IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I budem iskoristio, sva sreća imam još cijelu 2012 za to

O, pa to je jedan sasvim novi element. Kako ti i kradeze? Znači kupuješ. Ajd’ barem si jednom iskren.

Hvaljen Isus i Marija!



@pobjeda hvala na savjetu. Iskoristit ću ignore mogućnost. Evo i tebi besplatni savjet, info. Tko tebe kamenom ti njega kruhom. Sa IGH nije raskinut ugovor u vezi pelješkog mosta, samo s izvođačima. Moguće izmjene projekta samo su prostor za novu zaradu. Nemoj prostačiti, ne dolikuje ‘pobjedniku’. Uživaj u mogućnosti jako jeftine kupnje. Dok traje.

bit ce tu jeftine kupnje itekako….i trajat ce…
[/quote]

Lipi,

ako ti tako kažeš – onda tako mora i bit [lol] [lol]

Amo se sad svi veselit šta ćemo jeftino kupovat [thumbsup]

Ajmeee, kolikooo nas imaaaaa….. ka na Puljudu kad igra Ajduk [lol] [lol]

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

nista od mosta, niti ima novaca za njega, niti ce eu dati sredstva, jer bih ce u eu uskoro, pa bi most potom ostao kao spomenik gluposti. to je spin da bosanci prestanu traziti protuusluge za koridor.

most samo sluzi da i bosanci sami shvate da im je bolje pristati na koridor, a to je vec tu:

http://hr.seebiz.eu/busatlija-izgradnja-peljeskog-mosta-je-napad-na-bih/ar-40615/

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

BakicaVuka@ samo daj…dokup je zakon,, [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Muslimani nikada nisu bili dio Europe pa je zbog toga sasvim sigurno da BIH nikada neće u EU. Vidi slučaj Turske. Možda pojedini dijelovi ako se BIH raspadne na više država, a to trenutno sprječava Amerika.


Muslimani nikada nisu bili dio Europe pa je zbog toga sasvim sigurno da BIH nikada neće u EU. Vidi slučaj Turske. Možda pojedini dijelovi ako se BIH raspadne na više država, a to trenutno sprječava Amerika.

objasnjenje o nepotrebnosti mosta jer ce bih u eu je doslo kao obrazlozenje iz europe od europske komisije i eiba, to nije ni moja ni necija lokalna umotvorina. o tome je pisao sav tisak, pa si pogledajte na netu.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


Muslimani nikada nisu bili dio Europe pa je zbog toga sasvim sigurno da BIH nikada neće u EU. Vidi slučaj Turske. Možda pojedini dijelovi ako se BIH raspadne na više država, a to trenutno sprječava Amerika.

sjedi momak.
zaslužio si čistog asa iz povijesti.

Da rezimiramo tko ovdje nekaj zna, tko daje precizne info, a tko demagogije.

Ovo je od 4.7.



Šanse postoje, jer na burzi je svašta moguće, ali ipak logična vjerojatnost je gotovo nikakva. Vani je komešanje sa promjenama raspoloženja. Da bi se išlo dalje dolje morali bi biti skroz i stalno crveni dani, a nisu. Od kraja kolovoza vjerojatno će biti više zelenila nego crvenila. Pa ako do tada ne pukne na 400, onda niti neće. Doduše, priča se o nekoj novoj velikoj, najvećoj ponovnoj recesiji u cijelom svijetu i šire, ali avaj … o tom potom.

Čuj prvo ne razumijem zašto si toliko siguran da krize neće biti? Po meni je neminovno da Grčka izlazi iz eurozone. Pitanje je kaj će biti sa Španjolskom, ipak je nekoliko puta veća od grčke i tih 100-150 mlrd neće joj pomoći.

Također oko razina 530-550 očekujem nagli skok cijene igh pa i do razina 650 kuna…a potop daljnji pad…
rekao sam dno građevine će biti TEK nekoliko mjeseci nakon što se uvede porez na nekretnine…nakon uvođenja poreza cijene će pasti, tržište će se dodatno zatresti, a potoM očekujem spori, jako spori i teški, ali stabilni rast…
a cijenu od 400 ne očekujem prije studenog ili prosinca, bolje reći ne prije veljače 2013 godine

OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE – BUMO VIDJELKOLIKO SAM BIO U PRAVU ILI KRIVU
[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo od kada je počeo odbijanac


Pa stari to slušamo još od onda – ukrcajte se ljudi, raketa će poletiti uskoro, vlak samo sto nije krenuo, kupite sada jer sljedeći mjesec će biti iznad 17.000-18.000 kuna.

Da da takve price slušamo već tri godine.

Haha neće ovo nigdje Max do 650-680


Voda je u ušima. Preokret je već počeo, sad to shvačaju i iskusni forumaši :). I bez mosta ovdje ima puno prostora za rast. Serija vijesti još nije ni počela. Bilo je teško biti u dionici, sad će jednako teško biti vani.

[/quote]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Najniža 531 a najviša 675.

Any comment???

Da li je moglo preciznije?

Hvala i vidimo se na cca 460-480, javim još točno gdje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.vecernji.hr/zagreb/luksuzni-ban-centar-zagrebu-pogled-stana-katedralu-clanak-433454

pusićka nam lobira za most …vele da dođe 400 milja .,..ima primjera dosta u sufinanciranju mostova u eu ..5-6 ih je tak izvuklo pola love …znači treba im samo reći …ak pustite musliće da nam kroje granice ..hebo vas šengen …ovi vani daju lovu za glupe ideje …kolko smo već izvukli za bezveze …sad je ovo kapitalni projekt od važnosti …treba im igrati na kartu cjelovite europe a ne presječene sa bih…ako ovo pusička i ekipa ne dogovori onda ih treba objesiti …a ak dogovori !!…ova cijena bu …historija brate …


Najniža 531 a najviša 675.

Any comment???

Da li je moglo preciznije?

Hvala i vidimo se na cca 460-480, javim još točno gdje

Da li to znaći da će i u drugom kvartalu IGH ostvariti gubitak.Zar dokapitalizacija neće imati nikakvog
utjecaja na smanjenje gubitaka.Treći kvartal bi trebao imati pozitivno poslovanje,a za drugi se ne može tvrditi jer je dokapitalizacijska inekcija došla tek krajem drugog kvartala!

Činjenica je da što je bliži kvartalni izvještaj da je cijena viša i da je naglo rasla uz velike promete i da su daytraderi pometeni.
Da li inseideri već znaju poslovne rezultate.Mislim da znaju,jer ovu cijenu ne dižu fondovi jer
IGH uz ovu cijenu nije fondovska dionica.

Sve do 750 ovo nije skupo,a ako ide prema 500 kao što kaže pobjeda treba dokupljivati ,a dijelom šortati oni koji mu vjeruju ,ali nikako ne sa svim dionicama.

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/pusic-otisla-po-novac-za-peljeski-most–/

jel idemo do 500 pa nazad ili idemo i niže ?

New Report

Close