IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto poruke iz HABOR-a; kažu mogli su dobiti sve garancije preko nas i naših izvora financiranja,
da su nam dostavili nužnu dokumentaciju o CG poslu [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Malo prije se , zamislite , na HTV – u , javio HABOR – da su oni mogli nabaviti SVE potrebne papire , samo da su znali !!!.

pa normalno da nisu znali kad su decki iz konzorcija rekli prije mesec dana da je sve reseno
pofuk

neznam zašto se više opterećujete sa ovim stanjem pat pozicije- ovo je jednostavno završena priča-koja je nažalost loše završila-pustimo neka tržište odradi svoje-nema potrebe za dodatnom nervozom.

Ništa nije gotovo sutra do 14.h.
Ako niste već prodali neprodajite ujutro jer ovdje je sve moguće al volio bi zbog drugih drukera da se sutra vrati na 3100 kn.

Tako ću ja napraviti do 14 h hold …ili u dokup ili cekat bolja vremena .

Laku noć

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Sada na kraju ispada da je Jaca išla badava u Crnu goru i da je i ona zaboravila pitati Habor, a tipovi iz Habora su toliko zauzeti spašavanjem gospodarstva da se nisu sjetili sami ponuditi pomoć ili od silnog posla nisu ni čuli da je premijerka išla kod Mile spašavati stvar. Blago nama sa takvim spasiteljima. Jadni mi ako nas oni budu stvarno spašavali.

a kako bili da bilo, današnj pad je oćekivan nakon jučerašnjih vijesti….ali tko su onda svi ti "luđaci" koji su danas ulupali 5 milijona kuna u dionicu firme koja "nema budučnosti"……

@tribal1
zato sto hoces biti frend s drugima a sam sa sobom neces [lol]
(i meni je to blupo)


Nešto me muči cijeli dan [undecid]
Da je normalni pad dionice bilo bi 1.5 milja kuna,a možda i manje i normalno palo bi koliko i danas 19%.
Danas 5 milja kuna prometa
Tko je kupovao toliko ako se zna da ide prema 2000 kn?
Znamo da mali nisu iako i s nisam smio dokupit , a vjerujem tako i ostali.

Doboga sumljiva situacija, a još i HTV [shocked]

eto, bas sam i ja o tome razmisljao. firma propada zbog gubitka posla, a opet bi mnogi rado u nju. SMRDI!

i pitanje za razbibrigu: tko bi prodao da sutra u 13h cijena opet bude 3150?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Nov sam na forumu.,imam dionice igh.,citam vec par mjeseci te vase komentere.,cemu tolika panika.,kompletno svijetsko trziste se oporavlja.,pa ce i igh bez ili SA CG.,realna cijena igh je 3500 kn i toliko ce vrijedit UVIJEK.,SAMO VISE.,pozz.

Može li neko komentirati naslov iz jutarnjeg da su tri firme iz konzorcija zajedno zadužene 3,6 milijardi?
Ako je to istina nije ni čudo da nisu dobili kredit!

idući tjedan će bit bolje...


realna cijena igh je 3500 kn i toliko ce vrijedit UVIJEK.,SAMO VISE.,pozz.

Ali danas i sutra ne, to sigurno.


a kako bili da bilo, današnj pad je oćekivan nakon jučerašnjih vijesti….ali tko su onda svi ti "luđaci" koji su danas ulupali 5 milijona kuna u dionicu firme koja "nema budučnosti"……

Možda isti oni koji su ulupavali milijune na 14, 15 i 16 tisuća?

Ovdje upišite svoj komentar…

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


a kako bili da bilo, današnj pad je oćekivan nakon jučerašnjih vijesti….ali tko su onda svi ti "luđaci" koji su danas ulupali 5 milijona kuna u dionicu firme koja "nema budučnosti"……

1/2 toga je duplo zavrćena lova. ja sam recimo kupio na otvaranju, kasnije prodao oko 2700, pa opet kupio na 2600 i sad čekam ako danas opet povuče prema 2700 (ima još optimista koji vjeruju u spas u zadnji čas) da opet prodam, pa kad službeno objave da je posao propao u 14 sati bit će opet jaki pad.
sutra na otvaranju kad krene novi val panike bit će opet pad, samo onda treba sačekati par dana da cijena ode na pravo dno (cca 2000 kn) jer tek tu će biti prava zarada [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

@fajrunt

pricas bedastoce jer je jucer promet bio treci po volumenu u zadnjih sest mjeseci.

a sto se tice kupi-prodaj u istom danu, pa jel moguce da mislis da toga nije bilo npr prekjucer ili prekprekjucer. dapace, gotovo da nema dana u proteklih 20 dana da se nije isplatilo dnevno trgovanje

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Stvarno mi niste jasni vi koji i dalje mislite ostati u ovoj dionici i očekujete njezin oporavak.
Nekoliko je razloga zašto se to neće dogoditi:
1.Dionica je i na ovim vrijednostima prenapuhana obzirom na druge građevinare čija je vrijednost pala 10 pa i više puta (Npr DLKV sa 2000 na 330,HDEL sa 2000 na 200,o INGRI da ne pričam…)
2.Dionica je politička i sve se pomalo urušava,a ak rokne vlada (a mislim da je to pitanje mjeseci) to će je još više pritisnuti prema dolje…
3.Fondovi istovaruju polako al sigurno…
4.Izgubljeno povjerenje nasamarenih ulagača Radićevim lažima.

P.S.
Sječam se oprimista koji su kad je počela padati sa 13000 kn govorili da ne prodaju,da će se to oporaviti,da će čekati…i gdje su sada?

New Report

Close