IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Strpimo se do kraja drugog mjeseca, dotada će se sve znati.

http://www.vecernji.hr/biznis/povratak-jpp-a-prva-se-tom-modelu-gradi-zracna-luka-zagreb-clanak-245581


Vrijeme je kolega da građevina pocme rast jer je i najvise pala.
Ako ste primjetili ovih dana da se povecala kupnja na IGH i dana analiza na target 2900-3000 iako mislim da to ide preko 4000 kn u narednih 45 dana jer Pleso je nas i vjerujem CG.

[/quote]
Ti misliš preko 4.000 a ja mislim da je sve ispod 6.000 premalo za odlićnu dionicu kao što je IGH .



Strpimo se do kraja drugog mjeseca, dotada će se sve znati.

http://www.vecernji.hr/biznis/povratak-jpp-a-prva-se-tom-modelu-gradi-zracna-luka-zagreb-clanak-245581


Vrijeme je kolega da građevina pocme rast jer je i najvise pala.
Ako ste primjetili ovih dana da se povecala kupnja na IGH i dana analiza na target 2900-3000 iako mislim da to ide preko 4000 kn u narednih 45 dana jer Pleso je nas i vjerujem CG.

[/quote]
Ti misliš preko 4.000 a ja mislim da je sve ispod 6.000 premalo za odlićnu dionicu kao što je IGH .
[/quote]
ja gledam kolega malo drukcije jer na TK nista nemozem planirati 6 mjeseci unaprijed.Ako je u vrijeme CG bila 4400,a sad je 2200 i kad se zavrti projekat u vezi Pleso nema razloga da ide ispod 3000 kn,a ako se vrati CG ide na min. 6000 kn.
Mislim da cemo gledati cijenu za 15-ak dana 3000 kn i tu ostajemo do kraja veljace gdje cemo znati dali smo u igri za Cg i za Pleso gdje nevidim da je to upitno jer je gotov projekat i samo se trazi investitor,a sa CG malo je drukcije iako imamo projekat al neznam dali ce biti prihvacen al sam dosta siguran da na osnovu Plesa idemo preko 3000 kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zasto mislite da ce bas IGH dobiti zracnu luku? Neka me se krivo ne shvati, i ja posjedujem tridesetak dionica IGH, i ne pada mi napamet da ju prodajem , i sigurno je podcijenjena, medutim koji su razlozi da bas IGH dobije opet taj projekt?


Zasto mislite da ce bas IGH dobiti zracnu luku? Neka me se krivo ne shvati, i ja posjedujem tridesetak dionica IGH, i ne pada mi napamet da ju prodajem , i sigurno je podcijenjena, medutim koji su razlozi da bas IGH dobije opet taj projekt?

pa zato sto je njihov projekt pobjedio na natjecaju


Zasto mislite da ce bas IGH dobiti zracnu luku? Neka me se krivo ne shvati, i ja posjedujem tridesetak dionica IGH, i ne pada mi napamet da ju prodajem , i sigurno je podcijenjena, medutim koji su razlozi da bas IGH dobije opet taj projekt?

zato sto je projekat gotov i trazi se samo investitor.radic ce vjerovatno biti nadzor,a moza i uđe u privatno partnerstvo sa nekom stranom tvrtkom.
U slucaju da neuzmu Radicev projekt zracna luka bi se tek nastavila graditi najmanje za 1 godinu dok drugi projekt nebude gotov,a i prihvacen je projekt od strane Hrvatskih institucija i nevidim razlog da projekt nebude Radicev.Jednostavno to je gotova prica.

Jos jedna bitna stvar.

Ovo je moje misljenej.mafija ce dignuti dionicu najamnje na 3000 kn u roku nekoliko dana na osnovu zracne luke i kad krajem veljace stigne sluzbena obavijest da je projekt radicev i da se zna investitor mali ulagaci ce kupovati dionicu ko ludi na osnovu tih vijesti,a mafija ce prodavati i nece me cuditi nakon 3-54 dana kad izađe vijest da dionica pocme padati i da odradi pad od 20 %.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

igh je bez obzira na nove projekte je bila podcijenjena i sad je dosla na neku razinu koju vrijedi bez obzira na nove projekte.Sad ako cijena bude rasla a hoće znači da se ukalkulira njihov neki posao,bio to aeredrom,cg,ili bilo šta.Ova mala korekcija je dobro dosla da se iskrcaju trejderi,tako da krecemo iz pocetka iduci tjedan.Veliki igraci su u igh i velik je promet sta me veseli.Prva dobra vijest dize je na 2500,a vise dobrih vijesti je dizu u nebo.Ona je ko bure baruta kako bi srbi rekli samo fali iskrica.

ja bi samo pitao kolege koliko je ova firma izgradila autoputeva, hidroelektrana, ban-centara, aerodroma………………i ostalih kula u oblacima ?[lol] [lol] [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

…jos skracenije

Vlada trazi investitore za Zagrebacki aeredrom – Pleso.
Po ovom tu samo se trazi lova i tko ce to graditi [thumbsup]
..a projektant je IGH [thumbsup]

Ako sam u krivu volio bi da me netko demantira…unaprije hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

možete li citirati riječ, ili rečenicu po kojoj ste zaključili da IGH ima ikakve veze s ovim? [undecid]

unaprijed hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


možete li citirati riječ, ili rečenicu po kojoj ste zaključili da IGH ima ikakve veze s ovim? [undecid]

unaprijed hvala


Kolega, netrebaju mi mediji da nesto zakljucim,a i to je greska dosta malih investitora sto cekaju neki tekst ili recenicu da se u kontekstu spomene IGH da bi kupili dionicu,a onda je nazalost kasno.
Znam da se niti jednom nije spomenuo IGH u medijima al vjerujem kad cijena odradi na 3000 kn i u nekom prediodu mislim na kraj veljace da ce mediji spominjati na sva zvona IGH i njihov projekt.

Molio bi dionicare koji se misle da kupe IGH da nekupuju zbog mojih pisanja vec nek samo odluce sto napraviti sa svojim novcem da nebi poslije bilo kasno,a ja sam vec dionicar IGH.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


možete li citirati riječ, ili rečenicu po kojoj ste zaključili da IGH ima ikakve veze s ovim? [undecid]

unaprijed hvala


a kako brzo bi bi bio ostvariv taj projekt ako nebude ighov projekt kad je moguca gradnja



možete li citirati riječ, ili rečenicu po kojoj ste zaključili da IGH ima ikakve veze s ovim? [undecid]

unaprijed hvala


a kako brzo bi bi bio ostvariv taj projekt ako nebude ighov projekt kad je moguca gradnja
[/quote]
O tome pricam.Gradnja treba poceti krajem 3 mjeseca i po tome je projekt usvojen i radit ce prema njemu.
Cak ce natjecaj skratiti mislim na 15-ak dana jer Zracna luka ide po hitnom postupku.
Milsim da vam ove rijeci sve govore ,a vi samo zakljucite bez medija dali je to IGH projekt.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close