IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drugi dokap po 190 kuna a cijena vec sada ispod 170
Interesantno!

Gdje je branitelj i ekipa koja su tvrdili kako nece ispod 760, pa “sigurno” nece ispod 400 a sada ce biti sretni sa 190

Ljudi trenutno kupujete gubitak, a svijetla na kraju tunela nema!



Zadnji put na dokapu od 700kn prvi put je bilo kupljeno 1700 dionica od 235.000 ponuđenih. http://zse.hr/userdocsimages/novosti/w4QNEuI0dAgzzbVCswPdrg==.pdf
Nikome nije bila zanimljiva osim Rusu u drugom krugu. Što je naravno samo po sebi sumnjivo. Ali dobro. Nisu ni Rusi baš najnormalniji. Tko će sad ubaciti još para u ovu rupu bez dna teško je znati. Možda mirovinci. Oni vole bacati pare. Šteta što je tržišna kapitalizacija IGH-a ispod 300 mil kuna pa oni ne mogu uložiti. Vjerovatno bi. Kako bi lopina rekao – ovdje krv, znoj i suze, ali samo za dioničare. Uprava je svoje već zaradila

HA,HA, u prvom krugu dionice po 760 kuna mogli su upisati samo postojeći dio ničari i to ako su imali min. 50 000 eura-,a to kaj je vam g.Mezhibovski sumnjiv,valjda vam je i g Čović sumnjiv-jedan i drugi su vlasnici svjetskih firmi-a vi ste meni sumnjivi zbog konstantne manipulacije-kad su vam rusi otkupljivali vašu jadranku bili su super,a usput po ovoj mizeriji od cijene očekujem preuzimanje firme od strane jednog svjetskog igrača-postojećeg ili novog[emo_smijesak][emo_smijesak]
[/quote]
Da lijepo si to obrazložio! I kakve ćeš koristi imati ti kao postojeći dioničar od toga što će “svjetski igrač” preuzeti propalu firmu za po 50 kuna a ti si plaćao po 700-800-900 i više? Nikakve! Baš nikakve!

Mezhibovskiy započeo prodaju svojih dionica IGH spustivši svoj udio sa 22,7 na 18,9 posto. Koliko je to dionica? Čega se to u Uredu za odnose s investitorima u IGH srame? Inače odgovor je 10000 dionica.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/08CLyLFBKpxRioUXW5GNdw==.pdf

Baš me zanima reakcija onih koji su u Rusu vidjeli nadu. Izgleda da i on bježi pod sloganom: Daj što daš.

Hvaljen Isus i Marija!

Šarki,

nije gospon Rus otpustio dionice, nego glasačka prava, što je ipak bitna razlika.
Vjerojatno je prenio dionice na nekoga, koga valjda bismo trebali saznati kada se dotični pojavi top 10.

Zašto je to učinio, ne znam ali može biti da ima veze s najavljem dokapom (samo nagađam!).

Bumo valjda uskoro znali više…

U čemu je razlika? Vi i dalje gledate na IGH optimistično što je pozitivno ali besmisleno. Vjerojatno je g. Rus podsjetio dečke na obećanja i sada se nekima tresu gaće. Tvrtka poznata po transparetnosti i dalje po svom. Zamislite što su radili u predstečajnoj nagodbi, kad su i prije sebi međusobno dijelili nekretnine. Da podsjetim.

Radić i Đukan sami sebi prodali 15 nekretnina IGH

Radić i Đukan sami sebi prodali 15 nekretnina IGH

Hvaljen Isus i Marija!

I najstrpljiviji bježe. JADRAN KAPITAL D.D. prodaje i ispada iz prvih 10.

http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A

Hvaljen Isus i Marija!


I najstrpljiviji bježe. JADRAN KAPITAL D.D. prodaje i ispada iz prvih 10.

http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A

Jadran kapital je u likvidaciji. Prodaje mu se imovina, pa tako i to nešto sitnih dionica koje je imao, a to je smiješnih 0,81 posto. Te dionice će dospijeti u sretnije ruke. Napuhavaš nebitne stvari. Uozbilji se.
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:1450474074462901::NO:RP::

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Bitna novost je da je Mezhibovskiy svojih 10.000 dionica prenio na novog igrača u prvih deset i to nekakvog isto Rusa Sergeja Gljadelkina, koji se time poziocionirao na peto mjesto. Očito je – rusi dolaze. Ima taj Gljadelkin svoje razloge ulaska, za razliku od ovih “igrača” koji u IGH vide samo nesreću.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

A tko je taj novi igrač u IGH Gljadelkin?
http://www.moneyhouse.ch/en/p/gljadelkin_sergej-8850862/index.htm

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

1. MEZHIBOVSKIY VENIAMIN (81886733078) 50.000 18,93 Osnovni račun
2. AKCIONAR D.O.O. (90831106616) 20.086 7,60 Osnovni račun
3. ZM D.O.O. (06588149401) 15.000 5,68 Osnovni račun
4. ZM-MONTAG D.O.O. (67750890782) 15.000 5,68 Osnovni račun
5. GLJADELKIN SERGEJ (53315489840) 10.000 3,79 Osnovni račun
6. IGH-ESOP D.O.O. (90083820661) 3.210 1,22 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 2.932 1,11 Skrb. račun
8. DEŠKOVIĆ ŽARKO (78923053725) 2.508 0,95 Osnovni račun
9. PROJEKTNI BIRO PALMOTIĆEVA 45 D.O.O. (77794968587) 2.500 0,95 Osnovni račun
10. JADRAN KAPITAL D.D. (27599966376) 2.149 0,81 Osnovni račun
Ukupno: 123.385 46,71

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Do četvrtka 13.03 je rok da se iskaže interes za dokap.
čini mi se da je GLJADELKIN i Mezhinovsky kombinacija vrlo zainteresirana za to.
Ostaje za vidjeti gdje je tu inz+teres Čovića a gdje mirovinaca.
VALJDA ĆEMO I MI mali nešto od ovoga imati….valjalo bi da se veliki pokrljaju za ovih 30 milja.
lp

Opet se ovdje lupeta sve u 16-aest! Šta će to mali ulagači imati od dokapitalizacije? Možda će te dokapitalizirati? Čime? Svu imovinu i babinu i dedinu ste stukli na 600-700 kuna i sada možete samo gledati kako tamo neki ruski tajkuni preuzimaju firmu za 50-tak kuna po dionici. Ne vidim u čemu je tu vaš uspjeh? Možda volite to što vas ekipa rusa guli, a možda će na kraju i oni sami biti oguljeni! LP!

BANANKO,
O TOME TKO ĆE KOGA OGULITI bumo vidjeli na kraju balade o restrukturiranju.
Ja znam da gore od ovoga ne može,pa vjerujem da će Rusi ili preuzeti ili biti izgurani van. Situacija je pred svojom krajnjom fazom agonije i sada preostaje samo jedan smjer. a to je prema mojim davno zacrtanim visinama.
lp


I najstrpljiviji bježe. JADRAN KAPITAL D.D. prodaje i ispada iz prvih 10.

http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A


Nije Jadran kapital izaša već je sa desetog mjesta skliznuo na jedanaesto.
Naravno sa istim brojem dionica o,81%
Sada je opet na desetom mjestu.
I Jadrankapital nije u likvidaciji.Bio je.Iskreno volio bih da su izašli i IGH.
Ipak ulazak još jednog Rusa otvara prostor za dodatnu dokapitalizaciju.
Vidjet ćemo što bi rekli slijepci!!!!!

Mezhibovskiy si je smanjivanjem (preslagivanjem) portfelja za 10.000 dionica otvorio mogućnost da još dokupljuje, a da ne dođe u zonu 25 posto kada mu nastupaju veće obaveze. Vidjet ćemo valjda vrlo skoro što se i zašto događa.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close