IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mali dodatak… dokapitalizacija je rađena očito po principu da tvrtka preživi, ne uzimajući pri tom u obzir interese postojećih dioničara.
Iako bi se moglo reći da je interes postojećih dioničara da tvrtka preživi i stekne novi kapitala, ali uvjeti za dokap su katastrofalni.

Nisam čitao detaljno poziv, ali da je rađeno za nekoga, tada uopće ne bi bilo potrebe za 2. krug već se mogao dati rok da do skupštine svi koji budu postojeći dioničari imaju pravo na upis po 760 kuna.
Time se cijena ne bi srušila nego vjerojatno povećala, nažalost tome nije tako.

Nemam interesa u IGH i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mali dodatak… dokapitalizacija je rađena očito po principu da tvrtka preživi, ne uzimajući pri tom u obzir interese postojećih dioničara.
Iako bi se moglo reći da je interes postojećih dioničara da tvrtka preživi i stekne novi kapitala, ali uvjeti za dokap su katastrofalni.

Nisam čitao detaljno poziv, ali da je rađeno za nekoga, tada uopće ne bi bilo potrebe za 2. krug već se mogao dati rok da do skupštine svi koji budu postojeći dioničari imaju pravo na upis po 760 kuna.
Time se cijena ne bi srušila nego vjerojatno povećala, nažalost tome nije tako.

Nemam interesa u IGH i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

lp


Imam osjećaj da pušete i na hladno mora da ste negdje gadno nadrapali sa dokapom ah da INGRA i LKPC sada se sjećam….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Bravo g Stari,
Radić je ko Superhik. Uzet će malima da bi dao velikima. Superhik je na kraju ostao sam…

Da @plavi vidi se da nisi čitao. Da je dokapitalizacija rađena zbog nekoga vidi se i po ovom članku. Izuzeta je obveza objavljivanja ponude za preuzimanje. Netko će očito kupiti puno ponuđenih dionica. To je već dogovoreno!

Ölanak 4.

Na temelju ove odluke o poveóanju terneljnog kapitala Druätva Glavna skupätina Druätva
(ciljno druätvo) odobrava stjecateljima stjecanje dionica s pravom glasa ciljnog druätva bez
obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, ako bi predmetnim stjecanj em dionica s pravom
glasa za stjecatelje nastala obveza objavljivanja ponude za preuzimanje, sve u skladu s
odredbama ëlanka 14. stavka 1. toöke 3. Zakona 0 preuzimanju dioniêkih druätava.


Da @plavi vidi se da nisi čitao. Da je dokapitalizacija rađena zbog nekoga vidi se i po ovom članku. Izuzeta je obveza objavljivanja ponude za preuzimanje. Netko će očito kupiti puno ponuđenih dionica. To je već dogovoreno!

Ölanak 4.

Na temelju ove odluke o poveóanju terneljnog kapitala Druätva Glavna skupätina Druätva
(ciljno druätvo) odobrava stjecateljima stjecanje dionica s pravom glasa ciljnog druätva bez
obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, ako bi predmetnim stjecanj em dionica s pravom
glasa za stjecatelje nastala obveza objavljivanja ponude za preuzimanje, sve u skladu s
odredbama ëlanka 14. stavka 1. toöke 3. Zakona 0 preuzimanju dioniêkih druätava.

To nije točno kolega, to je uobičajna stavka.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ljudi, pa po prometu se vidi da nema iskrcavanja velikih…
uglavnom mali prodaju ili trejdaju…
žao mi je takvih, mogu po 800 prodati kada god požele, ali eto… požurili se…
da li stvarno netko misli da će sutra biti ispod 800 ???

Pih, pa zasto bi netko uopce morao kupovati pod bilo kakvim specijalnim uvjetima (min 50000 eur, itd.) kad je cijena i ovako vec blizu tih 760 kn. Nes ti dokapitalizacije. Najbolje da cijena na burzi bude ispod 760, a samo za one koji kupuju za 50000 eur neka bude 760. haha.

Očito su proučavali Ingrin dokap ….ne žele brdo malih dioničara u krugu ..koji bi kasnije mogli raditi dar-mar na tržištu , s novim dionicama …ali to definitivno nije u redu prema nama ..malima …no ako sada sve sklizne ispod te cijene …mi ćemo dokupit …njima će se izjalovit dokap …moglo bi biti i dobro ovo …

@mtrupinic

Izgleda da će biti već danas…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

To nije točno kolega, to je uobičajna stavka.

lp

Točno je. Baš sam pročitao par poziva.

Da mi je upoznat ove koji su kupovali po 830-840 jutros.
Da mi je upoznat jessicu Biel, Bar Rafaeli i njih, eto.


Nije sporan uspjeh dokapitalizacije. Svi zanju da su pronašli strateškog partnera, možda i dva. Problem je u tome što se dokapitalizacija prilagođava žmuklerima iz IGH koji će sada podebljati svoje jadne postotke na teret malih dioničara koji ne mogu skupiti 50.000 eura.

Konačno se lomi na 800 a onda otvoren put prema 700 kuna.

New Report

Close