IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

desnokrilo, 09.09.2020. u 12:59

Lako moguće kolega i do 1500kn.

Ma do 16 000 Kao u doba prof. Radica mog dragog

Svi podaci su vam nebitni. Dok vani završi odbijanac sve dionice i kod nas idu dolje. Osim ako dođe šeik u neku firmu, mada to većinom završi samo da se najedu i napiju. Znam iz iskustva…

@salt

Evo ide ovo na 120kn,pa dokupi.

@ zoro ce malo jos pricekati na 90kn. Samo nznm jeli mislio na 190kn. Mozda je zaboravio stavit 1 ispred.

Čini se da  se škvadra koja se zadnjih pet dana istresala, vraća u poziciju. Nisu dočekali priželjkivani veći pad, pa ajmo ponovo unutra. Sad će igru odraditi na malo višim razinama jer je i ljestvica malo viša nego prije.  Dvjestotica se smiješi.

Sad kad su ušli, cijena će nazad, čekamo ih na 100.

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/igh-potpisao-ugovor-o-nadzoru-nad-izgradnjom-termoelektrane-banovici-vrijedan-715-mil/9313094/

Koji je datum objave ove reciklaže??? Vi ste kolega baš besramni u svom agitiranju.

Počinje obnova Krčkog mosta, promet će se odvijati jednim trakom

… a predstavnici ARZ-a i Instituta IGH potpisali su ugovor o stručnom nadzoru i kontroli kvalitete radova.

 

Ugovor od milijun kuna za dvije godine, da se dopuni vijest.

Baustelac

Na stotine je takvih ugovora…nemojmo biti sitničavi..

Nisam, samo se pitam kao i 99% ovih nedrukera ovdje zašto se ne plaća ni kamata iz PSN a kamoli ostalo kad teče med i mlijeko i novci se skupljaju lopatom po cesti?

I kako se nekome da stavljati jednom dnevno članak ili obavijest staru 3-4 godine a onda nestati na 10 dana kada napokon dođe još jedno loše kvartalno ili polugodišnje FI?

 

Baustelac

Ako niste u dionici čemu briga za PNS i ostalo….opustite se i uživajte

Pratim tržište i konkurenciju pa mi nije jasno, možda negdje griješim pa tražim dodatne informacije od stručnjaka na tržištu da mi stvari budu jasnije a odluke ispravnije.

Još mi nitko nije objasnio u čemu ovdje griješim pa i dalje čekam Godota.

@ pila

Prošlu i ovu godinu ugovoreno je toliko poslova da kad se sve to izrealizira i naplati i kad se ti efekti napokon počnu vidjeti kroz  FI koja slijede već tijekom slijedeće godine, već sada smiješni postovi i upiti pojedinaca ovdje, biti će još smiješniji. Svakako se predugo loše razdoblje za igu bliži svojemu kraju.

New Report

Close