IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radi se o Crnoj Gori, ne o Švicarskoj, tako da na proceduru i pošitvanje rokova možemo zaboravit.

Bitno je da je HR konzorcij dao jeftiniju ponudu i CG je u interesu dogovoriti posao s nama. Obustavom pregovora dali su nam do znanja Žedriću da ih ne može vuć za nos ali će se očito isto tako vrlo rado vratit pregovaranju ako ima mogućnosti za dogovor.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ukrcao na 3600 kad bi bilo jasno da ide prema 5000.

a ti bi neko osiguranje…to se da rijesiti preko depozita, u banci

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

..zna li ko kad će odblokirat..
–i zna li se kolika bi dana mogla bit izglasana dividenda..


Ne znamo ni za kakva jamstva Konstruktora

Nemamo nikakvih potvrda o tome da je hrvatski konzorcij na čelu sa splitskim Konstruktorom osigurao jamstva za izgradnju autoceste od Bara do Boljara – izjavila je to za naš list Ivana Pejović, glasnogovornica crnogorskog Ministarstva prometa. Dodala je da crnogorsko ministarstvo ovaj tjedan nastavlja pregovore s izraelsko-grčkim konzorcijem Aktor-HCH.…itd.

bitno da se kola kreću ( nebitno da li gore ili dolje).
Vaš link

Nemam IGH, možda pomogne nekome da još jednom razmisli u ovih 20ak minuta hoće li uletjeti u stampedo. Vijest prenešena u dobroj namjeri a o ulaganju odlućujete sami.

http://zse.hr/default.aspx?id=29905

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama IGH-R-A nastaviti u 11:51.

Na upit Upravi Drustva Institut građevinarstva Hrvatske d.d. ista je odgovorila „ INSTITUT IGH, d.d. više nije clan konzorcija te u trenutku sastavljanja ovog dopisa nije u pregovorima sa Vladom Republike Crne Gore za projekt naplatnog autoputa „Bar-Boljare „


http://zse.hr/default.aspx?id=29905

opa

dan poslje sutra

Ljudi, da li ste vi pročitali priopćenje iz IGH? Ne znam, ali……

Sad će IGH objavit da je ponovno u konzorciju sa Žderićem…

[lol]

Ma šta bi mi bez Crobexa, tko bi ovakve scenarije mogao smišljat’…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama IGH-R-A nastaviti u 11:51.

Na upit Upravi Drustva Institut građevinarstva Hrvatske d.d. ista je odgovorila „ INSTITUT IGH, d.d. više nije clan konzorcija te u trenutku sastavljanja ovog dopisa nije u pregovorima sa Vladom Republike Crne Gore za projekt naplatnog autoputa „Bar-Boljare „

Jure opet kemija… [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

[lol] [lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ovo je kao u lunaparku, sve sami "tobogani", a na ulazu u park Jure prodaje karte!
Nisam ja ništa skrivio, pitajte Žderića!

koji cirkus…covjece…da se vise prodalo reko bih neko dezinformira da iskrca al za ovih par milja prometa???

Koji likovi pa zar netko to nemože kontrolirati?

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ovo je kao u lunaparku, sve sami "tobogani", a na ulazu u park Jure prodaje karte!
Nisam ja ništa skrivio, pitajte Žderića!

ali kupuje se nema šta [tongue]

New Report

Close