Hrvatska ulazi u projekt vrijedan 3 milijarde kuna, skuplji i od izgradnje Pelješkog mosta

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska ulazi u projekt vrijedan 3 milijarde kuna, skuplji i od izgradnje Pelješkog mosta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

43 kilometra nove pruge košta 3 milijarde(vjerovatno Kuna).”Dragi” ministre,zar to nije previše za toliko km pruge.Ne mogu vjerovati da je to skuplje od stvarno strateškog značaja za RH,Pelješkoga mosta.Dali će ta “strateška” pruga biti od dijamanata.Imam filing da tu nisu čista posla.Još dok su na vlasti,razbacuju se našim novcem,kao i za zlatne wc školjke,npr.Institucije će odraditi svoj posao,”malo sutra”!Treba se osigurati dok još ima vremena,kao i svoja pokoljenja,dok je 99% Hrvata na rubu siromaštva.Užas!

Nolite iacere margaritas ante porkas.

Ja ovom na slici ne bi dao ni da mi dvorište kosi kosi u firmi. Pa pogledajte samo kako izgleda. Što bi taj radio da nije političar? Ili što je radio prije nego je bio političar? Sigurno ce sve bit pošteno, provizije?

Lik sa slike je prije bio uhljebljen u komunalnoj firmi u Novom Vinodolskom (4 direktora i 2 radnika). Niš koristi kao i danas.

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Pazi, turski izvođač, šta nema niko iz Europe ko bi ovo radio

Triput jeftinije bi bilo da smo radili prugu kad se radila A! autocesta, kako rade sve pametne zemlje dok je sva mehanizacija na trasi .

Ponavljam moj komentar jel ga je poslovni izbrisao!

43 kilometra nove pruge košta 3 milijarde(vjerovatno Kuna).”Dragi” ministre,zar to nije previše za toliko km pruge.Ne mogu vjerovati da je to skuplje od stvarno strateškog značaja za RH,Pelješkoga mosta.Dali će ta “strateška” pruga biti od dijamanata.Imam filing da tu nisu čista posla.Još dok su na vlasti,razbacuju se našim novcem,kao i za zlatne wc školjke,npr.Institucije će odraditi svoj posao,”malo sutra”!Treba se osigurati dok još ima vremena,kao i svoja pokoljenja,dok je 99% Hrvata na rubu siromaštva.Užas!

Nolite iacere margaritas ante porkas.

New Report

Close