IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima neki razlog ili čisto onako iz dosade?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


kad je crobi u crveno ili blizu nule,kad je likvidnost nikad gora il losa,kad je europa ni tamo ni ovamo a igh pred blokadom i solidnim prometom.Zar to nesto ne govori?

Blokada, +11.82%. O čemu se radi? [huh]

Bilo bi sad stvarno uredu da čujemo te vijesti…da vidimo dokle će

Ako može jednom onda može i dvaput!


Ima neki razlog ili čisto onako iz dosade?

Ma čisto iz dosade………

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Blokadica, ali ovo je samo jedna od mnogih( zapravo se nadam )…no pozdrav burekdjijama koji su ostali nasukani na 1700..opet ponavljam..3300 pa 5500 a ako udje CG s kinezima…7500…a vi nemojte kupovati i samo ga cekajte na 1400 [lol] [tongue]

Ovo je ZSE bravo


Ima neki razlog ili čisto onako iz dosade?

Netko je opet s nekim opušteno večerao [sealed]
Već će za 2 dana sebizz opet nešto natrabunjati da se ovi mogu iskrcati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Vidjet ćemo kakvo je očitovanje za rast iz uprave HANFA će da djeluje

da je seebez objavio neku vjesst onda mozemo sumnjat o bezrazložnom pumpanju ali niko nije nista objavio a cijena skače znaci nesto se desava.Moje misljenje da ce rasti do 2400 i onda jedan mali predah uz manju korekciju i tako nekoliko puta ali to su moja samo nagađanja.


ima li ode na forumu netko ko me je posluzao i ko mi vjeruje? ja mislim da nema.

Kolega, ja pratim vase postove. Mogu reci da dosta objektivno pisete i da ste jedan od rijetkih koji je vjerovao u ovu dionicu i kad nije islo, zato svaka cast kolega!
P.S Mogli bi podjelit informacije koje imate i sa ostalim forumašima.


Vidjet ćemo kakvo je očitovanje za rast iz uprave HANFA će da djeluje

Zar sumnjas kakvo ce ocitovanje bit a to je da nema nekih novih materijalnih cinjenica,ne budi malo dijete.

Evo ga blokiralo!

Jako ce bit zanimljivo do kraja tjedna,neznam koliko će veliki uspjet da kupi na ovim razinama i kakav mu je plan.Mediji nista do idućeg tjedna nece objavljivat bar mislim,ali i kad objave vec ce dijelom do iduceg tjedna bit ukalkulirana cijena a vijest ce na prvi mah ići pa se stabilizirati.Kljucna su ova tri dana,cak i nebitno u kojem ce smjeru ici crobi i eu.Ne treba zaboravit da igh u najgoroj godini poslovala je sa plusom.a cijena je bila znatno niza od danasnje.Sjetite se koji je target na tehnickoj analizi bio od gospodina hm mislim da je on bio.Sve to skupa sagledajte i donesite procjene i odluke.Nije ovo drukanje bez osnove ako je uopće drukanje.Pročitajte ranije postove koji kazu da je igh zlatna koka.Samo nisam znao kad ce to trziste prepoznat

Spalatro, evo 100tka od mene! Živio nam IGH!

Ako može jednom onda može i dvaput!


Ima neki razlog ili čisto onako iz dosade?

Neki razlog vjerovatno postoji, jer ovo je ipak pozitivna blokada.

New Report

Close