biti riješeno do sredine slijedeće godine.

 

Ne dramiti tamo gdje tome nema mjesta, niti razloga.

Naročito ako su razlozi tendenciozni.

Izlazak na ovo tržište čini bespredmetnim svako dramljenje oko  nekakvih dugova koji su sada, naročito nakon velike zamjene nekretnina za dugove, postali  nešto s čime se stvarno ne bi trebalo previše  opterećvati. Jer ovo novo tržište kuda su krenuli je zaista ogromno, a uspjeha u poslovanju tamo će sigurno imati. Novi vjetrovi pušu u igi.

 

Institut IGH širi poslovanje na Bliski istok i sjevernu Afriku

 

Stvar je u tome da mi ovdje možemo pisati što god hoćemo, interesa za dionicu nema i neće ga evidentno biti sve dok se predstečajna ne zatvori.

 

Jalovi su pokušaji malicioznim postovima pokušiti dodatno rušiti cijenu, kao što niti moje stavljanje linkova o svim mogućim poslovima koji se samo množe i množe, također nema nikakvog efekta.

 

Stavljanje linkova vezanim za poslovanje IGH na jednom mjestu ovdje,  omogućava da se informiraju svi kojima se ne da surfati bespućima interneta u potrazi za nekakvim informacijama o firmi, a ipak ih zanima  što se događa. Nisu svi sada kupci, ima dosta i potencijalnih kupaca. Doći će vrijeme.

 

 

o tmme i pricam koliko duguje svaki zaposlenik.. a kvartal opet u minusu…

kao sto ssam i rekao imam IGH ..  i na pozitivnoj nuli sam.  no opet sam prilicno skeptican.

Svaki zaposlenik duguje 76.900 kuna. A posla daleko više od toga. Tih desetak tisuća eura per capita će biti riješeno do sredine slijedeće godine.”  od kuda vam to *?

ja sam izracunao da svkai duguje   460 000 kn…

Kvartal je u plusu 4 M iz poslovanja. Minus je iskazan zbog zatvaranja kompletnog duga glavnom vjerovniku. A to je velika stvar u odnosu na jedno izvješće. Sve piše.

A to što si ti izračunao, ko i Naim matematika, mačku o rep.

Čim zatvore još to relativno malo duga što je ostalo, a tome su nadomak, firma ide up, up, up. Pitaj članove uprave, a ne  te neke koje ti “poznaješ” u IGH-u.

 

 

Novi posao.

“Izabrana je ponuda Instituta IGH d.d. iz Zagreba sa iznosom od 1,53 milijuna kuna, bez PDV-a. Kako na odluku Hrvatskih cesta iz rujna nije bilo žalbi, natječajni postupak je završen i IGH d.d. može krenuti u posao”.

https://sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/ova_ce_cesta_postati_jedna_od_najvaznijih_prometnica_u_gradu.aspx

Di su pare?

New Report

Close