IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ skegroivan

.. da, da kao i ovaj danas. Prodao je po 414,55 kn, a jučer se moglo po 420 kuna.
Prodaja ga jedino opravdava ako je trebao lovu za ulet u trejd na Dalekovodu. Inaće, žali bože silne pameti.

Jel se to meni čini, ili je stvarno zapelo s padom ispod 400 kuna? Ajmo junaci!


@ skegroivan

.. da, da kao i ovaj danas. Prodao je po 414,55 kn, a jučer se moglo po 420 kuna.
Prodaja ga jedino opravdava ako je trebao lovu za ulet u trejd na Dalekovodu. Inaće, žali bože silne pameti.

Par kuna gore dolje je nebitno ali bitno je da ne ostane unutra u ovoj krizi pa da kasnije prodaje po 200 kuna ili niže.

Bilo koji ask da se stavi sa manjim spreadom, bude pojeden. Očito je počelo nečije skupljanje dionica na ovim razinama. Nema ga na bidu, ali lupa po asku sa malim spreadom.



@ skegroivan

.. da, da kao i ovaj danas. Prodao je po 414,55 kn, a jučer se moglo po 420 kuna.
Prodaja ga jedino opravdava ako je trebao lovu za ulet u trejd na Dalekovodu. Inaće, žali bože silne pameti.

Je, je, vidi se shvatio si. [emo_zacudjen][emo_plazi]
Par kuna gore dolje je nebitno ali bitno je da ne ostane unutra u ovoj krizi pa da kasnije prodaje po 200 kuna ili niže.
[/quote]

Je, je, vidi se shvatio si. [emo_zacudjen][emo_plazi]

JAKO DOBRA IGRA 262X432=JEDNAĐBA BEZ NEPOZNANICA=PRODAJTE PO 412,JAKO NAIVNO

@ BRANITELJ

To se zove tkz. “strašilo”. Tko želi prodati, mora pod njega, a onda on kupuje po cijeni koju je sam odredio. A možda i nije tako. Možda je on poslušao što je napisao zlatnix. Ima nas svakakvih.

Hm, hm, jako čudna pasivnost, kupuju par stotina na 413, a puno im 417, postaje komično.

S obzirom da je tako danima, to ti je samo znak da ovi koji imaju dionice, ne daju ih više jeftinije od ovih cijena. Bidu jedino ostaje da to shvati. Kad shvati (a trebat će im nešto vremena), idemo gore.
Nalazimo se u stabilnoj ravnoteži. Zato se ništa ne događa.

Hajmo drukeri,
da vidimo kamo ovaj tjedan.
Ja mislim nigdje,kao i obicno,nema prodaje osim malih drukera,ali niti kupnje.
No, rusenje na 300 nije uspjelo.Ceka se vijest za posteni up prema 760 gdje su usli veliki igraci.No, to je samo polazna crta za rast.Rast do 760 nece biti rast, nego li niveliranje prema startnoj poziciji za raketu.
lp

@ MiaIII

Tako se zbori junače.

Evo, jedan opaki igrač je sa dvije prodane dionice pokušao srušiti cijenu. Jaki igrač na djelu.

GLAVNA SKUPŠTINA JE SVE BLIŽE,A I 01.07.2013

New Report

Close