IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi nije ništa izgubljeno kao ni dobiveno nek je svima jasno
Danas je sastanak poslje podne sa ZABOM a ima i rezervna varijanta koja slijedi odma iz tog sastanka bez obzira na ishod prvog sastanka
Tako ovo pisanje po raznim medijima su samo pusta nagađanja ovo je istina
Nadam se da me neće obrisat

Ne bi htio biti zloguki prorok al čini mi se za garancije treba u najmanju ruku kopernikanski obrat. Što je sramota. Možda bi ih i dobili da drugi ponuđač nisu Židovi koji su, ja vjerujem, kod svojih bankara izlobirali da se garancije ne daju. Kaže EBRD I komercijalne banke projekt neisplativ. A isplativ je Židovima i grcima za miljardu više, a vele da imaju garancije….

Trebao bi garancije dati HBOR. Jest da su firme koje će raditi privatne, ali o koristima koja će država imati glupo JE i raspravljati. A jebena brodogradilišta dobijaju miljarde garancija, novce koje će netko pokrasti i koje država vidjeti neće jer su uliveni u džepove kooperanata i ko zna di. Kako Uljanik radi bez gubitaka… Radi mi frend u splitskom škveru pa mi je objasnio malo otkuda gubitci, mislim ne mora ti to niko ni objašnjavati… A u ovome slučaju država bi novce dobila natrag, i direktno i indirektno…

Ma sramota, usprkos mojim nesimpatijama prema Radiću i Žderiću, a nemam ni IGH ni Tehniku al brate, ako ovo propustimo onda smo po ko zna koji put dokazali da smo idiotski narod [bye]


Ne bi htio biti zloguki prorok al čini mi se za garancije treba u najmanju ruku kopernikanski obrat. Što je sramota. Možda bi ih i dobili da drugi ponuđač nisu Židovi koji su, ja vjerujem, kod svojih bankara izlobirali da se garancije ne daju. Kaže EBRD I komercijalne banke projekt neisplativ. A isplativ je Židovima i grcima za miljardu više, a vele da imaju garancije….

Trebao bi garancije dati HBOR. Jest da su firme koje će raditi privatne, ali o koristima koja će država imati glupo JE i raspravljati. A jebena brodogradilišta dobijaju miljarde garancija, novce koje će netko pokrasti i koje država vidjeti neće jer su uliveni u džepove kooperanata i ko zna di. Kako Uljanik radi bez gubitaka… Radi mi frend u splitskom škveru pa mi je objasnio malo otkuda gubitci, mislim ne mora ti to niko ni objašnjavati… A u ovome slučaju država bi novce dobila natrag, i direktno i indirektno…

Ma sramota, usprkos mojim nesimpatijama prema Radiću i Žderiću, a nemam ni IGH ni Tehniku al brate, ako ovo propustimo onda smo po ko zna koji put dokazali da smo idiotski narod [bye]

A nije Vam, kolega, palo na pamet da je u milijardu visoj ponudi grka i izraelaca nozda i provizija za Djukanovica? [wink]

Vijesti nisu dobre,ali nikako mi ne ide u glavu da konzorcij uz podršku vlade neće naći jamstva.možda me osjećaj vara,ali očekujem ishođenje jamstava,kako-tako.ovdje se radi o 5000 tis. radnih mjesta,a o učincima za trgovinu i prijevoz građevinskog materijala da ne govorimo.ne mogu vjerovati da će vlada rh ovo propustiti,bez obzira na profitabilnost posla,jer bi neuspijeh povukao građevinare u bunar.ja sam optimista…

ako netko misli kupovati IGH, bolje da sačeka da se završi stampedo prema dolje. mogao bi IGH otklizati sve do 2500 kn, pogotovo sutra kad istječe zadnji dan roka [undecid]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Tako nam i treba , kada smo hrvatski novac predali na upravljanje stranim bankama . Danas izlazim iz Zagrebačke banke u kojoj sam praktično od osnovne škole sa svom svojom gotovinom i držim je u čarapi do odluke ERSTE banke .

Sad je sve malo jasnije zasto nema garancija

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Osijek-Koteks-preuzima-posao-stoljeca-Konstruktoru

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


malo ispod površine

Bar-Boljare: Đukanovićev prijatelj otima posao Konstruktoru
Autor/izvor: SEEbiz / Slobodan Dalmacija
SPLIT/PODGORICA – Dok splitski Konstruktor-inženjering i zagrebački IGH grčevito pokušavaju dobaviti bankovna jamstva za realizaciju 2,77 milijardi eura vrijednog projekta izgradnje autoceste Bar-Boljare u Crnoj Gori, na političkoj razini priča se i dalje odvija nepovoljno za hrvatske građevinare.
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-dukanovicev-prijatelj-otima-posao-konstruktoru,69278.html

ako su tekst iz linka pročita vidi se kako u njemu piše da jamstva nisu dostavljena do četvrtka popodne a koliko ja znam danas je tek četvrtak dopodne…..pa tko piše ove tekstove?….pa taj nezna ni koji je dan a onda si mogu misliti koliko zna o drugim stvarima……prestrašno…..



Ne bi htio biti zloguki prorok al čini mi se za garancije treba u najmanju ruku kopernikanski obrat. Što je sramota. Možda bi ih i dobili da drugi ponuđač nisu Židovi koji su, ja vjerujem, kod svojih bankara izlobirali da se garancije ne daju. Kaže EBRD I komercijalne banke projekt neisplativ. A isplativ je Židovima i grcima za miljardu više, a vele da imaju garancije….

Trebao bi garancije dati HBOR. Jest da su firme koje će raditi privatne, ali o koristima koja će država imati glupo JE i raspravljati. A jebena brodogradilišta dobijaju miljarde garancija, novce koje će netko pokrasti i koje država vidjeti neće jer su uliveni u džepove kooperanata i ko zna di. Kako Uljanik radi bez gubitaka… Radi mi frend u splitskom škveru pa mi je objasnio malo otkuda gubitci, mislim ne mora ti to niko ni objašnjavati… A u ovome slučaju država bi novce dobila natrag, i direktno i indirektno…

Ma sramota, usprkos mojim nesimpatijama prema Radiću i Žderiću, a nemam ni IGH ni Tehniku al brate, ako ovo propustimo onda smo po ko zna koji put dokazali da smo idiotski narod [bye]

A nije Vam, kolega, palo na pamet da je u milijardu visoj ponudi grka i izraelaca nozda i provizija za Djukanovica? [wink]
[/quote]

Proviziju će on dobit u svakom slučaju, za to sigurno nema većeg asa od Jure
[thumbsup]

Da se razmijemo nitko ništa nezna…..priče iz seebiz su smiješne…“iz obavještajnih izvora“ whuahauahahah

Da ova hanfa kur.. vrijedi zabranila bi trgovanje igh i thnk dok se ne vidi kaj je sa poslom..da li ima ili nema…

A ne ovo svaki novinar sere kako mu se sere…bez ikakvih posljedica

da ne velim da nema nikakvih dokaza o ovome kaj govori seebiz…a drugo sastanak je danas…nemreš vjerovat da ovi iz seebiz vide budučnost…nema kaj…

a di je Hanfa sada

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

vecina je prodala ,to je dobro [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Bar-Boljare: UniCredit odbio jamstvo!

ZAGREB – Čelnici UniCredita odbili su jamstvo hrvatskom konzorciju za gradnju autoceste Bar-Boljare, doznaje SEEbiz iz dobro obaviještenih izvora.

Vaš link

Ovo je na žalost KRAJ naših nadanja…


di mi je kolega gismund.?

sta sad kazete?

Navijam budilicu da sutra prvi opalim po bidu. Stavit ću nalog na 2500 pa će valjda proći. Nek se Jure goni u 3pm skupa sa Žderićem! [angry]
[/quote]

svojevremeno sam napisao da ovo nije igra za neiskusne.
mnogi ce opet ostati bez gaca jer guraju nos gdje mu nije mjesto.

ja mogu biti zadovoljan kako se ovdje stvar razvija, lovu sam uzeo,
imam puno cahsa i situacija se odvija prema mojoj analizi.

ima li ista bolje od toga da se nalazis na pravoj strani trzista kod uzasno volatilne dionice?

voli Vas brutalni kapital.
[smiley]

New Report

Close