IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

132 kune i pada
A uvjeravali me kako vise nikada nece ispod 150 a da je po 190 best buy na našem tržištu

E moji lose informirani optimisti

91,6 % dionica koje se od danas mogu prodavati drži ovih deset vlasnika.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-C
Među njima ne vidim baš nikoga kome bi bilo do prodaje svojih dionica.
A ovih ostalih 8,4 % koji su ispod top deset očito se isto nije odlučilo na prodaju. Ako i bude takvih, ti će svoje dionice sa brokerom vjerojatno registrirati do kraja ovog tjedna. Ako se do kraja ovog tjedna ništa ne dogodi, znači da je ova priča prošla gotovo bez ikakvog efekta za tržište.
Toliko galame, a sve što se trebalo dogoditi, dogodilo se jučer u razočaravajuće malim postocima za one koji su mislili ući na rasprodaji.
Za vidjeti je da se danas ask čak i smanjio za više od deset posto.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Sa 87 posto gazda može što hoće. Ova priča je završena.

Hvaljen Isus i Marija!

On ima 315.000 od ukupnih 613.709 dionica. To je daleko od 87 posto.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Šta se čeka?

Čeka se Godot.
Sad je već sasvim jasno da nije i neće doći do nikakve rasprodaje dionica koje su dosad nosile oznaku IGH-R-C. Tko je to čekao, prije će dočekati objavu vijesti o nekom novom mogućem poslu i nagli porast cijene. Čekaš jedno, dočekaš drugo.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Po ovome, biti će ovdje puno posla i to ne samo za IGH.
Pokretanje gospodarstva pokreće se infrastrukturnim projektima, a tu su građevinari prvi da se pokrenu.
http://www.jutarnji.hr/milanovic-u-saboru–hrvatska-ce-uskoro-izaci-iz-recesije-/1283741/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Što se ovo događa????

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @
Dobro pitanje. Nakon jučerašnjeg manjeg pada, bid se danas odjednom naglo podebljao i to doslovno za duplo. Odjednom neki novi ulagači. Jel se to očekuje neka zanimljiva vijest?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Napokon su se ulagači naučili pameti. Nema više lupanja po asku na nepoznato. Samo gole činjenice i dobri poslovni rezultati mogu ovo oživjeti. Prošla su vremena “babinih konaka” i “šarenih laži”.


Napokon su se ulagači naučili pameti. Nema više lupanja po asku na nepoznato. Samo gole činjenice i dobri poslovni rezultati mogu ovo oživjeti. Prošla su vremena "babinih konaka" i "šarenih laži".


Sve stoji. Znači onda nema više ni lupanja po BID-u na nepoznato ili..?
Pad prethodnih dana bio je bez valjanog razloga i jedino ga nedostatak likvidnosti može djelomice opravdati.
Mislim da je ASK strana potrošila municiju i da će BID rasti u idućih dana.

HTV dnevnik 12:00
Osigurano 330mil EUR za gradnju Pelješkog mosta-sljede izjave u sljedećim vijestima

I ovdje je moguć posao za IGH.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/271191/Default.aspx

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Što se ovo događa????

očito vjerovnici/kooperanti unovčavaju dionice koje su ima uvalili …treba se maknuti niže na bidu, oko 90-100 kn bi se moglo početi kupovati

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Očito je da to nebuš gledao. Krenulo je suprotno od tvojih želja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close