IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Decki neka vam je sa srecom na 103 kune.

Nisam sigurna bas da budete uspjeli.

 

Samo neka cekaju 😁

Bude li bad report mozda kupim na 70kn opet. Nikad se ne zna.

Svejedno radije bi rast da se rijesim i ovih 300kom.

Kolega @Salt, ocito ste na kupnji 🙂

Salt, malo si naporan, nikoga  ne zanimaju tvoji trgovinski planovi i ciljevi. Imaš temu – što smo danas tržili. Preseli se tamo, a nas ovdje poštedi, ak nemaš što korisno napisati u vezi same firme.

Izvješće neće utjecati na cijenu

Ne slazem se kolega Lojtra. Izvjesce ce definitivno utjecati na cijenu. Rast je temeljen na ocekivanjima o dobiti i potpisanim ugovorima koji znace i vece prihode.

Zasad isto ne utjece previse na krvnu sliku IGH.

Ne misliš li da neki to već znaju i oni formiraju cijenu i prije izvješća.

Oko gradjevinara se definitivno nesto dogadja. Naravno da cijena raste zbog ocekivanja, ali sasvim sigurno da postoje ljudi koji imaju insiderske informacije. A meni je tesko vjerovati u ovoj nasoj mocvari da se povlastene informacije ne koriste.

Vidjeli smo to i na Ingri pa i sada na igh da netko skuplja.

Prije bi rekao uvaljuju se dionice dok je naivaca . Slicno smo gledali i na Viru na 90-100kn pa se vrijednost prepolovila. Puno ih je uslo…cim sam to vidio odlucio izaci..jer na burzi ne dobiva 90% njih vec preostalih 10%.

Kud krdo ja kontra.

Kolega @Salt to ce biti jasno kada oni izbace izvjestaj.

Da li cijena raste jer netko ima neke informacije koje mi nemamo ili se napuhava da veliki mogu izaci.

P.S. za krdo se u potpunosti slazem.

kad izađe godišnji, bojim se da će biti plača. netko je na drugom forumu ugrubo napisao zašto.

Po meni prevelik rizik za biti u papiru. Dok ne vidim izvjesce. Ovako zaradio 25 keka u samo 10 dana. Nije lose.

Al kockar nisam.

Kolega @Salt tu se slazem sa vama. Kada gledam unatrag mene je najvise kostala pohlepa. Najveca greska sto nisam prodala Rivp na 4X kuna i Atpl na 400 kuna. Ali ok, to su bile pocetnicke greske. Prva ulaganja. Ali pohlepa prvo.

 

Ne znam na koga se to kolega xato odnosi. Imam jos 3xx dionica pa ne drukam za pad.

A spremna sam jos i uci i izaci.

New Report

Close