Hypo Pašaliću oprostio 107 milijuna kuna duga i spasio ga od stečaja

Naslovnica Forum Komentari članaka Hypo Pašaliću oprostio 107 milijuna kuna duga i spasio ga od stečaja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ove predstecajne nagodbe su postale ruganje hehe…milijuni se otpisuju kao da su trule jabuke .-))

Liniću ljubi stopala [emo_zloban]

Krasno… zašto meni nitko ne oprosti ništa??
Istina… nisam nikome ništa niti dužan osim tekućih računa i kredita koji tek dolaze na naplatu ali opet poanta svega je da treba imati firmu koja može napraviti hebeni dug a onda neka mi netko oprosti barem pola….

Kao i psn… čisti lopovluk gdje mali vjerovnici dobiju kiflu jer je nekoliko velikih (i uglavnom povezanih) suglasno da se otpišu dugovi (a oni veiki dužni iz jedne firme u drugu).

Na svijetu ni pravice…
Iako se ja držim one da svaka rit dođe na šekret…

Krasno! Lopovska Hypo-A-A-B treba otići čim prije iz RH, ali platiti za svoja (ne)djela!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

bude njemu hipica uzela sve na kraju. sam ne zanm da li se vec sada nisu dogovorili samo da druge vjerovnike zeznu.
strasan pojam koji dobro znaju svi iz linicevih nagodbi

u americi firme bankrotiraju vlasnici završe na ulici bez ičega, kod nas firme bankrotiraju a vlasnici imaju 10 vila , milijarde na računima ????

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Podsjetnik: mafijaska Hypo banka jos uvijek dobija unosne poslove od drzave. Dakle, nasa drzava posluje s mafijasima. Kako vam to zvuci?

baš me zanima kako su odredili tržišnu cijenu stanova koji stoje neprodani dugi niz godina.

koja bi normalna tvrtka s normalnim dioničarima prihvatila takvu procjenu? nijedna, ali banke nisu normalne tvrtke, nisu niti tržišne tvrtke nego nekakvi konglomerati lihvarenja i političkog protežiranja.

s ovakvim nagodbama oni u stvari prikrivaju svoju nesposobnost u trenutku kada su kredit davali i nerealno procjenjivali cijenu nekretnina.

oni se nadaju čuvati status-kvo dok se marksisti iz sdp-a i hdz-a ne smisle neku državnu prisilu kojom bi nekoga natjerali da te stanove kupuje po cijenama koje je tržište odavno odbacilo.

ovo je čisto beščašće, ali beščašće koje podržava ne samo naša politika nego i austrijska politika, angela merkel i svi nesposobni europski političari koji svoju sudbinu vezuju za protežiranje banaka.

i merkel je završila iste partijske škole kao i milanović i karamarko, neokomunisti su presvukli zmijsku kožu, ali su ostali odani političkom intervencionizmu koji uništava ekonomiju.

eh , ako si duzan 1000. 00 kn , onda si lopav i varalica .
A ako si duzan 1M onda si partner.
tko j ekada odgovarao za neke zesca dugovanja, svi su oni politicki povezani kroz koje kakva sponzorstva politickih stranaka , donacije.
pa nece valjda vladjuci rezati grane , ruke , koje ih hrane .
a VI ovce cudite se , samo , samo koliko jos imate VUNE za ŠIŠANJE.

najvrednije stvari u životu su besplatne


eh , ako si duzan 1000. 00 kn , onda si lopav i varalica .
A ako si duzan 1M onda si partner.
tko j ekada odgovarao za neke zesca dugovanja, svi su oni politicki povezani kroz koje kakva sponzorstva politickih stranaka , donacije.
pa nece valjda vladjuci rezati grane , ruke , koje ih hrane .
a VI ovce cudite se , samo , samo koliko jos imate VUNE za ŠIŠANJE.

KAda tako prozivas “ovce”, mozes li reci da li i ja spadam u njih ili imas neku drugu ekipu na koju si mislio … ovako mi ispadas ko neki pastir
🙁

New Report

Close