IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ novak111
Vidim da imate djelomične podatke, tako da sumnjam da ne možete sami napraviti analizu.
Ne bih vam želio soliti pamet, ali ako sumnjate u dionicu, zašto je ne prodate pogotovo ako vam je donijela dobit. Nećete se puno zamarati, tražeći teoriju zavjere, ionako ovdje gotovo svi imaju po nekoliko nikova, i gotovo nitko nije objektivan.

Hugo, ja nema IGH i imam samo jedan nick, ovaj kojega gledaš… [wink]
I danas ću vjerojatno ući u IGH ! [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


vidimo se na 5000 vrlo skoro [thumbsup]

cijena je sad na 1700kn, to bi bio rast od 300%. kakav glup druk. je li ti neugodno bar malo?

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=24.12.2010&dat2=07.01.2011&dat3=14.01.2011&sifSim=IGH-R-A

Dakle, Jadran Kapital se ukrcava lagano i stalno ali bez dizanja cijene.Mozete li zamisliti sto ce se ovdje desavati kada strani fondovi krenu sa ukrcajem jer IGH ima sve refernce koje trazi EU i gotovo si spremni za sve poslove sirom EU..
vidimo se na 5000 vrlo skoro [thumbsup]


Svi dobro znamo da je IGH u zlatno doba vrijedio ili ispravnije tržio se po 16.000 kuna . A opet svi znamo da bilo koja dionica uvijek teži nadmašiti svoju najbolje postignutu cijenu kad tad pa tako i IGH mislim da sam sve rekao .



vidimo se na 5000 vrlo skoro [thumbsup]

cijena je sad na 1700kn, to bi bio rast od 300%. kakav glup druk. je li ti neugodno bar malo?
[/quote]

Pametni kolega,
rekao sam vrlo skoro ali je to poprilicno neodredjen vremenski horizont i dalje tvrdim da ce doseci tu razinu mnogo prije nego li Vi i mnogi mislite da hoce…odnosno oni koji bi zeljeli zakovati ovu dionicu ispod 1000. Ako Vas neinteresira, zasto citate postove o IGH?
I sada mi recite tko je druker, ja koji s ovom dionicom idem s sljedece 2-3 godine do kraja ili vi koji bi ju rado uzeli ali vam je preskupa.
Vama bi preskupa bila i da je 500 kn ali znajte da cete kupiti od mene na 5000 a mozda i vise..kad tad.
Amen!



http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=24.12.2010&dat2=07.01.2011&dat3=14.01.2011&sifSim=IGH-R-A

Dakle, Jadran Kapital se ukrcava lagano i stalno ali bez dizanja cijene.Mozete li zamisliti sto ce se ovdje desavati kada strani fondovi krenu sa ukrcajem jer IGH ima sve refernce koje trazi EU i gotovo si spremni za sve poslove sirom EU..
vidimo se na 5000 vrlo skoro [thumbsup]


Svi dobro znamo da je IGH u zlatno doba vrijedio ili ispravnije tržio se po 16.000 kuna . A opet svi znamo da bilo koja dionica uvijek teži nadmašiti svoju najbolje postignutu cijenu kad tad pa tako i IGH mislim da sam sve rekao .
[/quote]
Bitno je da raste i da će rasti .





može neko stručan, pošten, iskren konačno da stavi graf s pravom analizom i savjetom za nas mlade i neiskusne investitore… unaprijed zahvaljujem…

Šta će ti nekakav poseban graf kad vidi ovo-
-ide ti most Pelješac-projekt IGH-320 mil. Eur,novac osiguran
-ide ti Pleso-300 mil Eur-novac osiguran
-ide ti most Sava Vc koridor-cca 100 mil Eur-novac osiguran
-ide ti posao u BIH na Vc koridoru-neki dan dobiven posao
-ide ti autoput u CG-Kinezi imaj novac,uz malo sreće ići će po IGH-ovom projektu
-ide ti tender za prugu Rijeka-Zagreb
-ove godine najavljen početak gradnje TE Obrovac IGH/austrijski partner,plin je već tamo….
Nije ti dovoljno???
[/quote]

to bi meni, a vjerovatno i ostalim mladim neiskusnim investitorima bilo dovoljno kad bi znali šta je sve išlo kad je cijena dionice bila 12.000,00 kn – 16.000,00 kn…
[/quote]


Čudna neka igra. Izgleda kao preslagivanje.

[/quote]
e moj stari novak 111, teorije urote su strašna stvar, čitaj malo pažljivije, a tako moraš i trgovati,
kupi jeftino-prodaj skupo… pa tako nekoliko puta…

danas i pored ovolikog broja protrgovanih dionica još samo oko 200 komada do 1.800,00 kn

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo






može neko stručan, pošten, iskren konačno da stavi graf s pravom analizom i savjetom za nas mlade i neiskusne investitore… unaprijed zahvaljujem…

Šta će ti nekakav poseban graf kad vidi ovo-
-ide ti most Pelješac-projekt IGH-320 mil. Eur,novac osiguran
-ide ti Pleso-300 mil Eur-novac osiguran
-ide ti most Sava Vc koridor-cca 100 mil Eur-novac osiguran
-ide ti posao u BIH na Vc koridoru-neki dan dobiven posao
-ide ti autoput u CG-Kinezi imaj novac,uz malo sreće ići će po IGH-ovom projektu
-ide ti tender za prugu Rijeka-Zagreb
-ove godine najavljen početak gradnje TE Obrovac IGH/austrijski partner,plin je već tamo….
Nije ti dovoljno???
[/quote]

to bi meni, a vjerovatno i ostalim mladim neiskusnim investitorima bilo dovoljno kad bi znali šta je sve išlo kad je cijena dionice bila 12.000,00 kn – 16.000,00 kn…
[/quote]


Čudna neka igra. Izgleda kao preslagivanje.

[/quote]
e moj stari novak 111, teorije urote su strašna stvar, čitaj malo pažljivije, a tako moraš i trgovati,
kupi jeftino-prodaj skupo… pa tako nekoliko puta…

danas i pored ovolikog broja protrgovanih dionica još samo oko 200 komada do 1.800,00 kn
[/quote]
Što nam potvrđuje da je daljnji rast IGH neminovan požurite s kupnjom .


MiaIII , spalato i drugi.

Moje mišljenje je da dok se ne riješe afere i problemi u Hacu građevinari nemogu ići gore bez obzira na fundamente, tehničku analizu i sklopljene poslove.

Ovo potpisujem. Uz to jos nadodajem Radiceve izjave da nisu napravili nikakve projekte za 2011 god pa samim tim ocekuju vrlo tesko razdoblje. Da li ce se cuda dogoditi, mozda u njih treba vjerovati ali na ovakvim temeljima trenutno, tesko zamislivo. Crna Gora? Samo se podsjetite price od lani i profitiranja velikih igraca koji sigurno ne sjede na ovom forumu ali su zato dobro izmanipulirali male dionicare i onim medijskim spekulacijama im uzeli novac iz djepa.

Jedina dionica koja po kvaliteti može zamjeniti INU je IGH a vi prodajte informirani dokupljuju .

Baš fino, smiješi se dokup. Pa kako bi inače burza funkcionirala da nema paničara? Pitam se pitam?? [proud]


Hm, možda sam se ovdje prevario, al evo postoji evidentan proboj gore danas i uspješan retest.
Nagli skok volumena, svi parametri se slažu pred idući val, a slijedi 3-ica,a ona je jako jako brza.
Smijer je gore, potvrda probojem 1770kn.

ovo je napisa sinoć na tehničoj analizi:

Možda to i nije Bullish penant kolega kao i onaj na IGH, jer nakon BREAKOUT-a nema povrata nazad, a kod IGH i INGRE cijena radi upravo to. Ovo ipak meni smrdi na korekciju i stoga sam danas napravio SELL kompletnog IGH jer situacija nije za igranje.

e moj stari novak 111…triba virovat u sebe…

[wink]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

neki koji su jučer uspjeli kompletno odseliti iz ove dionice, danas se lagano uspješno vraćaju… [lol]
ne shvaćam one koji im prodaju… do cijene 1.800,00 kuna još samo oko 130 komada…
kupi jeftino-prodaj skupo …pa opet po nekoliko puta… [lol]
pa kako bi burza inače funkcionirala…a još se na forumu dodaju nekakvi grafovi,analize i savjeti… [tongue]
svi pošteni i iskreni… [kiss]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close