Mislim da je konačno došlo vrijeme da se jedan fond eliminira. iako imam simboličan broj udjela i iako nisam mislio prodavati udjele sada će to napraviti sa željom da se jedna grozna tvorevina ugasi. s toliko žara su svi ovi pederi hodali okolo i govorili ne prodajte udjele jer će vrijediti jednog dana više kada prođe ova kriza. A onda na vrhuncu krize prodaju mađarima. Sramota.
Kakve veze ima što će sutra Ina na burzi vrijediti 2500 ili 2000 ako mi ne povlačimo udjele. koji qurac oni sada će ulagati u obveznice i dionice. Neka fino ljudima isplate izvanrednu dividendu nastalu prodajem INE i zdravo. za svaki bod 3000 kuna i gotovo. Onda neka prodaju i HT i isplate drugih 300 kuna po bodu i zdravo.
Ali slatka je naknada za upravljanje sa 4-5 milijardi kuna imovine. 1% je 50.000.000 kuna. Koliko ono su troškovi upravljanja?
pa branitelji naši, stvari su se uvijek rješavale na ulici, možda je ponovno došlo vrijeme