IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak realno kupnja danas ne navlači nego stvarno želi kupiti ali ne može. Zato sam uzeo neku siću a ostatak ako padne.

I ja kupujem

Budući su mi stečajuše miljenice nadam se nešto i zaraditi

A kako sam izgubio mađik tač vjerojatno ide to dolje 😊

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Marusica zaokružila na 5.000 komada. Prodala je sveukupno 40.000 komada.

Večeras ćemo znati da li to što je to okrugli broj ima neku težinu u smislu da će ostati na tome, ili prodaje do kraja.

 

Nažalost, nastupila je ljetna letargija, tako da do kraja kolovoza (kada je najavljen fi za 2Q20 i za prvo polugodište) ne možemo očekivati neke veće aktivnosti na ovoj dionici.

 

 

Nema više prodavača na ovim cijenama. A ljetnu letargiju treba iskoristiti za šoping.

Dok je Ana prodavala netko joj je držao potporu na kupnji, jedan ili više njih. Sad kad se Anči s prodaje povukla, povukli su se i dobrotvori. Ostali su samo nadobudni kupci, a oni, vidim, nisu baš pri nekim novcima, pa sukladno tome ni aktualna cijena dionice neće ostati na zavidnom nivou.

@ maneken

 

Prije će biti da je nastupila ljetna letargija kao i na ostalim dionicama, a koja nema veze sa Annom i nekime tko joj je “držao” potporu. Taj netko nakupovao se duplo više dionica od drugih nego od nje. Ona mu je samo sretno uletila sa svojim dionicama na bud-pošto cijenama.

Maneken, koliko ja vidim, danas imamo prosječni rast za 1 kn. Mic po mic…

A kupnje ima , čekaju ispod 100 ali netko drugi će im pokupiti vrhnje pa će kupovati po 110 plus.

Ili nek neko stavi 1000 kom po 100 na prodaju ak se usudi.

Sad treba pričekati ove koji su kupovali na 1xx da prodaju na 9x jer izgleda da je Anna malo stala s prodajom na tih 5000 komada

Ja skupljam pomalo i dalje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Moram priznati da sam prvi prodavao na 110 i 112kn…ulazio opet po 101-102kn i prodavao na 105kn..sad opet akumulacija..vratio pola na 96 i 98kn..povratak..nekako mi je Igh prejeftin…al sta cu..volim trejdati

Moram priznati da ne vjerujem.

Koga briga uopće što je ovdje tko prodavao ili kupovao ? Ticker – Što smo tržili – je negdje sasvim drugdje.

Da bi bilo uvjerljivo, piše se na dan i u vrijeme kad se što odradilo. Onda bi imalo težinu, a  ovako je ovo ismijavanje samoga sebe.

 

Još dobrih vijesti. Bravo za IGH.

 

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/eYLxmKDus8fkliDEp5MfXg==.PDF

 

 

 

 

Neda Anna više po 100 a neće dat ni po puno više.

Počelo otključavanje . Na Ingri je to bilo 150% rasta….

New Report

Close