IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… evo malo štiva,,, http://limun.hr/main.aspx?ID=847212&pojam=igh


… još malo … http://limun.hr/main.aspx?ID=840346&pojam=igh

ajde neka je krenulo, vrijeme je da se polako cijela država pokrene pa ćemo opet gledati lijepe rastove i pluseve na burzi [thumbsup]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



… evo malo štiva,,, http://limun.hr/main.aspx?ID=847212&pojam=igh


… još malo … http://limun.hr/main.aspx?ID=840346&pojam=igh

ajde neka je krenulo, vrijeme je da se polako cijela država pokrene pa ćemo opet gledati lijepe rastove i pluseve na burzi [thumbsup]
[/quote]
Samo ugodno sanjaj i dalje inače sve dalje sve gore.

A vjerojatno će igh na ATH.
Ja ga vidim na negdje između 20.000 i 25.000 lipa



… evo malo štiva,,, http://limun.hr/main.aspx?ID=847212&pojam=igh


… još malo … http://limun.hr/main.aspx?ID=840346&pojam=igh

ajde neka je krenulo, vrijeme je da se polako cijela država pokrene pa ćemo opet gledati lijepe rastove i pluseve na burzi [thumbsup]
[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
vidim po tvojim porukama zanima te samo IGH. Zanimljivo. Htio sam te pitati imaš li tako precizne prognoze i za druge dionice :).
Znaš li koliko IGH ima ugovorenih poslova? Što za IGH znače novi suvlasnici? Kako će se odraziti povratak Konstruktora na poslovanje kompanije koju intenzivno promatraš? Tvoja znanja su sigurno jako specijalizirana i velika šteta je da ih ne podijeliš s nama tako da shvatimo što te dovelo do tako preciznih procjena. Rado bih pročitao od tebe i neki konkretni argumenta tako da veselo prodam sve dionice i kupih ih kasnije na 20.000 lipa. Evo na toj cijeni je i moj nezaposleni susjed zainteresiran. Socijalna pomoć tad će mu biti dovoljna da se priključi tržištu kapitala.

Hvaljen Isus i Marija!

Objavljeno 10.09.2012. u 12:22
najnovije / grad-vlada-konzorcij sastančili satima
Spaladium Arena ostaje zatvorena: kada će opet proraditi, kada će se nastaviti gradnja … – nitko ne zna

Pokušaj prijevare
Prof. dr. Dejan Kružić, ovlašteni pregovarač Grada Splita u postupku realizacije ugovora o javno-privatnom partnerstvu, tvrdi kako ovdje privatni partner (konzorcij – “Konstruktor”, IGH i “Dalekovod”, op.a) pokušava prevariti javnog, odnosno Grad i državu. – ZNA SE – KRADEZE

On tvrdi kako je ugovor o javno-privatnom partnerstvu koji je on u ime Grada ispregovarao s konzorcijem najbolji ugovor takve vrste koji je Hrvatska ikada imala što se tiče zaštite javnog partnera, odnosno Grada i države.

– Prema tom ugovoru, privatni partner mora izgraditi četiri objekta, a ne dvoranu. Grad Split jedini je od svih gradova ugovorio sportsko-poslovni kompleks u kojem je dvorana bila samo jedan manji dio. Da bi Grad i država bili sigurni, ugovorena su tri stupa zaštite. Prvi se odnosio na plaćanje zakupnine za četiri objekta, a taj se novac nije smio koristiti dok se njihova izgradnja ne izvrši.

Drugi stup zaštite je novčana garancija banke Gradu i državi da će privatni partner izvršiti svoju obvezu gradnje poslovnog kompleksa, dok je treći korporativno jamstvo u slučaju da TPN Sportski grad ne izgradi ugovorene objekte. Tada se konzorcij – “Konstruktor”, IGH i “Dalekovod” – obvezuje da će to napraviti i Gradu nadoknaditi svu štetu nastalu zbog kašnjenja u izgradnji – pojasnio nam je Kružić.

HIIHHH UPSSS OPET IGH KRADE I VARA.
TO JE JEDINO KAJ SE POVEZUJE SA OVOM FIRMOM I NARAVNO MINUSU NA BILANCI.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Objavljeno 10.09.2012. u 12:22
najnovije / grad-vlada-konzorcij sastančili satima
Spaladium Arena ostaje zatvorena: kada će opet proraditi, kada će se nastaviti gradnja … – nitko ne zna

Pokušaj prijevare
Prof. dr. Dejan Kružić, ovlašteni pregovarač Grada Splita u postupku realizacije ugovora o javno-privatnom partnerstvu, tvrdi kako ovdje privatni partner (konzorcij – “Konstruktor”, IGH i “Dalekovod”, op.a) pokušava prevariti javnog, odnosno Grad i državu. – ZNA SE – KRADEZE

On tvrdi kako je ugovor o javno-privatnom partnerstvu koji je on u ime Grada ispregovarao s konzorcijem najbolji ugovor takve vrste koji je Hrvatska ikada imala što se tiče zaštite javnog partnera, odnosno Grada i države.

– Prema tom ugovoru, privatni partner mora izgraditi četiri objekta, a ne dvoranu. Grad Split jedini je od svih gradova ugovorio sportsko-poslovni kompleks u kojem je dvorana bila samo jedan manji dio. Da bi Grad i država bili sigurni, ugovorena su tri stupa zaštite. Prvi se odnosio na plaćanje zakupnine za četiri objekta, a taj se novac nije smio koristiti dok se njihova izgradnja ne izvrši.

Drugi stup zaštite je novčana garancija banke Gradu i državi da će privatni partner izvršiti svoju obvezu gradnje poslovnog kompleksa, dok je treći korporativno jamstvo u slučaju da TPN Sportski grad ne izgradi ugovorene objekte. Tada se konzorcij – “Konstruktor”, IGH i “Dalekovod” – obvezuje da će to napraviti i Gradu nadoknaditi svu štetu nastalu zbog kašnjenja u izgradnji – pojasnio nam je Kružić.

HIIHHH UPSSS OPET IGH KRADE I VARA.
TO JE JEDINO KAJ SE POVEZUJE SA OVOM FIRMOM I NARAVNO MINUSU NA BILANCI.


ali sta ce tebi onda ta dionica i na 400 i na 300 okreni se onda nekoj drugoj dionici

…ima li ode kruha… http://www.poslovni.hr/vijesti/u-tajnoj-gradevinskoj-bitci-za-dubrovnik-uspjet-ce-jedan-ostali-ce-izgubiti-novac-203421.aspx

DAJ PET !!!

Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp


… ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

Kako to bratija izvodi? Radi s tuđim dionicama na ask-u da bi svojim novcem i za svoj račun kupovala na bid-u? Uvijek me zanimalo kako to izvesti, držati cijenu dionice nisko i to iskrcavanjem dionica, a da to ima smisla i koristi na dionici na kojoj želimo u budućnosti zaraditi. Ili je to samo puki istovar jer si apsolutno siguran da to ide dolje i da cijenu koju danas možeš dobiti za svoje dionice u budućnosti možeš samo sanjati. A glavna misao ti je "samo da se istovarim i nikad me više ta dionica neće vidjeti".


Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

Kakve besramne i strašne laži iznosite to nisu istine.
Opet navlačite male da idu u još veće gubitke a sami ste preko nekoliko desetaka tisuća kuna u minusu.

"Sa zadovoljstvom mogu reći da je Europska komisija pristala sufinancirati projektnu studiju Pelješkog mosta", oduševljeno je izjavio ministar, koji se upravo vratio iz Kine, za RTL Televiziju. "Zainteresiranim kineskim investitorima ponudili smo nekoliko konkretnih projekata. U prvom planu svakako su riječka luka te koncesija za autoceste", rekao je Hajdaš Dončić. – to je samo studija

I ministrica vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić potvrdila je da je Europska Unija odobrila Hrvatskoj 200.000 eura za izradu predstudije izvedivosti gradnje Pelješkog mosta kojim bi se povezao jug Hrvatske i zaobišao teritorij BiH nakon ulaska RH u Europsku uniju.

Po njezinim riječima, predstudija za koju je odobreno 200.000 eura uzet će u obzir ne samo most kao rješenje prometnog povezivanja hrvatskog i europskog teritorija, nego i cestovni koridor kroz neumsko zaleđe pa će se ustanoviti što je bolje i isplativije

Po meni genijalan, +5 potez vlade. Ako EU kaže most se ne isplati, niti kradeze niti itko drugi ih ne može povlačiti niti će pred slijedećim izborima moći išta govoriti o tome jer "moramo" slušati EU.
A ako se isplati onda će EU dati 85% love, i opet je SDP pobjedio. Genijalan potez vlade i ovako i onako ispadaju "super" političari koji "žele" spojiti sjever i jug.

Uz to, studija će biti gotova za 2 godine, a most se još tri neće sigurno graditi.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

Kakve besramne i strašne laži iznosite to nisu istine.
Opet navlačite male da idu u još veće gubitke a sami ste preko nekoliko desetaka tisuća kuna u minusu.

"Sa zadovoljstvom mogu reći da je Europska komisija pristala sufinancirati projektnu studiju Pelješkog mosta", oduševljeno je izjavio ministar, koji se upravo vratio iz Kine, za RTL Televiziju. "Zainteresiranim kineskim investitorima ponudili smo nekoliko konkretnih projekata. U prvom planu svakako su riječka luka te koncesija za autoceste", rekao je Hajdaš Dončić. – to je samo studija

I ministrica vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić potvrdila je da je Europska Unija odobrila Hrvatskoj 200.000 eura za izradu predstudije izvedivosti gradnje Pelješkog mosta kojim bi se povezao jug Hrvatske i zaobišao teritorij BiH nakon ulaska RH u Europsku uniju.

Po njezinim riječima, predstudija za koju je odobreno 200.000 eura uzet će u obzir ne samo most kao rješenje prometnog povezivanja hrvatskog i europskog teritorija, nego i cestovni koridor kroz neumsko zaleđe pa će se ustanoviti što je bolje i isplativije

Po meni genijalan, +5 potez vlade. Ako EU kaže most se ne isplati, niti kradeze niti itko drugi ih ne može povlačiti niti će pred slijedećim izborima moći išta govoriti o tome jer "moramo" slušati EU.
A ako se isplati onda će EU dati 85% love, i opet je SDP pobjedio. Genijalan potez vlade i ovako i onako ispadaju "super" političari koji "žele" spojiti sjever i jug.

Uz to, studija će biti gotova za 2 godine, a most se još tri neće sigurno graditi.
[/quote]
Pitanje je dali i kroz 5 godina ili će se do tada promjeniti planovi pa ništa pojep vuk magara.Ono što je sigurno je da dionica polako iz dana u dan ide prema 400 kuna i neće je zaustaviti baš niti jedna pričica.

@mikro
Ima, ima kruha na Igh a bit će i kolača.
[bye]

Pustite vi te Pelješce, Kazahstane, Alžire, Rusije i ostale PR poslove…Mene trenutno intrigira samo jedno, izjava ministra Grčića o deblokadi Konstruktora. Ne zna pozadinu svega, ali tu se mozda krije izlaz.

Ovo je već smiješno. Jure odi, povedi i svoje dečke sa sobom. S njima nitko ne želi raditi. Smjestite se u Ban Centru da vam Katedrala bude bliže. Ipak ste vi pošteni katolici. E, da i vratite što ste pozobali i popili. Račun će vam biti isporučen.

Nakon istoka i zapada, ide sjever i jug.
Vidim tvoja euforicna izjava o "gradnji" mosta je popracena lupanjem po bidu sto je i razumljivo.

Polagano ali sigurno ide igh gdje mu je i mjesto. A 5500 kuna nećeš vise nikada vidjeti pa niti sanjati. I 1000 kuna bi ti mogao postati san!


Sto je drukeri? niti glasa vam nije a PELJESAC SE GRADI, a drukali sste ovdje mjesecima i jos to radite o tome da idemo u stecaj.
No zanima me sto budete rekli kada pocmu slicne stvari pristizati s istoka a posebice iz Rusije i Kazahstana…pa bumo uskoro i nesto procitali o juznom kraku plina prema RH a gdje ce IGH imati sto ponuditi…A ocekuju se uskoro i vijesti iz Arapskog svijeta.
Vidimo se na 5500 i moci cete me samo mrziti…ali znajte da vam niti tada necu prodati..
Uzivajmo ali strpljenja treba do iznemoglosti jer bratija stisce dionicu jos dolje..ali nece jos dugo.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close