IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ZZtop

Što reći? Nasmijat se na ovakvu provokaciju.
I da ti bog stvori takvu garanciju, ti dionicu ne bi kupio. Nisi ti taj.
I da, ispravka, nije na dnu. Dno je bilo na 400 i kusur kuna. Nemam potvrdu, ali si pogledaj na http://www.mojedionice.com/trg/IzvPovijestCijena.aspx?sifSim=igh-R-A
Jedino ako i ovi na mojedionice.com lažu.


Nebitne brojke. Isprazna spika, bez koristi. Meni kao zainteresiranom bitna je cijena na burzi, a ona je trenutno prosječna 500 kuna. Sve ostalo je marginalno.
Jedina je činjenica da je dionica kao takva debelo potcijenjena, da je na dnu i da je rast jedina opcija.

Nebitno?
40 milja kuna u smecu!?
USA burze u plusu, Crobex u plusu a IGH?
A velis nije bitno.
Ali opet cu ponoviti, pricekajmo onaj job u qataru pa ćemo vidjeti

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

IGH-u nije bitan toliko ni posao u Katru,puno zanimljivije je TE,a ni inače nije problem za onoga tko zna kaj IGH radi svaki dan-svaka zgrada,konstrukcija,vodovod,odvodni kanali,mostovi,tuneli itd.,podliježu zakonskim obvezama periodičkih pregleda,nadzora i prijedloga za sanaciju,a isti ti radovi se korektno izvršavaju i naplaćuju,jer dotični objekti nemogu nastaviti raditi bez ispavne dozvole.Kaj mislite od čega IGH živi kad nema službenih objava velikih poslova?

G.pobjeda,bravo,trećina IGH-je propala,sretan?[emo_smijesak]

Dragi Igh-ovci ajde Vi meni recite dali vi stvarno mislite da će Igh ikad više prijeći 1000 kuna po dionici. Imam ih popriličan broj u portfelju s minusom do neba al me opako brine moj osobni stav da je Juri u interesu da je cijena što duže godina niža. Volio bih da griješim glede toga. Mislim da će bit pozitivnih oscilacija jer Igh kreće naprijed ali nikako ne većih oscilacija.

harpija@ nema interesa ni sa prodajne ni kupovne strane.. nema volumena.mrtva dionica..odbijanac od 50-100 kn uspije se prodati 10-20 dionica…nista od ovog zasad

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne, nema interesa,samo kaj svaki dan netko skuplja po cca 200 komada po ovim smiješnim cijenama,i vjerojatno dobro zna kaj radi.Ovih dionica nema na milione,nego tisuće[emo_kuna]

@inverter
Preživit ćemo valjda i te Jurine smicalice [emo_smijesak]
Na kraju priče rekli bi ljudi, a mali tko ti je kriv !


@inverter
Preživit ćemo valjda i te Jurine smicalice [emo_smijesak]
Na kraju priče rekli bi ljudi, a mali tko ti je kriv !

Nisam danas bio na kompu jer sam do sada radio,,vidim minus debeli od 5,5%..ispada da je IGH najgori gradjevinar jer su gotovo svi u debelom plusu…zaista mi nije jasno kako i tko to manipulira ovdje.Ako zele istisnuti Juru Radica van,daj neka to drzava uradi vise na normalan nacin a ne preko ledja malih dionicara.Cini mi se da ce Jura morati odstupiti vrlo skoro.
lp

toliko o Juri I IGH manipulacijama, nema ode sriće to je puno krokodila a mala bara,On jednostavno ne može ubost posal nijedan bez kradezejota, to je gola istina mo koliko se trudili uvjeravat u drugo.Najjače mi je sad nema drukera kad je palo 10 posto u dva dana

MiaIII @
Što se uzrujavaš? Ovakvi manji i normalni padovi kad se netko sjeti prodati neku količinu iz nekog svog osobnog razloga, prilika su da se možda još uhvati ponešto dionica po sniženim cjenama.


MiaIII @
Što se uzrujavaš? Ovakvi manji i normalni padovi kad se netko sjeti prodati neku količinu iz nekog svog osobnog razloga, prilika su da se možda još uhvati ponešto dionica po sniženim cjenama.

kako to po sniženim cijenama…? zar niste tvrdili da je 500 Kn dno…?

New Report

Close