IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će ovdje naredne dvije godine biti veselja za dioničare, sve dok ne dođu do vrhunca poslovanja, a to će biti tada negdje.

Dobro je navukao kupce onaj s 500 kom prije otvaranja.

Nije on nikoga navukao. Tko bi pao na to. A nije ni kupljeno odmah na startu po 109

Očito se pojavio neki kupac koji će polako skupljati. Svaki dan nek po 1 kn digne i sve 5.

Može i tako,mic po mic. Na zatvaranju juče se pojavilo nekoliko velikih naloga,na par sekundi.  Kuha ovdje dugo. I ja malo pridokupio, nek se nađe

Fino krenulo i odmah po asku.

Sad je već i Ana mogla skroz izaći

 

lojtra, 21.07.2020. u 09:50

Sad je već i Ana mogla skroz izaći

 

možda i izlazi, ili netko prodaje njene fore

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Značajan dio love dobivene od EU bit će utrošen na infrastrukturne projekte. Perspektiva za IGH sjajna.  🙂

Mislim da doticni ne prodaje vec kupuje..bez dizanja cijene..samo plasenje ne prolazi jer nema razloga da prodje. Gradjevini slijede najmanje 4 izvrsne godine. Posla vec ima ko u prici, a bit ce i vise. Trenutno ugovaranje do srpnja pokazuje potrebu za novim radnim snagama. Igh takodjer zaposljava. Kad se rasplete Dubrovnik IGH ce biti u prilici da ovaj MCAP zaradi u 1g.poslovanja. EU odobrila 22 miijarde eura kroz narednih 7g. Vecina ide na velike projekte. Plus za Igh.

Ovdje nije upitan rast vec samo koliko ce visoko rasti.

Cuvajte svoje dionice..cijeli Crobex ulazi u razdoblje nestasice dionica.

Evo i potencijalni EW count valova.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Tko je vlasnik trećeg u top ten Akcionara.

http://arhiva.nacional.hr/clanak/39615/nisam-lazni-vlasnik-dionica-igh

Treći vlasnik prodao 12 komada i ljudi se uplašili.😂😂😂

Čovjek se bavi turizmom, a s obzirom na turističku kovid situaciju, vjerojatno mu fali malo likvidnosti. Ipak, mislim da taj neće izlaziti u značajnijim količinama. Taj zna što ima u rukama.

Villa Ivan

ovdje mi se čini nekako previše optimizma . danima se piše za rast ove dionice ,( i na temi je bb)  a to nikako da vidim…      🙂

 

New Report

Close