IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, 30.04.izlazi revidirano FI za 2012 te nerevidirano za 1Q/2013.Bumo vidjeli sto kazu brojke. Za 2012 se sve zna i sve negativno vec prikazano( ali i ne mora biti minus kao takav)pa me zivo intersira razvoj situacije za 2013 a posebice na kraju godine 2013 odnosno na godinu u ovo isto vrijeme. Ja mislim da ce moje povjerenje u ovu dionicu biti visestruko nagradjeno.Ovdje sam pretrpio tesku kataklizmu s 3100 ma 400kn ali sam pun samopouzdanja i vedrine ka buducnosti.
lp

Ulazak Hrvatske u EU,više izgleda nije upitan,rekli bi svaka rit dođe na šekret-tak bu i svaka,pa i ova više nego potcijenjena cijena dionice-prema mojem skoromnom mišljenju samo na osnovi svih nekretnina-projekata u posjedu,te konstantnom pozitivnom poslovanju godinama-izuzev zadnjeg kvartala zbog otpisa Geeotehnike,TPN Sportski grad i učešća za Zagrebčanku-a od čega će se dobar dio vratiti i ući u dobit,otvaranjem novoga tržišta 27 država- došla u EU na svoju realnu vrijednost.Strpljenje fala Bogu ništa ne košta.[emo_smijesak]

Francuzi probili rok: Još nisu preuzeli Pleso

Još nisu sigurni: 
U Vladi još nisu sto posto sigurni da će ZAIC doista početi graditi novi terminal

ups..kako to..i po drugi put im Vlada RH pomiće rok?
nije vrag da će i taj posao propasti.

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

G.pobjeda,ovdje nije tema Hrvatska vlada ,nego IGH,a IGH je u poslu sa 66.700.000,00 kuna ,kao što vrlo dobro znate,ali vaši loši pokušaji su već poznati.Zaključak-IGH radi i ima ugovor na gornji iznos,a tko i kada bu nastavil koncesiju je apsolutno nebitno,jer bu IGH svoju ponudicu i ugovor odradio bez obzira na vaše manipulacije.[emo_smijesak]

Dokaz,crno na bijelo

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=ugovor%20zra%C4%8Dna%20luka%20igh&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fzse.hr%2Fdefault.aspx%3Fid%3D42390&ei=wYZ2UaWnIoeJ7Aa2uIC4Bg&usg=AFQjCNEkidCfo7UEambw5lheC2s_hsb_Dw&bvm=bv.45512109,d.ZWU

Opet IGH

Duhanska palača od 30 milijuna eura

24.4.2013 12:08:00 | Autor/Izvor: Korana Sutlić/Globus/Presscut
Poslovni centar Adris staklena je plavo-sivozelenkasta kocka koja kao da je pala među tipičnu zagrebačku donjogradsku gradnju. Iako se razlikuje od susjednih kuća, dala je ugodni suvremeni dodir potezu grada kod Jukićeve i Jagićeve ulice te se pristojno nadvila nad austrougarsku vojarnu koju je projektirao Rupert Melkus 1881. godine, odnosno kasniju Tvornicu duhana Zagreb.

Gradnja Adrisova poslovnog centra započeta 2011. godine završila je i sad predstoji uređenje interijera. Vizurom dominiraju tri isprepletena kvadratna volumena koji zajedno tvore prozračnu i otvorenu formu. Što ste bliže, izgleda atraktivnije, a ponajviše u unutrašnjosti, koju je Globus ekskluzivno obišao.

U Adris grupi najviše su ponosni što je jedan od glavnih elemenata o kojem su vodili računa ekološki. Podignuli su, kažu, prvu zelenu poslovnu građevinu u Hrvatskoj – a ekološka gradnja je za oko 10 posto skuplja od uobičajene. A autori tog prvog zelenog korporativnog sjedišta neke hrvatske tvrtke su arhitekti Ivica Plavec, Ivan Zdenković i Žanet Zdenković Gold.

Zanimljivo je i to da će zaposlenici zgrade imati na raspolaganju detaljne informacije o vlastitoj potrošnji energije! Stižemo i na zadnji, 8. kat na kojem će se smjestiti ured predsjednika Uprave Adris grupe Ante Vlahovića.

Iako još nije uređen interijer i prostor je roh bau, sve izgleda atraktivno jer pogled puca na Ilicu i Medvednicu, a budući zimski vrt uz ured – ostakljeni balkon – gleda prema Katedrali. Viši katovi zgrade poslovni su prostori od oko 1000 četvornih metara.

Ondje će se nalaziti uredi Adris grupe i Tvornice duhana Zagreb, a ostali su katovi namijenjeni za iznajmljivanje. Glavni izvođač radova na zgradi je tvrtka Kamgrad, izvođač fasade je KFK tehnika, a nadzor obavlja Institut IGH.

Sutra je zadnji dan za predaju idejnog rješenja

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=centar%20savica%20natje%C4%8Daj&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.poslovni.hr%2Fdomace-kompanije%2Figh-raspisao-natjecaj-za-centar-savica-230983&ei=OhN5Ua4xiobgBPvJgIgJ&usg=AFQjCNF18Jy5_ZiI7BIDeNGGUWJ-tiz1Xw&bvm=bv.45645796,d.Yms

Sada samo 140 dionica na kupnji, zašto je nestala kupnja ?

IGH-u je svaki dan važan, a oni prolaze. Tješi što se ipak otkrivaju poslovi koje rade. Pitanje je; jel’ to dosta za 700 plaća, kamate i hohštapliranje Radića i njegove Uprave. S Radićem to ne može ići gore – valjda je i njemu jasno. Samo kad ode sve će se saznati. To je glavni problem, pretpostavljam.

Hvaljen Isus i Marija!


Sada samo 140 dionica na kupnji, zašto je nestala kupnja ?

Možda su investitori napokon shvatili o kojoj se tvrtci radi pa štede novce i čekaju realne razine.

Uz to, vidim udara se po bid-u sa pravom količinom pa maže oći sa par dionica.

PROSJEK DANAS 454 ČISTO DA SE NE ZABORAVI

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


IGH-u je svaki dan važan, a oni prolaze. Tješi što se ipak otkrivaju poslovi koje rade. Pitanje je; jel' to dosta za 700 plaća, kamate i hohštapliranje Radića i njegove Uprave. S Radićem to ne može ići gore – valjda je i njemu jasno. Samo kad ode sve će se saznati. To je glavni problem, pretpostavljam.

Inače,glavni vlasnik IGH-A je g.Mezhibovski sa 22,7% dionica,a ova firma je prošlu godinu isplatila od cca 11 miliona eura bez ikakvih problema-pametnom dosta,a dokaz ispod

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oKxWmWrqohzsEdGoXzIEOQ==.pdf

Kada investirati? Onda kad je strah većine najveći. Tom logikom IGH se čini interesantnom dionicom.

Nije mi jasno zašto me administrator briše. Pokušavam ovdje ući u raspravu i pokušati objasniti što se događa ali mi ne uspijeva. Iznosim argumente, za i protiv, koji se lako mogu potvrditi, ali ništa. Na ovaj način je teško stvoriti forum.

Pisao sam o tome da IGH ne isplaćuje uredno otpremnine to znam (za plaće ne znam), i s ovom razinom zaposlenosti živi od milosti banaka. Zna li netko koliko će ostati dioničarima ako banke požure s naplatom svojih potraživanja. Ima li kupaca za njihove projekte, koliko vrijede?

Čačić je još nekako gurao IGH. Jure mu se odužio birajući Coning za podizvođača ZLZ-a, projektiranje instalacija. Ovi što su preuzeli Čačićevo mjesto tu očito ne čine ništa. Pitanje je zašto? Koliko su nesposobni čini se da će i most prepustiti nekoj EU tvrtki. Kao da za to navijaju.

Hvaljen Isus i Marija!




IGH-u je svaki dan važan, a oni prolaze. Tješi što se ipak otkrivaju poslovi koje rade. Pitanje je; jel' to dosta za 700 plaća, kamate i hohštapliranje Radića i njegove Uprave. S Radićem to ne može ići gore – valjda je i njemu jasno. Samo kad ode sve će se saznati. To je glavni problem, pretpostavljam.

Inače,glavni vlasnik IGH-A je g.Mezhibovski sa 22,7% dionica,a ova firma je prošlu godinu isplatila od cca 11 miliona eura bez ikakvih problema-pametnom dosta,a dokaz ispod

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oKxWmWrqohzsEdGoXzIEOQ==.pdf
[/quote]

ti misliš da je to velika lova?
čisto reda radi – TO NIJE DOVOLJNO NITI ZA GODIŠNJE PLAĆE ZAPOSLENIKA IGH-a

to je na razini investicija jedna velika nula.
konkretnog posla nema.
vani posao očito ne mogu dobiti.

optimizam temeljiš na bedastoći.

ali ima pravo na mišljenje.

gubitak 2012 samo 400 milja kuna pa ti vidi.,
a vidjet ćemo za 5 dana kako će biti novo

a gdje je suludo trošenje, kamate i slično?
[/quote]

vezano na trošak za plaće isti je na dan 31.12.2012 za 2012 iznosio 141.295.291 Kn tj. gore navedeni iznos bio je ili je dostatan za ca 7 mjesečnih plaća…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=IGH-R-A

New Report

Close