IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nestao i zadnji otpor rasta!

Koliko li će danas potegnuti?

Danas ćemo sitno dokupiti sitno i zakružiti cifru na 3 700 kom, u protekla tri dana + 400 kom.
Sretno svima

Greška 3 800 kom !!!!


Mantra o BV. Ha-ha!

smiješno ti je? odgovori onda kolika je knjigovodstvena vrijednost dionice IGH tj. kolika je pokrivenost svake pojedine dionice IGH s imovinom firme?
čekam odgovor… (ako ga se usudiš napisati)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Mantra o BV. Ha-ha!

smiješno ti je? odgovori onda kolika je knjigovodstvena vrijednost dionice IGH tj. kolika je pokrivenost svake pojedine dionice IGH s imovinom firme?
čekam odgovor… (ako ga se usudiš napisati)
[/quote]

Odgovor je – nebitno. Ti si jedini na ovom forumu koji to ne kužiš.
Da je bitno, nebi danas zakoračila na preko 300 kuna.

tko nema kriterij likvidnosti mogao bi gorko zaplakati

to sam govorio i u prvom mjesecu kada mnogi nisu vjerovali

slijedi nam precesija




Mantra o BV. Ha-ha!

smiješno ti je? odgovori onda kolika je knjigovodstvena vrijednost dionice IGH tj. kolika je pokrivenost svake pojedine dionice IGH s imovinom firme?
čekam odgovor… (ako ga se usudiš napisati)
[/quote]

Odgovor je – nebitno. Ti si jedini na ovom forumu koji to ne kužiš.
Da je bitno, nebi danas zakoračila na preko 300 kuna.
[/quote]

skočila je do 300 kn jer ju je napucao forumaš pilapila (što je i sam napisao u postu malo gore). današnji rast od preko +22% ostvaren je na jedva 10 tisuća EUR prometa i govori koliko je to slabašno.

a to da li je BV bitan ili nebitan prepusti svakome da sam prosudi, ti samo napiši koliki je BV kod IGH…ili možda ne znaš taj podatak? ili ga se ne usudiš napisati da se ne vidi kakav je IGH čardak na nebu??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A kada su ju zakucali na 60kn s prometom 100€ onda je bilo opravdano. Ti si sebi najveći neprijatelj.. Ja ću novac koji zaradim uložit,kupit auto, poklonit ili zapalit… što tebe to toliko brine?





Mantra o BV. Ha-ha!

smiješno ti je? odgovori onda kolika je knjigovodstvena vrijednost dionice IGH tj. kolika je pokrivenost svake pojedine dionice IGH s imovinom firme?
čekam odgovor… (ako ga se usudiš napisati)
[/quote]

Odgovor je – nebitno. Ti si jedini na ovom forumu koji to ne kužiš.
Da je bitno, nebi danas zakoračila na preko 300 kuna.
[/quote]

skočila je do 300 kn jer ju je napucao forumaš pilapila (što je i sam napisao u postu malo gore). današnji rast od preko +22% ostvaren je na jedva 10 tisuća EUR prometa i govori koliko je to slabašno.

a to da li je BV bitan ili nebitan prepusti svakome da sam prosudi, ti samo napiši koliki je BV kod IGH…ili možda ne znaš taj podatak? ili ga se ne usudiš napisati da se ne vidi kakav je IGH čardak na nebu??
[/quote]

Možda je to PILA naopako ???!!!!

Kamata i glavnica dospijele na naplatu, IGH nema novaca za platiti a raste 20% 😀

Poslije će biti plakanja….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa nije vrag da opet nemaju za isplatu?
Pa kud onda s tom zaradom koju su prikazali za 1.kvartal?


Kamata i glavnica dospijele na naplatu, IGH nema novaca za platiti a raste 20% 😀

Poslije će biti plakanja….

ako nema para za isplatu, znači da se plan PSN ne ispunjava, a to može vratiti stvari na početak i dovesti IGH u tešku situaciju

Ignore: KressoM, delux

Prekopo sam cijeli www i nigdje da nađem taj članak o tome. Ili tu netko mulja? :(:

Počinje…
http://www.hrvatske-ceste.hr/default.aspx?id=86&nid=8314

ne znam kako vama ali meni ovo miriše na pare. zapravo i ovaj tjedan je bilo sasvim solidno. u vezi pelješkog mosta i nadzora tu su stvari sasvim jasne nego šta bi sa onom zemljuštinom oko toga most i td?

who dares, wins

New Report

Close